Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Z-3 - opieka i dwie umowy z jednym pracownikiem ( zlecenie i o pracę)

Z-3 zla

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 12:14

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące druku Z- 3 a dokładniej :

Z Pracownicą zatrudnioną na umowę o pracę w ( V, VI 2014,) zawarto dodatkowe zlecenie. Obecnie przebywa na opiece i dostarczyła zgodnie z terminem druk ZLA

 

Czy w druku Z-3 w punkcie 11 wykazuje to umową zlecenie wliczając ją do stawki zasadniczej w kolumnie 6 ? czy w jakimś innym miejscu??/

 

Bardzo proszę o pomoc? 



#2 Witch

Witch

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8922 postów

Napisano 19 luty 2015 - 12:26

zlecenie nadal trwa ?

jeśli nie, nie ujmujesz



#3 Guest_15

Guest_15
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 12:37

Nie trwa, wiem ze się nie wlicza po podstawy zasiłku już , ale go w ogóle nie ujmuje w tym druku, nawet nie wspomina?;/

 

 



#4 Maria

Maria

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3744 postów
  • LokalizacjaMAŁOPOLSKA

Napisano 19 luty 2015 - 12:46

Nie wpisujesz.Składników wynagrodzenia, które w myśl umowy o pracę lub innego aktu, na podstawie którego powstał stosunek pracy, przysługują tylko do określonego terminu, nie uwzględnia się przy ustalaniu podstawy wymiaru zasiłku chorobowego, należnego za okres po tym terminie. Zasadę tę stosuje się również odpowiednio do składników wynagrodzenia, których wypłaty zaprzestano na podstawie układu zbiorowego pracy lub przepisów o wynagradzaniu (art. 41 ust. 2 i 3 ustawy zasiłkowej).



#5 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 12:54

dziękuje:*smile.png





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Z-3, zla

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych