Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprzedaże - kiedy faktycznie warto kupić?

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103193 postów

Napisano 18 luty 2015 - 11:35

Już od kilku tygodni panuje szał na wyprzedaże. Galerie handlowe pękają w szwach, a producenci zacierają ręce i liczą zyski.  Sezonowymi obniżkami cen kuszą sprzedawcy odzieży, sprzętu RTV i AGD, artykułów sportowych, biżuterii. Czasem rzeczywiście warto skorzystać i zaoszczędzić trochę pieniędzy? Zawsze należy pozostawić w domowym budżecie środki na stałe bieżące wydatki i rachunki.

Powrót do artykułu: Wyprzedaże - kiedy faktycznie warto kupić?

#2 Guest_marta.l

Guest_marta.l
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 11:35

Można ustrzelić trochę promocji przez stronę salesandshopping.pl. Mają oko na cały rynek związany z modą damską i męską. Bez sklepów spożywczych! ;)

#3 alex31

alex31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 22 luty 2015 - 17:53

Rzadko czekam na wyprzedaże. Raz, że wybór jest mniejszy, bo towar przebrany, dwa, że strasznie tłumy są wtedy wszędzie. Zdecydowanie wolę kupować przez internet. Zainstalowałam dodatek do przeglądarki – Okazjoner i nawet cen już nie muszę pilnować. Dodaję produkt do obserwowanych i czekam na info, kiedy cena spadnie.

Bardzo wygodne, o wiele fajniejsze niż wyprzedaże.

#4 Guest_sylka22

Guest_sylka22
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 09:27

Weź sobie poszukaj promocji przez stronę www.salesandshopping.pl. Oni tu informują o wszystkim co dzieje się w sferze mody i zakupów w całym kraju – noce zakupów, wyprzedaże, wszystko masz podane na tacy.

#5 Guest_roz

Guest_roz
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 18:45

Ja wolę jak mnie informują o zmianie ceny upatrzonego produktu, więc ustawiłam bezpłatne monitorowanie cen ze spyllo pl, ustawiłam sobie listę upatrzonych produktów a spyllo informuje mnie jak ich cena się zmieni. Wygodne.

#6 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1219 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 07:41

Aktualnie zajrzeć możecie sobie na http://www.zlotewypr...pl/5urodzinyzw/. Jest tam teraz dużo fajnych urodzinowych okazji i sama mam nadzieję załapać się na coś fajnego.

#7 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 06 wrzesień 2015 - 15:26

Tutaj http://www.kodymody....dziezwieczorowa często są wyprzedaże. Mają tam odzież najwyższego gatunku zaprojektowaną przez znanych i cenionych projektantów. Takie ciuchy są warte swojej ceny, bo będą nam służyć przez wiele lat. Warto kupować u nich na przecenie, bo jest to realne obniżenie ceny, a nie tylko pozory.

#8 cympekwm

cympekwm

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 08 wrzesień 2015 - 12:15

Ja często korzystam z wyprzedaży, ale raczej w sklepach internetowych. Do szału doprowadzają mnie te tłumy wygłodniałych ludzi na nową koszulkę, która jwst o 30% tańsza ;) Dziś np widziałem, że spodnie el polako na hustla.pl są przecenione więc zastanawiam się czy nie kupić sobie przed jesienno-zimową porą roku :D

Czasem zaglądam też na zalando jeśli szukam bardziej eleganckiego stroju ;)  ale omijam galerie handlowe..

#9 Guest_Agaja

Guest_Agaja
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2020 - 12:09

Ja już się trochę obkupiłam bo sklep sportowy outhorn zaczął niezłe obniżki, a prawda jest taka, że ceny strojów sportowych nigdy aż tak bardzi nie spadają, więc uznałam, że warto. Kupiłam legginsy, 2 topy i stanik sportowy i zapłaciłam 120 zl. Mega się opłacało.

#10 Guest_Agaja

Guest_Agaja
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2020 - 12:09

Ja już się trochę obkupiłam bo sklep sportowy outhorn zaczął niezłe obniżki, a prawda jest taka, że ceny strojów sportowych nigdy aż tak bardzi nie spadają, więc uznałam, że warto. Kupiłam legginsy, 2 topy i stanik sportowy i zapłaciłam 120 zl. Mega się opłacało.

#11 sikorka34

sikorka34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 08:20

Wszystkie te promocje, black friday itp. to jedna wielka ściema jeśli chodzi o sklepy rtv, z resztą oni mają co tydzień inne promocje przez cały rok co owocuje tak na prawde cały rok normalnymi cenami. U nich promocja to już nie promocja

#12 sikorka34

sikorka34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 08:21

A jedyna prawdziwa wyprzedaż black friday jaka mi osobiście się trafiła była na congee.pl, taki sklep z dekoracjami. Pewnie więcej jest takich sklepów z rzetelnymi promocjami, ale takim z reklam w tv czy radio bym raczej nie ufała

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych