Skocz do zawartości

pozyczki bez bik

pozyczki pod zastaw pozyczki bez bik pozyczka pod hipoteke

wróć do serwisu Księgowość 85 odpowiedzi w tym temacie

#81 maniekwolszczyk

maniekwolszczyk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 kwiecień 2019 - 09:37

u mnie takie pożyczki poza bankowe nie wzbudzają zaufania, odsetki wysokie, brak wymagań, nie zdecydowałabym się na taki kredyt gotówkowy

Sam ostatnio się zastanawiałem jak wyglądają tego typu kredyty i jakie trzeba wymagania spełnić. Dobrze to wyjaśnia blog http://roznekredyty.pl/ gdzie porównywane są różnego rodzaju pożyczki bez weryfikacji zdolności finansowej. Mimo wszystko, z tego co udało mi się wyczytać, ustawa antylichwiarska( o niej informacje tutaj) bardzo mocno ograniczyła działania firm chwilówkowych. Większość z nich sprawa jednak dokładnie naszą historię i czasy kiedy szło się z dowodem osobistym i dostawało kredyt minęły. Oczywiście, ze złą historią jest możliwość otrzymania pożyczki, jednak zazwyczaj potrzebujemy gwaranta(poręczyciela) który zgodzi się podżyrować nam kredyt.

#82 chwilowka.co.pl

chwilowka.co.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 maj 2019 - 04:30

Pożyczki bez BIK to usługi finansowe, które są bardzo poszukiwane wśród osób zadłużonych. Prawda jest jednak taka, że coraz trudniej znaleźć firmy, które oferują takie pożyczki. Większość instytucji sprawdza obecnie BIK. Co więcej weryfikują one także inne bazy zadłużonych (np. KRD, ERIF). Jeśli na przykład chodzi o firmy działające online, to praktycznie na palcach jednej ręki (no, może dwóch) można policzyć instytucje, które oferują pożyczki bez sprawdzania BIK: Extraportfel, Wandoo, Freezl, ViaSMS to tylko kilka z nich.

#83 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 635 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 13:30

Pożyczki bez BIK są możliwe, tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać i w jaki sposób można je otrzymać. Rozwiązaniem i pomocnym narzędziem w tych poszukiwaniach, z pewnością będzie ta strona, zobacz więcej. To z pewnością pomoże Ci znaleźć miejsce, gdzie otrzymasz pożyczkę bez czasochłonnych formalności oraz sprawdzania zdolności kredytowej.

#84 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 07:17

Może lepiej wyczyścić BIK i szukać tańszych kredytów bankowych, czy warto próbować...? Po kilka wskazówek kliknij tutaj. Pożyczki bez BIK-u to większe ryzyko dla instytucji finansowej i wtedy drogo pożyczają.

#85 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 09:18

Wiem, że w niektórych przypadkach pożyczka to konieczność, ale te bez BIK są jeszcze bardziej ryzykowne :/

#86 Anna Chyc

Anna Chyc

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano dziś, 14:25

Kiedy potrzebuję pożyczki, zwracam się tylko na stronę https://finrada.pl/pozyczki. Znam ten serwis od dawna i jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Zawsze mogę wybrać to, co podoba mi się najbardziej, i załatwienie formalności zajmuje tylko 15 minut.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozyczki pod zastaw, pozyczki bez bik, pozyczka pod hipoteke

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych