Skocz do zawartości

Dobry notariusz w Krakowie i tani

notariusz kraków dobry notariusz w krakowie tani notariusz kraków notariusz w Krakowie notariusz Kraków Tani notariusz w Krakowie

wróć do serwisu Księgowość 89 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 16:16

NIE polecam kancelarii na ul. Prądnickiej 55 w Krakowie. pozdrawiam

#22 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 09:42

Zdecydowanie krakownotariusz.com.pl zwłaszcza jeśli interesuje Cię coś więcej niż "zrobienie aktu po kosztach". Pani notariusz Marta Nowak jest bardzo kompetentną osobą, indywidualnie podchodzi do każdego klienta i poświęca mu czas, angażując się w umowę i proponując najlepsze rozwiązania.

Ceny oczywiście jak najbardziej przystępne. 100% Polecam

#23 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 13:43

w krakowie to nie mam zielonego pojęcia, ja zawsze korzystam z kancelarii na ogrodowej w warszawie, jak dla mnie jedna z lepszych

#24 Guest_marek33

Guest_marek33
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 08:06

Kompleksową obsługę prawną dla firm zapewniają w kancelarii Invictus (invictusprawnicy.pl). Pierwszy raz się z tak wszechstronnym podejściem spotkałem. Skupiają w jednym miejscu prawników o wszystkich możliwych specjalizacjach. Bardzo jestem zadowolony z obsługi. Jasne warunki, bez naciągania klienta na dodatkowe koszty.

#25 Guest_faberr

Guest_faberr
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 14:44

Pani Kancelaria Notarialna - Notariusz Anna Karczewska jest ok, cena normalna, normalne podejście i realna chęć pomocy, a ni e ogołocenia klienta.

#26 Guest_Poszukujący

Guest_Poszukujący
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 17:38

ja zdecydowanie, ale to ZDECYDOWANIE POLECAM kanelarię na Topolowej 11, Pani Prezes Joanny Greguła. Zalatwiam u nich wszystkie swoje, często bardzo skomplikowane,  sprawy od wielu wielu lat i z czystem sumieniem moge powiedziec ze jest naprawdę wyjątkowy człowiek i wyjątkowy notariusz. Jest to wręcz ikona krakowskiego notariatu, prezes 3 kadencji krakowskiej rady izby notarialnej, byly czlonek krajowej rady itd itp.    

Pozdrawiam,
Marek

To raczej tanio nie będzie.

#27 rachela27

rachela27

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 31 maj 2016 - 14:51

Korzystałam niedawno z usług kancelarii notarialnej na Dunin-Wąsowicza. Pan Zygmunt Truszkiewicz był bardzo profesjonalny i ładnie wszystko objaśniał, trochę gorzej było z panem Janem Truszkiewiczem, ale ogólnie było ok.

#28 Guest_Dagmara

Guest_Dagmara
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 12:05

zgadzam się z p.Ania, też byłam u Pani Moniki Majchrowskiej na u.Fabrycznej 3/2. Nie zapłaciłam dużo i szybko przygotowała mi akt który sprawnie podpisaliśmy.

#29 Guest_mobilna

Guest_mobilna
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 08:40

Jak będziecie potrzebowali kogoś z okolic Gdańska to, w Tczewie działa Kancelaria Notarialna cejrowska.pl warto skorzystać, pewna pomoc.

#30 Guest_nadi

Guest_nadi
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 11:15

Cześć, tylko trzeba do tego dobrego notariusza wink.png Moimi sprawami spadkowymi zajmowała się Pani Notariusz Agnieszka Kozek i gorąco polecam usługi tej Pani smile.png

#31 Guest_Fabian

Guest_Fabian
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 13:30

w Krakowie jest mnóstwo notariuszy, ja byłem u p.Moniki Majchrowskiej ul.Fabryczna, też szukałem oszczedności i się udało

#32 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 11:09

Ja polecam pania Monike na ulicy Fabrycznej 3/2 Kraków, miła i wszystko tłumaczy

#33 Guest_malwina

Guest_malwina
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 11:08

Jak będziecie potrzebowali kogoś z okolic Gdańska to, w Tczewie działa Kancelaria Notarialna cejrowska.pl warto skorzystać, pewna pomoc.

No ja potrzebowałam kogoś z okolic Gdańska właśnie, więc trafiłaś w dziesiątkę. Zajrzałam na jej stronę i wygląda na to, że skorzystam z usług Pani Cejrowskiej. Już nawet dzwoniłam:)

#34 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 15:41

Przyłączam się do powyższych opinii Rejent Nowak i Rejent GRuskoś na Alejach krakownotariusz.com.pl

#35 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 15:44

To raczej tanio nie będzie.

Osobiście nie polecam, w szczególności tych skomplikowanych. Pani Rejent z uwagi na nadmiar obowiązków nie ma czasu na wnikliwą i bieżąca obsługę dokonywanych czynności sad.png

#36 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 18:41

Koniecznie sprawdźcie sobie namiary na tę kancelarię http://www.notariusz...sko.pl/kontakt/ . Znajduje się ona w Bielsku. Czasem bowiem warto udać się do innego miasta na np. podpisanie aktu notarialnego, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

#37 Guest_aleksandra

Guest_aleksandra
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 11:10

bardzo dobry notariusz jest na ul sw Teresy krakow panstwo kulakowscy  ceny normalne ogromna wiedza mila obsluga  polecam

#38 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 13:08

Ja załatwiałem rozdzielność majątkową u Moniki Majchrowskiej ul.Fabryczna Kraków i byliśmy z żoną zadowoleni z szybkości z jaką to załatwiliśmy. Termin udało nam się załatwić od ręki jaki nam pasował i z dnia na dzień podpisaliśmy papiery. Polecam.

#39 Guest_Alan

Guest_Alan
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 14:41

Super notariusz jest na ul. Fabrycznej 3/2. Pani Monika Majchrowska doradzi za darmo a jak przyjdzie do aktu to też nie wiele weźmie. Polecam.

#40 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 13:13

Niestety ja korzystam jedynie z zaufanego notariusza, który znajduje się w Poznaniu http://www.notariuszantkowiakirena.pl/ . W tym przypadku nie wiem czy się na coś zda, ale zawsze można zadzwonić i się popytać, albo ktoś inny z  forum i tych okolic kiedyś będzie szukał, to bardzo polecam. Już spotkałam paręnaście osób, które zachwalały, a i złego zdania tez nie mogę powiedzieć, tak więc jak najbardziej można spróbować. Pozdrawiam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych