Skocz do zawartości

Arkop Deweloper WROCŁAW

arkop deweloper mieszkania

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marciniu

Guest_Marciniu
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 16:19

Witam co sądzicie o deweloperze? Zatorska całkiem fajnie im się udała moim zdaniem, ja się zastawiam nad Orionem 

#2 Guest_Marion

Guest_Marion
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 09:43

Orion tak, też mnie się bardzo podoba. Ile tam będzie budynków docelowo?

#3 Guest_miron

Guest_miron
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 00:06

7, ale jeden jest dość spory i wygląda na połączone ze sobą 4, ja też rozważam kupno, podoba mi się architektura, wgląda na solidne wykonanie i najbardziej przemawia do mnie lokalizacji, bo miałbym bardzo blisko do pracy

#4 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 21:45

To jest osiedle zamknięte albo monitorowane? 

#5 ellaelle

ellaelle

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 13 marzec 2015 - 12:06

Pozwolę sobie wbić się nieco w temat, z pytaniem o innego wrocławskiego dewelopera - http://www.geogrupa.pl/ który głownie budzi moje zainteresowanie ze względu na udział w programie MdM, na czym by mi dość zależało. Orientujecie się może czy jest to warte zachodu?

#6 Guest_Marceli555

Guest_Marceli555
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 11:49

To jest osiedle zamknięte albo monitorowane? 

Tak osiedle jest zamknięte smile.png

#7 Vegata45

Vegata45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 03 kwiecień 2015 - 08:15

Opty-Dom to dopiero deweloper - potrafią sprostać oczekiwaniom klientom i chyba o tym w tym wszystkim chodzi http://www.opty-dom.pl/ Dorzucam także ich ciekawe projekty:

XfUSAFG.jpg

NAeMNbf.jpg

Cześć i czołem. Kluski z rosołem. Polecam Wam stronkę przyjeciela: http://www.trzypowody.pl

#8 Guest_.kinimia

Guest_.kinimia
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:49

Zacisze KRzemienieckie 2 wygląda ciekawie jak dla mnie. JAkoś przypadły mi do gustu niewielkie, kameralne inwestycje wink.png Szybko się też sprzedaje, zostały 2 mieszkania

#9 Guest_kejtul

Guest_kejtul
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 22:05

jak z miejscami parkingowymi na Orionie? Nie widzę na zdjęciach, ktoś może mi powiedzieć? 

#10 Guest_pdcxz56

Guest_pdcxz56
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 22:20

Arkop buduje coś na Małopolskiej? Macie jakieś informacje na ten temat?

#11 Guest_pabu

Guest_pabu
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 12:47

Tak będą tam Parkowe Złotniki, 3-kondygnacyjne budynki, od 1 do 4 - pokojowe mieszkania. Takie info udało mi się znaleźć smile.png

#12 kacperosky

kacperosky

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 17:15

Szczerze, muszę przyznać, że Orion znajduje się bardzo daleko od centrum i jak dla mnie nie jest to atrakcyjna lokalizacja. Obstawiałbym raczej bliższe rejony np. Stare Miasto, Szczepin, Popowice. Budują się tam naprawdę ciekawe inwestycje. Możesz zobaczyć na InfoDeweloper . W tej lokalizacji jest w miarę spokojnie, bardzo szybko się rozrasta i dodatkowo do centrum masz 5-10 minut :)

#13 Guest_Annna

Guest_Annna
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 14:30

mi własnie taka lokalizacja pasuje. Dojazd nie jest zły, a chociaz jest pewność, że w domu odpoczniesz od zgiełku smile.png

jak z miejscami parkingowymi na Orionie? Nie widzę na zdjęciach, ktoś może mi powiedzieć? 

te miejsca są do wykupienia przez mieszkańcow smile.png

#14 Guest_majlo

Guest_majlo
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 21:50

Tak będą tam Parkowe Złotniki, 3-kondygnacyjne budynki, od 1 do 4 - pokojowe mieszkania. Takie info udało mi się znaleźć smile.png

a dostępność mieszkań może znasz?

#15 Guest_Winter

Guest_Winter
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 14:15

Ktoś idzie na Targi Nieruchomości we Wrocławiu? Arkop ma być, więc na pewno można dowiedzieć się jakiś nowości o inwestycjach 

#16 coco-71

coco-71

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 12 maj 2015 - 10:42

Ja się wybieram. Co więcej znalazłam konkurs, w którym można wygrać wejściówki, więc mam nadzieję, że uda się wejść za free ;) https://www.facebook...?type=1

#17 Guest_pabu

Guest_pabu
  • Goście

Napisano 24 maj 2015 - 10:38

W tej sprawie lepiej się kontaktować bezpośrednio z Arkopem, bo strony jeszcze nie ma, nie wiem jak sprawdzić. Mieszkania mają niezłe tempo sprzedaży w każdej ich inwestycji, więc jeśli jesteś zainteresowany, to lepiej już pytaj smile.png

#18 Guest_pabu

Guest_pabu
  • Goście

Napisano 24 maj 2015 - 10:38

W tej sprawie lepiej się kontaktować bezpośrednio z Arkopem, bo strony jeszcze nie ma, nie wiem jak sprawdzić. Mieszkania mają niezłe tempo sprzedaży w każdej ich inwestycji, więc jeśli jesteś zainteresowany, to lepiej już pytaj smile.png

#19 Guest_65lili

Guest_65lili
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 17:12

a one są już w sprzedaży w ogóle?

#20 Guest_grey

Guest_grey
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 23:59

Oczywiście, jest już nawet strona, gdzie możesz sprawdzić dostępność. Zajrzyj na stronę dewelopera

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: arkop, deweloper, mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych