Skocz do zawartości

Zdjęcie

Założenie sklepu internetowego z odzieżą

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 surycki57

surycki57

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2015 - 14:25

Witam

Zastanawiam się nad założeniem własnej działalności.

Chciałbym otworzyć sklep internetowy w którym sprzedawał bym odzież importowaną z Tajlandii.

Czy potrzebuje koncesji na sprzedaż ubrań znanych marek?

Jak to wygląda przy mniej rozpowszechnionych markach?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

#2 stefanmasierski

stefanmasierski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 26 luty 2015 - 17:18

Założenie sklepu internetowego wiąże się z ciągłym pozyskiwaniem ruchu, klientów na stronę. Musisz zadbać o dobre pozycjonowanie. Ostatnio znalazłem na FB informacje na temat webinaru na żywo na temat "Jak Zacząć Bezpiecznie Pozycjonować Stronę W Google I Zdobywać Dzięki Temu Codziennie Klientów". Webinar jest darmowy :) myślę że warto się podszkolić w tym temacie, link do zapisania znajdziesz tutaj

#3 Guest_Greg

Guest_Greg
  • Goście

Napisano 15 marzec 2015 - 14:03

ja na twoim miejscu rozważyłbym rozpoczęcie sprzedaży od Allegro, a nie stawiania własnego sklepu internetowego. za nim zdobedziesz klientow i wypozycjonujesz sklep, sprzedaz na allegro pozwoli ci rozkrecic interes smile.png polecam tez zapoznac sie z narzedziami na aukcjoner.pl - ułatwiają prowadzenie aukcji na allegro i pozwalają zaoszczedzic na prowizjach wink.png

#4 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 22:15

A czemu akurat z Tajlandii? Czy tam faktycznie są jakieś fajne ciuchy? Może lepiej sprowadzaj odzież z USA, teraz łatwo ją zamówisz wraz z transportem poprzez platformę USBOX, przed zamówieniem zrób sobie wycene tych usług na https://www.usbox.pl...-wyceny/?type=1 i sprawdź które towary są najbardziej opłacalne. Moim zdaniem trzeba się skupić na nowinkach, czyli czego jeszcze u nas nie ma a tam już jest i sie sprawdza :) 

#5 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 20:41

Jeżeli prowadzicie własny sklep internetowy, zachęcam do przetestowania platformy SerwerSMS.pl - taki system może wykreować pozytywny wizerunek firmy, zwiększyć lojalność do marki i usprawnić komunikację z klientem. Można wdrożyć też płatności sms.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 15:15

Udało Ci się założyć ten sklep?

#7 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 07:11

Jeżeli zdecydujemy się na założenie sklepu internetowego z odzieżą, będziemy musieli liczyć się z ogromną konkurencją. W tym wypadku najważniejsza będzie dobra jakości towaru, warto korzystać z zaufanych hurtowni, mogę polecić http://larado.pl/hurtownia-odziezy/ z Wólki Kosowskiej, hurtownia sprzedaje produkty z Polski, Chin, Wietnamu, Włoch i Turcji w dobrych cenach. Kolejna rzecz to reklama, od której w dużej mierze będzie zależeć powodzenie całego przedsięwzięcia. Warto mieć na uwadze pozycjonowanie, media społecznościowe, content marketing.

#8 G.S.

G.S.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 grudzień 2015 - 01:06

Witam

Zastanawiam się nad założeniem własnej działalności.

Chciałbym otworzyć sklep internetowy w którym sprzedawał bym odzież importowaną z Tajlandii.

Czy potrzebuje koncesji na sprzedaż ubrań znanych marek?

Jak to wygląda przy mniej rozpowszechnionych markach?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Na pewno musisz poszukać autoryzowanych partnerów danej marki odzieżowej, w moim sklepie CZAPKI.PL wystarczył kontakt bezpośredni z producentami, jeśli natomiast chciałbyś sprzedawać produkty zagranicznych dużych marek to kieruj kontakt na dystrybutora bo od samego producenta, np. Reebok nie otrzymasz żadnych konkretnych informacji! W razie czego pytaj! pozdrowienia!

Kochane kobiety z www.Kobieco.pl pozdrowienia!

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 09:35

Tak będzie chyba taniej.

#10 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 17:33

Ciekawa sprawa ze swoim sklepem internetowym.. Osobiście ostatnio szukałam ciekawych ubrań ciążowych dla siebie i wpadłam na świetny sklep internetowy od którego inny firmy powinny się uczyć : niesamowita jakość towarów, kupiłam tam wyśmienitej jakości figi : http://www.duetsklep...korygujace.htmldodatkowo gwarantują wysyłkę do 24h i możliwość zwrotu towaru do 30 dni ! Prowadzenie sklepu mają na najwyższym poziomie, obsługa rewelacyjna. 

Hurtownia zabawek to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#11 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 05 marzec 2016 - 02:05

Jeżeli prowadzicie sklep internetowy, albo macie w planach otworzenie takiej działalności, rzućcie okiem na platformę https://serwersms.pl- system umożliwia masową wysyłkę powiadomień sms. To dobra opcja, znacznie usprawnia komunikację z klientem.

#12 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 22:39

Przy takim biznesie najważniejsze jest to, aby zwracać uwagę na to jakie produkty sprzedajemy. Jeśli będą dobrej jakości, to klienci sami się znajdą :) ja mam sklep z galanterią i wiele rzeczy zamawiam tylko u jednego producenta. Wszystkie teczki konferencyjne w moim sklepie są z https://produkty.jan...yjne-c-1_9.htmli dzięki temu jest na nie spory popyt!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych