Skocz do zawartości

Dobry notariusz w Krakowie i tani

notariusz kraków dobry notariusz w krakowie tani notariusz kraków notariusz w Krakowie notariusz Kraków Tani notariusz w Krakowie

wróć do serwisu Księgowość 72 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 11:56

Witam , chciałam prosić o adres notariusza w Krakowie lub w okolicy , który jest w miarę tani . Jestem na etapie zakupu mieszkania, z czym wiążą ogromne koszty, wiec może chociaż na notariuszu uda się zaoszczędzić. Pozdrawiam i z góry dziękuję

#2 Guest_Nikt

Guest_Nikt
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 21:14

nie znam takiego:)

#3 MartaK

MartaK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 22:54

Polecam kancelarię na urzędniczej 20 prowadzoną przez dwie panie notariusz. Szybko i tanio a przede wszystkim profesjonalnie. Nr telefonu na stronie www.notariuszkrk.pl

#4 alex2015

alex2015

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 13:43

Osobiście bardzo mocno polecam wszystkim kancelarię notarialną http://www.wiater.pl. W mojej opinii jest ona najlepszą w Krakowie.

#5 Guest_rybaaa

Guest_rybaaa
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 15:41

nie znam nikogo z Krakowa ale jeśli podajecie namiary to może polecicie mi kogs z rejonu Wrocławia. Chodzi mi o sporządzenie aktu  notarialnego. Jak na razie słyszałam ze niedrogo jest w kancalrii państwa Czyniewskich    Ktos ich zna może??

#6 Guest_marr3k

Guest_marr3k
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2015 - 00:15

ja zdecydowanie, ale to ZDECYDOWANIE POLECAM kanelarię na Topolowej 11, Pani Prezes Joanny Greguła. Zalatwiam u nich wszystkie swoje, często bardzo skomplikowane,  sprawy od wielu wielu lat i z czystem sumieniem moge powiedziec ze jest naprawdę wyjątkowy człowiek i wyjątkowy notariusz. Jest to wręcz ikona krakowskiego notariatu, prezes 3 kadencji krakowskiej rady izby notarialnej, byly czlonek krajowej rady itd itp.    

Pozdrawiam,
Marek

#7 Guest_vdee

Guest_vdee
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 13:30

Okazało się, że mam do czynienia z problematycznym testamentem. Kancelaria swidnica-notariusz.pl poprowadził sprawę w taki sposób, abym zaoszczędziła na prawnikach. Udało mi się odstąpić od spadku i to po stosunkowo krótkim czasie. Ogrom wiedzy otrzymałam bezpłatnie. Warto się zgłosić według mnie najpierw do notariusza, a później ewentualnie do prawnika, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

#8 adrian4

adrian4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 04 październik 2015 - 22:49

Bardzo przydatne informacje, dzięki.

#9 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 grudzień 2015 - 20:48

A z usług tej kancelarii - Kancelaria Notarialna - Ewa Kuśmierowska & Aneta Sitnicka-Urbaniak - mieliście może okazję korzystać? Polecacie?

#10 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 06 grudzień 2015 - 15:22

Wiecie pewnie, że obowiązuje taksa notarialna. W przypadku niektórych usług cena jest stała, a w przypadku innych obowiązują tzw. widełki. Czasem warto poszukać notariusza w innym mieście, bo okazuje się, że można tym sposobem sporo zaoszczędzić. Tutaj http://www.notariusz...lsko.pl/cennik/ jest przykładowy cennik.

#11 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 23:10

bardzo dobry notariusz ale z Rudy Ślaskiej www.notariuszrudaslaska.pl, siostra załatwiała tam akt notarialny i poleciła nam go przy przepisywaniu domu przez teściów. Wszystko bardzo przystępnie nam wytłumaczył i pomógł we wszystkich formalnościach z tym związanych.

#12 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 19:41

my korzystaliśmy z usług kancelarii www.notariusz-zabrze.com bardzo solidni i cena też nie była wygórowana.

#13 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 11:10

polecam Panie Rejent z kancelarii obok radia kraków, www.rgkancelaria.pl dobre ceny, ale przede wszystkim Panie z ogromną wiedzą i kompetencją

#14 Guest_Marta Wojnar

Guest_Marta Wojnar
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 09:58

Ja gdy mialam problemy prawne to skorzystalam z poleconej mi przez przyjaciolke Kancelarii-dgp. Bardzo byłam zadowolona i polecam serdecznie. Ostatnio natrafilam na ich strone i oferuja takze konsultacje online, warto sprawdzić ;)

#15 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 11:09

Dobry i tani Notariusz jest na ul.Fabrycznej w Krakowie. Polecam! Miła i fachowa obsługa a przy tym szybko załatwiłam swoje sprawy.

#16 Guest_Rysiek

Guest_Rysiek
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 12:21

krakownotariusz.com.pl 100% polecam

#17 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 12:37

Potwierdzam, panie Romana Gruskoś i Marta Nowak to jedne z najlepszych notariuszów z jakimi miałam okazje współpracować

#18 adonis12

adonis12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 21:47

Miałem okazje współpracować, polecam.

#19 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 14:48

ja byłam na ul. Fabrycznej 3/2 Kraków, tel 12 413 88 83, szybko załatwiłam i miła obsługa :)

#20 Guest_basia

Guest_basia
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 15:08

u nas w Zabrzu bardzo dobra kancelaria jest na ulicy Wolności 311, kompetentni i życzliwi więc bez obaw możesz się umówić na spotkanie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych