Skocz do zawartości

kantory

wróć do serwisu Księgowość 59 odpowiedzi w tym temacie

#21 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 08:47

Ja gdy wymieniam małe ilości pieniędzy wybieram kantor na mieście, w wypadku wymiany dużych ilości pieniędzy dobrą opcją może być internetowy.

#22 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 08:32

I tak i nie, bo to zależy od tego w jakim kantorze wymieniacie pieniądze. Są kantory internetowe, które mają także swoje oddziały, w których można bezpłatnie wypłacić pieniądze. Ja sama wymieniam walutę w Rkantor, bo ma najkorzystniejszy kurs wymiany walut i często wypłacam pieniądze w jednym z ich oddziałów w Warszawie, bo mam do niego po drodze. Oddziały możecie sprawdzić sobie na tej stronie internetowej https://www.rkantor....eckie/warszawa/. Jest ich na prawdę sporo i większość albo i wszystkie osoby z Warszawy na pewno znajdą oddział w swojej okolicy, a na prawdę warto, bo wymieniając tam np. 1000euro możecie zyskać ponad 100zł więcej niż gdybyście wymienili walutę np. w banku.

#23 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 12:52

Kurcze faktycznie warto w internetowym wymieniać gotówkę? Tak mnie to teraz zaciekawiło.

#24 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 08 październik 2016 - 10:48

Wszystko zależy od waluty, którą chcesz wymienić i od jej kursów. Na stronie https://internetowyk...pl/kurs-franka/ masz akurat info pod kątem franka, ale jak sobie poszukasz po stronie to masz info o dolarach i euro. Jednak w internecie dzisiaj opłaca się bardziej, bo jest szybciej i pewniej.

#25 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 743 postów

Napisano 08 październik 2016 - 14:12

Ja pieniądze wymieniam zawsze w stacjonarnych kantorach. Zawsze można negocjować.

Always look on the bright side of life!

#26 viper3

viper3

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 08 październik 2016 - 22:22

Kantor kantorowi nie równy i mówię tu zarówno o internetowych jak i stacjonarnych. Patrząc przez pryzmat swoich potrzeb uważam, że lepsze wyjście to jednak kantor online. Przy działalności gospodarczej naprawdę trudnym jest sprawna realizacja transakcji z zagranicznym kontrahentem gdy wymieniasz walutę na mieście, a internetowo zaraz po przewalutowaniu można błyskawicznie zrobić przelew. Oszczędza się czas i pieniądze.

#27 Guest_koss_54

Guest_koss_54
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 14:06

Warto w internetowym:) Na próżno szukać stacjonarnego z przyzwoitymi kursami, a w sieci to nie problem. Sam natrafiłem na niejeden godny uwagi e-kantor, ostatnio np. Pluskantor.pl. Sprawdził się już na dwóch dużych przewalutowaniach:)

#28 Guest_dj_rocky

Guest_dj_rocky
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 18:36

Najczęściej korzystam z platform wymiany walut, są bardziej elastyczne od kantorów, np. Gieldawalut.com mi się podoba. Można własną propozycję kursu przedłożyć, przy dużych wymianach da się też indywidualnie podejść do tematu, czyli ponegocjować.

#29 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 02 październik 2017 - 14:43

ja mam swój zaufany kantor stacjonarny z którego korzystam od lat i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

#30 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 698 postów

Napisano 09 październik 2017 - 12:46

I tego się powinno trzymac, teraz coraz więcej kantorów online, ale nie potrafię się do nich przekonać

#31 oilypassing

oilypassing

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 październik 2017 - 19:01

Ja wymieniam w cinkciarzu ale zamierzam coś przetestować innego ;)

#32 Karambaa

Karambaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 październik 2017 - 11:20

ale na niej również zarabiają ...

#33 barakud

barakud

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 październik 2017 - 17:55

A ja jestem zdania, że w tym temacie warto popytać znajomych.

Otóż nade wszystko chyba nienawidzę chamstwa, i to chamstwa w znaczeniu: oglądania chama, obcowania z chamem, problemów chama, otoczenia chama i wreszcie chama samego jako takiego

#34 Guest_Designer

Guest_Designer
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 22:58

Wypróbuj Pluskantor.pl. Rejestracja i konto darmowe oczywiście, pierwsze 5000 bez spreadu, więc myślę że warto przetestować. Mnie się spodobał i korzystam już parę miesięcy.

#35 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 30 październik 2017 - 09:55

ja w pewnych kwestiach pozostaję wierna tradycji i wybieram tylko sprawdzone opcje.

#36 Guest_winslet

Guest_winslet
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 23:18

Podobnie mówiłam w ubiegłym roku jeszcze, aż się dałam namówić na przetestowanie platformy Gieldawalut.com i dopiero wtedy zobaczyłam co to jest komfortowe przewalutowanie.

#37 runaruna

runaruna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 07:06

Według moich doświadczeń, zdecydowanie najlepiej a zwłaszcza najtaniej jest wymieniać waluty w kantorach internetowych. Mająw nich najlepsze kursy, wszystko odbywa się niezwykle sprawnie i szybko. Jeśli porównamy kursy w bankach a w takich kantorach zauważymy, że róznica sięga kilku procent. Więc nawet nie wiem, nad czym się tu zastanawiać.

no matter how much he thought or waited, things would never be the same

#38 playskin

playskin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 11:31

Internetowe kantory wciąż są najbardziej dostępne

Oferujemy modele zawierające wzory stylowe

#39 didibabypl

didibabypl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 11:00

bardzo fajna opcja z tym kantorem

news

#40 Guest_Arjes

Guest_Arjes
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 23:41

Wymiany w tradycyjnych kantorach mało kiedy są teraz opłacalne, dlatego jestem za internetowymi. Z nich można też wygodnie płacić w walucie, z Pluskantor.pl na każdy rachunek w tym zagraniczne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych