Skocz do zawartości

Najtańsze miaszkania w Polsce - w którym mieście???

nieruchomości cena

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 15:32

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania. Niestety sytuacja na rynku kredytowym nie ułatwia zakupu nieruchomości. Tak sobie pomyślałam, że może trzeba się dobrze zorientować, gdzie są jakie ceny mieszkań ogólnie w Polsce. Wiadomo stolica jest najdroższa, mieszkania pod Warszawą są dużo tańsze niż w  mieście. Zastanawia mnie jak jest w innych miastach Polski. W którym mieście w Polsce nieruchomości są najtańsze?

#2 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 15:25

Według raportu home brokera z największych miast najtańsza jest łódź. Wejdź sobie na ich stronę i tam mają w aktualnościach ostatnie analizy smile.png

#3 hana74

hana74

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 10:31

Wydaje mi się że Wrocław i jego okolice też nie są jakoś drogie

#4 Guest_agataaa

Guest_agataaa
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 13:07

Nowysmolec.pl podają 2818zł/mkw prawie 100m2 za 285tys, wyglada nieźle

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 13:14

no tylko tam te dodatkowe 26m2 do wykończenia samemu

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2240 postów

Napisano 13 lipiec 2015 - 07:08

Zobacz hehe - http://tabelaofert.p...rzedaz/WarszawaTak jest aktualnie, ale zakładam, że te ceny nie będą wisiały wiecznie. Po prostu w momencie kiedy mieszkania nie będą schodziły jak należy, ludzie muszą obniżać stawki i to mocno. Inaczej będą musieli je wiecznie utrzymywać.

#7 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 12:19

W Gdańsku ceny się są wysokie, można kupić mieszkanie od 3900 zł/m2. A jak poszukasz, to pewnie znajdziesz taniej. Wiadomo, że można też uzyskać jakiś rabat czy upust, tylko trzeba się ruszyć do biura sprzedaży.

#8 kajka

kajka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 21:32

Najlepiej wybrać miasto, które najbardziej do pasuje do nas samych. Niestety wiadomo, że nie zawsze można sobie na to pozwolić. Podsyłam link do artykułu, w którym autor analizuje na ile na nowe "M" trzeba wydać w danym mieście. Mam nadzieję, że się przyda: http://www.dopoznani...kanie_moze.html

#9 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2240 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 08:42

Miasto... liczy się praca, zatrudnienie, a wiadomo, że zawsze lepiej będzie mieszkać pod miastem - oszczędności liczone w grubych tysiącach, czasami nawet setkach. Centra miast nie każdego są fajne!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, cena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych