Skocz do zawartości

Żona nie chce mi oddać dzieci.

rodzina prawo cywilne walka o dzieci rozwód prawo do opieki prawnicy Łódź

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Maksymilian

Guest_Maksymilian
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 20:15

Witam, od 2 lat nie żyję razem z żoną ponieważ zostawiła mnie dla obcokrajowca i wyjechała z nim do Niemiec. Zostawiła mnie i dwie moje córki młodsza 7 lat, a starsza 10. Nie utrzymywaliśmy kontaktu ze sobą, wiem tylko tyle, że czasem starsza córka do niej dzwoniła. Przed świętami przyjechała do kraju i chciała zabrać dziewczynki ze sobą na święta do Niemczech, ja nie chciałem się zgodzić, ale oboje jesteśmy prawnymi opiekunami dziewczynek i widziałem, że córki tęsknią za matką, która je opuściła, więc w końcu się zgodziłem i w tedy zrobiłem największy błąd w życiu. Ponieważ ona nie chce mi teraz oddać córeki! Miały przyjechać 3 stycznia do Polski, a mija już 3 miesiąc a ja do tej pory ich nie widziałem. Nie wiem co mam robić, jestem bez śliny, pozostaje mi tylko droga sądowa. Niestety moja żona mnie ubiegła, ponieważ dwa dni temu dostałem pismo, że moja żonka chce rozwodu i chce mi odebrać dzieci. Dlatego szukam dobrego adwokata, który może mi pomóc. Musi być najlepszy i który miał już styczność w tego typu sprawach. Nie mogę stracić dzieci! Polećcie mi proszę kogoś dobrego. 

#2 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 23:20

Witaj, miałam podobną sytuację już jakiś czas temu, mój mąż wywiózł mojego synka do Anglii, kiedy miałam wypadek i leżałam przez tydzień w szpitalu. Zajęło mi pół roku ustalenie gdzie się znajdują, na szczęście udało mi się ustalić gdzie są. Szukałam pomocy u różnych adwokatów, ale niestety spotkałam się często z odmową pomocy z powodu nie zajmowaniu się przez nich prawem międzynarodowym. W końcu poczytałam na forach i znalazłam kancelarię Grawalex i oni mi pomogli. Uświadomili mi, że było to jawne porwanie ze strony mojego męża, dzięki nim odzyskałam mojego ukochanego Adasia. Jestem im wdzięczna, bardzo profesjonalni i skuteczni, sprawa co prawda trochę trwała, ale najważniejsze, że odzyskałam w końcu swojego synka. Polecam Ci tą kancelarię i walcz o swoje dziewczynki, nie daj się jej! 

Zostawiam nr tel. do kancelarii +48 507 514 444

#3 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 18:48

To co zrobiła Twoja żona to zwykłe porwanie, powinieneś już dawno iść do dobrego prawnika. 

#4 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 15 marzec 2015 - 19:43

Mogę Ci podać nr tel. do dobrego mecenasa, który pomógł mi już nie jeden raz. 608 084 497

#5 Guest_Kacper

Guest_Kacper
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 14:58

Jak chce iść do sądu to gorzej dla niej. Wszak to ona wyjechała (zostawiła ci dzieci) i po 2 latach sobie przypomina. Dla mnie wyjdzie na nieodpowiedzialną matkę a z kolei na dobrego ojca (w końcu jakoś wam się udawało przez 2 lata).

#6 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 21:17

Dokładnie, niech Twoja nieodpowiedzialna żona nie myśli, że jak wywiozła dzieci za granice jest bezkarna. Pokaż jej, że nie wyjdzie jej to na dobre! I od razu wnieś o pozbawienie jej praw rodzicielskich i tyle. 

#7 Guest_Maksymilian

Guest_Maksymilian
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 20:45

Poszukałem trochę w sieci i poczytałem na forach i w końcu zdecydowałem się na kancelarię, którą poleciła mi pani Joanna. Mam nadzieję, że w miarę szybko rozwiąże się ta sytuacja. Ale odczucia jak na razie mam dość dobre, trochę prawnicy mnie uspokoili i wyjaśnili mi jak to teraz będzie wyglądać. Więc jeszcze raz dziękuję za pomoc. Ale sądzę, że jest to dość niszowy problem zwłaszcza jeśli chodzi o panów, więc jeśli ktoś zna dobrych prawników niech pisze, może komuś to pomóc w potrzebie. 

Pozdrawiam 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodzina, prawo cywilne, walka o dzieci, rozwód, prawo do opieki, prawnicy Łódź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych