Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wynajęcie auta w Warszawie na 7 dni - gdzie?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 338 postów

Napisano 26 luty 2015 - 08:40

Witam wszystkich!

Czy ktoś tutaj może polecić w miarę tanią wypożyczalnię w Warszawie z przyzwoitymi autami? Tzn aby nie były to jakieś trupy?

Szukałem już w Google dużo tego - wszędzie oczywiście "niskie ceny". Interesuje mnie auto do max 150 zł za dobę - im lepsze tym lepiej.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 Guest_romb

Guest_romb
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 14:59

Spokojnie uda Ci się znaleźć jakieś dobre auto. Jeszcze w tej cenie. Szukaj po sieciowych wypożyczalniach. 

#3 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 26 luty 2015 - 15:12

Pamiętaj, że tania wcale nie oznacza dobra. Te małe wypożyczalnie często wymagają jakiś dodatkowych zaświadczeń, poświadczeń, kaucji itd. I w sumie im się nie dziwię - to ich biznes, ale przez te dodatkowe formalności nie zawsze chce mi się z nich korzystać.

Z tych większych, sieciowych polecam http://www.avis.pl/ (auta są nie starsze niż 2-3 lata, zadbane, sprawnie techniczne - widać, że dbają o to).

Do 150 zł za dzień to spokojnie powinno udać Ci się wynająć Forda Focus a może jeszcze coś mocniejszego.

#4 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 17:36

Jak wracam z żoną z zagranicy zazwyczaj bierzemy C5 z Lecar tutaj można przejrzeć http://www.rentacarpoland.com/ bardzo dobra firma, świetne auta, zawsze wszystko super odszykowane, żadnych zastrzeżeń. 

#5 comfortcar

comfortcar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 08:26

Zapraszamy do Comfortcar Sp. zo.o.

Segment Mini np.: Volkswagen UP od 69PLN 85PLN

Segment Ekonomiczne np: Volkswagen Polo, Ford Fiesta :  od 89PLN do 99PLN

Segment Kompakt np.: Ford Focus  od 119PLN do 139PLN

Segment Standard np.: Ford MOndeo, Citroen C5  od 159PLN do 199PLN

Zapraszamy

#6 Milczu

Milczu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 30 marzec 2016 - 12:29

Witam wszystkich!

Czy ktoś tutaj może polecić w miarę tanią wypożyczalnię w Warszawie z przyzwoitymi autami? Tzn aby nie były to jakieś trupy?

Szukałem już w Google dużo tego - wszędzie oczywiście "niskie ceny". Interesuje mnie auto do max 150 zł za dobę - im lepsze tym lepiej.

Ja korzystałam z oferty wypożyczalni Carnet http://carnet.pl/kon...chodow-warszawa Auta w dobrych cenach już z ubezpieczeniem i brakiem limitu km :)

;)

#7 anetazz

anetazz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 16:34

Bez problemu coś znajdziesz. No i próbuj negocjować cenę, skoro wynajem jest dość długi!

#8 Guest_Liska

Guest_Liska
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 18:20

Dla mnie zdecydowanym liderem na terenie Warszawy jest wypożyczalnia samochodów dostawczych Bziuk. Ich oferta jest bardzo konkurencyjna, nie tylko ze względu na niskie ceny, ale również wyjątkowo zadbane i sprawne pojazdy. Podczas jakiejkolwiek usługi czy przeprowadzki - warto.

#9 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 18:39

Chyba najlepszą ofertę na Panek.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

#10 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 18:08

Nie do końca wiemy, czy chodzi tutaj o samochód osobowy, czy dostawczy. Niemniej jednak jeżeli masz zamiar korzystać z auta pod kątem wykorzystywania go do przewozu określonych produktów w firmie, ciekawą może okazać się oferta Alucar http://alucar.org/przyczepy-chlodnicze . Domeną tej firmy jest produkcja przyczep, jak również usługi serwisowe, przy czym warto tutaj podkreślić fakt, iż producent ten cieszy się na naszym rynku naprawdę dobrą opinią. 

#11 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 12:26

Traficar, Panek, Kangoor. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych