Skocz do zawartości

kantory

wróć do serwisu Księgowość 37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_barczka

Guest_barczka
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 15:33

w jakim kantorze najlepiej opłaca się wymieniać waluty? lepiej w kantorach stacjonarnych czy w tych internetowych? te internetowe są w ogóle bezpieczne? 

#2 Guest_eryczka

Guest_eryczka
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 15:45

oczywiście, że jest bezpieczne. Tylko wymieniaj w sprawdzonych miejsach a nie jakiś dziwnych kantorach. Ja polecam liderwalut.pl

#3 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 marzec 2015 - 14:59

Ja osobiście wymieniam w kantorze internetowym https://www.kantor77.pl/  . Kursy są takie same jak w stacjonarnym kantorze, a na pewno jest to dużo wygodniejsza forma wymiany walut. 

#4 Guest_Eliee

Guest_Eliee
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 20:16

Uważam, że bezpieczniejsze są internetowe, ze względu na bezgotówkową formę transakcji. Sama zresztą ponad rok korzystam z Amronet.pl, więc nieraz się przekonałam, że to dobre, wygodne wyjście, także tańsze.

#5 Guest_andrew

Guest_andrew
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 23:27

Na podstawie własnych doświadczeń uważam, że są bezpieczne, a mam już za sobą kilkanaście transakcji online z czego większość dokonanych przez Amronet.pl. W wyborze kierowałem się dobrymi kursami i tym, by nie było żadnych nieprzewidzianych opłat oraz wysokich spreadów.

#6 McBeal

McBeal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 13:52

w jakim kantorze najlepiej opłaca się wymieniać waluty? lepiej w kantorach stacjonarnych czy w tych internetowych? te internetowe są w ogóle bezpieczne? 

te internetowe są bezpieczne - np. walutomat, z którego ja korzystam. Niemniej dobrze jest sprawdzić kurs w stacjonarnym i internetowym i porównać.

Emocje są jak dzikie konie i potrzeba wielkiej mądrości, by je okiełznać.

#7 Guest_Luk

Guest_Luk
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 22:20

ja tam zawsze wymieniam w stacjonarnych, a dokładnie w jednym upatrzonym już od wielu lat - Kantor Pruszków. generalnie mam większe zaufanie do takich miejsc i wiem, że tam mogą liczyć na fachowość, a w internecie to nigdy nie wiadomo, co człowieka może spotkać

#8 Meskor

Meskor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 marzec 2015 - 21:19

Albo walutomat albo stacjonarny :-)

Never run from the enemy, tackle them.

#9 Guest_Krysiek

Guest_Krysiek
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 16:23

Ja polecam Pewny Kantor - z własnego doświadczenia. Zawsze zanim wybiorę kantor robię dokładny research i jakoś zawsze naprowadza mnie on na Pewny Kantor. 

#10 marirose

marirose

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 12 kwiecień 2015 - 10:37

Internetowe kantory są bezpieczniejsze i bardziej opłacalne. Polecam chociażby Cinkciarza.

#11 Guest_Pewny Kantor

Guest_Pewny Kantor
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 10:50

Pewnykantor.pl powstał na fundamentach sieci kantorów stacjonarnych funkcjonujących od 24 lat. Dzięki nam można dokonać wymiany walut nie wychodząc nawet z domu! Zlecenia przyjmujemy całą dobę 7 dni w tygodniu. Naszą motywacją do codziennej pracy są tysiące zadowolonych klientów.Obsługujemy wszystkie banki w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

#12 Guest_NesQs

Guest_NesQs
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2015 - 21:18

Niedawno wymieniałem sporą kwotę EUR w kantorze Amronet.pl. Prowizja była bardzo mała, a kolejnego dnia rano już pieniądze były na koncie.

#13 wibo

wibo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 17:35

Ja wymieniam w internetowych i jestem zadowolona.

#14 Guest_tomaszewski_jacek

Guest_tomaszewski_jacek
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 22:49

Podobnie, ostatnio parę razy przez Amronet kupiłem EUR i transakcje okazały się bardzo korzystne, szybko dostałem pieniądze na konto.

#15 Guest_steiner67

Guest_steiner67
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 19:51

Na żadnym e-kantorze się nie zawiodłem, a już w kilku wymieniałem w ciągu ostatnich lat. W Amronet załapałem się na kilka wyjątkowo korzystnych promocji, a teraz korzystam z ich programu partnerskiego, bardzo słuszne prowizje od poleceń oraz transakcji poleconych użytkowników.

#16 Karoolinka

Karoolinka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 12:10

Zdecydowanie kantory internetowe, kursy walut są o niebo lepsze niż w stacjonarnych, nie mówiąc już o bankach.

#17 adrian4

adrian4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 03 październik 2015 - 20:57

Kantory online to dobra rzecz, szczególnie gdy trzeba systematycznie wymieniać pieniądze. Ale pewnie niebawem banki zrobią konkurencje.

#18 roman100

roman100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 luty 2016 - 20:09

Ja wybieram kantory stacjonarne. Mam pewność i wieloletnie zaufanie. Sprawdzam cenę przez Internet www.kantorywymiany.pl , negocjuję kurs i zawsze jestem zadowolony. Jednak mimo ekspansji internetowych wolę kantory tradycyjne.

#19 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 13:12

Kantory online to dobra rzecz, szczególnie gdy trzeba systematycznie wymieniać pieniądze. Ale pewnie niebawem banki zrobią konkurencje.

A jaką konkurencje mają Ci zrobić banki jak one obecnie przegrywają nawet z kantorami stacjonarnymi. Dla banków walczyć na tak małej marży jaką mają kantory internetowe to biznes nieopłacalny, a jak ktoś ma wątpliwości co do kantorów online to sobie niech sprawdzi ergokantor.pl bardzo intuicyjny w obsłudze i macie też kalkulator który Wam wyliczy oszczędność w momencie jak zdecydujecie się wymieniać online.

#20 anetazz

anetazz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 10:27

Banki zarabiają na innych rzeczach. Na pewno wymiana walut to nie jest ich podstawowe źródło dochodu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych