Skocz do zawartości

Mam problem

windykacja pożyczka dług chwilówka pomoc prawna

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 16:50

Witam, 

4 miesiące od teraz wziąłem pożyczkę w multi banku na 3 tysiące, niestety miesiąc później straciłem prace co zmusiło mnie do pobrania pożyczki na 1500 zł na ,,szybko" i tutaj zaczynają się schody. Pracy nie znalazłem tak szybko jak myślałem że dam radę znaleźć i byłem zmuszony przedłużyć ją 2x, teraz mam komornika na głowie z banku i firmę windykacyjną od chwilówek. Nie mam szczerze pomysłu co mam zrobić, może mi ktoś polecić firmę oddłużającą lub jakąś   tanią kancelarie?

#2 Guest_pomocny johny

Guest_pomocny johny
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 17:25

Powiem tak, niepotrzebnie w ogóle przedłużałeś pożyczkę gdyż jest to zwykłe dopłacanie pożyczkodawcą, a dług nadal pozostaje w puli. Za te pieniądze, które wydałeś na przedłużenie mogłeś skorzystać z usług jakiejś firmy oddłużeniowej. Co do kredytu to MultiBank jest w miarę ugodowy i może wejdą z tobą w negocjację, jeżeli chodzi o jakąś restrukturyzacje kredytu. Z znanych mi kancelarii internetowych to spróbuj z Lexperto, powinni Ci pomóc w tym aspekcie.

#3 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 12:28

Zajrzałem wczoraj na ich stronę, praktycznie od razu zostałem przekierowany na rozmowę z konsultantem przez chat. po wstępnym zapoznaniu się z moim problemem poprosił mnie o takie dane jak adres e-mail, imię oraz nazwisko i przekazał że następnego dnia oddzwoni do mnie ich konsultant apropo mojej sytuacji. 

Dziś rano zadzwoniła z kancelarii jakaś miła pani i po wstępnym zapoznaniu się z moją sytuacją poradziła mi co mógł bym ,,na szybko" zrobić, również zaproponowała konkretny wniosek do banku z prośbą o wydłużeniu okresu kredytowania. Taka przyjemność kosztowała by mnie 300zł jak myślisz johny jest to odpowiednia kwota?

#4 Guest_pomocny johny

Guest_pomocny johny
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 12:46

Jak dla mnie zapłać już te 300 zł i miej to z głowy. Ich prawnicy wystosują odpowiednie pisma. Powiedz mi tylko czy to bank wnioskował w sądzie o komornika czy jacyś inni wierzyciele? 

#5 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 11:07

Inni wierzyciele, ale już na szczęście po sprawie.

Pozdrawiam

#6 Meskor

Meskor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 kwiecień 2015 - 22:40

To dobrze, życzę powodzenia w przyszłości, pozdrawiam

Never run from the enemy, tackle them.

#7 Justyna92

Justyna92

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 kwiecień 2015 - 15:11

Polecam wspaniały ośrodek! Byłam osobiście, sami fachowcy! http://www.zoljasmin.pl/

#8 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 21:18

Najlepszym sposobem jest po prostu unikać tego typu pożyczek w przyszłości...

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#9 niewidzialna19

niewidzialna19

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 01:06

Też uważam, ze nie ma co ryzykować, mozna sie wpakowac w niezłe kłopoty ;)

To the well-organized mind, death is but the next great adventure.

#10 johnybastard

johnybastard

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 14:03

Ryzyko jest zawsze, ale trzeba walczyć.

szamba

#11 Pgiemza

Pgiemza

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 maj 2015 - 10:20

Mam nadzieję, że znalazłaś odpowiedź

Some day, and that day may never come, I will call upon you to do a service for me.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windykacja, pożyczka, dług, chwilówka, pomoc prawna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych