Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicę

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671968 postów

Napisano 26 luty 2015 - 16:32

Wyjazd do pracy za granicę wymaga szczególnych przygotowań. Po pierwsze musimy dopełnić niezbędnych formalności i znaleźć zakwaterowanie. Ważne jest również, aby wybrać dobrego pośrednika pracy lub agencję pracy tymczasowej, która nas nie oszuka. I wreszcie nie zapomnijmy zadbać o ubezpieczenie.

Powrót do artykułu: Jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicę

#2 Guest_winner

Guest_winner
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 16:32

na pewno jak się decydować na wyjazd to na pewno nie w ciemno i dokładnie trzeba sprawdzić firmę, która zajmuje się pośrednictwem pracy, bo bezpieczeństwo jest absolutną podstawą. A jeśli chodzi o dobre i zaufane firmy, które pomogą znaleźć odpowiednie zajęcie na pewno warto wymienić EuroHunters

#3 Guest_jowita

Guest_jowita
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 17:49

dla szukających pracy w Norwegii polecam pracaidealana.pl

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 11:44

Znalezienie pracy przez młodych jest teraz dużym utrudnieniem. Moją pierwszą pracą była praca sezonowa z portalu abpraca.pl. Znalazłem tam dużo bardzo interesujących informacji, ciekawe oferty pracy no i w końcu moje pierwsze zatrudnienie :)

#5 Guest_pracujący

Guest_pracujący
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 15:28

przed wyjazdem za granicę warto zaopatrzyć się w walute danego kraju dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z kantorów internetowych. sam wymieniałem walutę na www.kantorekspert.pl i naprawdę wiele przy tym zaoszczędziłem czasu i pieniedzy

#6 edmund50

edmund50

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 11:29

również korzystam z usług tego kantoru, polecam szczególnie firmom z sektora eksport/import

przed wyjazdem za granicę warto zaopatrzyć się w walute danego kraju dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z kantorów internetowych. sam wymieniałem walutę na www.kantorekspert.pl i naprawdę wiele przy tym zaoszczędziłem czasu i pieniedzy

#7 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 23:51

Jedno jest pewne - chcąc wyjechać za granicę, należy korzystać z pomocy sprawdzonych pośredników. Sama, skorzystałam z tml-professional.eu/ i nie żałuję - zaproponowano mi pracę na sortowni ubrań (w świetnej atmosferze i za godziwe pieniądze).

#8 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 14:06

Ja swoją przygodę z wyjazdami rozpocząłem za pośrednictwem agencji www.premium-work.pl . Myślę, że warto skorzystać z pomocy, szczególnie przy pierwszych wyjazdach, kiedy wszystko jest dla nas zagadką. Później już można kombinować, ale dobrze zacząć z pewną pracą i mieszkaniem.

#9 Guest_Aniela

Guest_Aniela
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 17:05

Z dobra sztela jest pewnie. Pojechalam z nimi raz z polecenia od znajomej jako opiekunka i nie mogę narzekac naprawdę!

#10 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 15:23

Bezpiecznie wyjechać to można z agencją, tak to zawsze jest jakies ryzyko. Szukając pracy w Holandii natknąłem sie na agencję Pollux, która okazała się strzałem w 10-tkę

#11 klabczar

klabczar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 14:37

W dzisiejszych czasach gdzie technologia wyznacza trendy, tam też możemy się spotkać z różnego rodzaju oszustwami. Najgorsze co może być to żerowanie na ludzkiej naiwności. Można to zobaczyć na przykładzie ofert o pracę zagranicą. Radzę omijać jakieś dziwne portale bądź mniej znane strony na których są oferowane jakieś kosmiczne warunki przy niby wszystkich umowach itd. Decydując się na wyjazd można wejść w niezłe bagno bo na miejscu okazuje się wtedy coś zupełnie innego niż zapewniał nas "pracodawca". Już nie mówię o takich rzeczach jak brak opłaconego ubezpieczenia zdrowotnego. Jeśli już chcemy szukać pracy to przez sprawdzone agencje pokroju - https://www.aterima-med.pl/Będziemy mieć wtedy gwarancję, że to co podpiszemy na umowie będziemy w rzeczywistości robić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych