Skocz do zawartości

pozyczki bez bik

pozyczki pod zastaw pozyczki bez bik pozyczka pod hipoteke

wróć do serwisu Księgowość 84 odpowiedzi w tym temacie

#21 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 13:42

Czy ktoś się zdecydował? 

#22 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 16:30

jesli już pozyczać to najlepiej od prywatnej osoby jeste taniej na stronie szybkigrosz.pl rejestrują się prywatni inwestorzy

#23 munio

munio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 15:23

Może skorzystam bo akurat szukam jakiejs niewielkiej pozyczki ale jest tyle tych firm , że nie wiadomo na co sie zdecydowac.

#24 Guest_edyta

Guest_edyta
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:46

pożyczałam ostatnio na szybkigrosz.pl i nie sprawdzali bik

#25 Guest_Pozyczkarium

Guest_Pozyczkarium
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 18:44

Firma Pozyczkarium.pl to nowe i wygodne pożyczki pozabankowe przez internet. Wszystko przy minimum formalności i bez zaświadczeń. Od ręki dostaniesz u nas pożyczkę bez BIK, na sam dowód osobisty!

-Nawet 25 000 złotych na dowolny cel!
-pożyczki na dowolny cel
-pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
-pożyczki na dowód
-pożyczka dla zadłużonych

Dogodny i uczciwy procent przy wszystkich pożyczkach do nawet 24 miesięcy!

Jeśli masz problemy z komornikiem, napisz do nas - po rzetelnym przedstawieniu sytuacji pomożemy Ci wyjść ze spirali zadłużenia i spłacimy za Ciebie obecne zobowiązania.

Sprawdź: Pozyczkarium.pl

#26 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 06:59

Obecnie na rynku jest wiele firm pożyczkowych. Sam polecam dobrze zapoznać się z konkretnymi bo jednak mają wyższe oprocentowanie kredytów niż w bankach. Z drugiej strony czasami człowiek nie ma wyboru, zostaje postawiony przed ścianą i potrzebuje pieniędzy.W takim przypadku polecam szukać promocji firm pożyczkowych oferujących na przyklad 1 kredyt gratis z zerowym oprocentowaniem. Tak jest na przyklad tutaj

https://www.viasms.pl/

Możecie tam wziać pierwszą pożyczkę za darmo.Raz skorzystałem z ich oferty. 

Tylko pamiętajcie o tym aby spłacić w terminie bo zaczynają naliczać oprocentowanie. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#27 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 04 luty 2016 - 13:16

Jest jeszcze jedna alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na kredyt w banku: http://lombardnabemowie.com Nie trzeba martwić się o historię w BIK i można wziąć pożyczkę pod zastaw. Firma zajmuje się również skupem różnych rzeczy np. elektroniki. Decyzja nawet w jeden dzień.

#28 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 luty 2016 - 11:14

Ja uważam, że strona kredyty-gotowkowe.net to dobre miejsce, w którym można przeliczyć swoją zdolność kredytową, czy też skorzystać z darmowego doradztwa kredytowego. Możecie zajrzeć sobie na ten portal, jeśli szukacie pomocy w wyborze kredytu. 

#29 muse12

muse12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 10:06

Ja z pełną odpowiedzialnością polecam ci chwilówkę, o którą możesz ubiegać się pod adresem www.e-credit.com.pl. W serwisie oferują nie tylko najniższe oprocentowanie ale również nie sprawdzają historii kredytowej w BIK. Wystarczy jedynie podać dane z dowodu!

#30 trondek23

trondek23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 22:16

Bez BIK to już obecnie chyba nikt nie pożycza. Nawet chwilówki mają dostęp do tej bazy i czasami sprawdzają klientów.

#31 shea32

shea32

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 20:45

Jak ktoś ma kiepską historię kredytową, to może mieć problemy z uzyskaniem pożyczki nawet w parabankch. Albowiem coraz więcej z nich sprawdza już rejestry prowadzone przez Biuro Informacji Kredytowej. W związku z tym o swoją historie kredytową należy dbac i robić wszystko, by uzyskac jak najwięcej punktów w ocenie scoringowej. 

Kto w lecie wypoczywa w cieniu, w zimie bywa głodny.

#32 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 10:37

Nie wiem, czy bym się odważyła wziąć pożyczkę od jakiejś chwilówki. Dobrze jest dokładnie sprawdzić firmę, w której chce się wziąć kredyt. Warto wybierać taką, która faktycznie ma dobrą renomę. Np. JanVest, który działa od ponad 15 lat na rynku. Mają tradycje, są rzetelni i doświadczeni. Wiedzą, że każdego klienta trzeba traktować indywidualnie - właśnie tak dają oprocentowanie. Przy jakichś chwilowych problemach finansowych też można się z nimi dogadać co do spłaty.

#33 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 13:20

Dlatego też w sieci są porównania takich szybkich pożyczek.Dzięki nim możesz sprawdzić sobie jakie oferty mają poszczególne firmy i dopiero wtedy zdecydować się na wzięcie takiego zobowiązania. Zerknij sobie na tą stronę:

http://www.terve.pl/...dla-zadluzonych

Jest tutaj zestawienie w zasadzie wszystkich liczących się firm oferujących pożyczki pozabankowe. Można tam sprawdzić sobie jakie oprocentowanie oferują takie firmy, Nie zawsze pożyczka pozabankowa jest nieopłacalna. Na przyklad dobre sa oferty pierwszych darmowych pożyczek. 

#34 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 975 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 10:52

Od pożyczek lepiej się trzymać z daleka. Żeby je brać to trzeba mieć je potem z czego spłacać, a to łatwe nie jest. Żadna ze znanych mi osób, które brały pożyczki nie wyszły na tym dobrze.

#35 JacekBem

JacekBem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 07:05

Ja ufam tylko firmie ExtraPortfel , bo dają szybkie i wygodne w spłacaniu chwilówki. Pierwsza pożyczka to nawet 2000 zł dlatego bardzo na tym skorzystałam kiedy opłacałem leczenie mojej mamy,które ma problemy z sercem. 

#36 monia1989

monia1989

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 14:03

Jak ktoś ma kiepską historię kredytową, to może mieć problemy z uzyskaniem pożyczki nawet w parabankch. Albowiem coraz więcej z nich sprawdza już rejestry prowadzone przez Biuro Informacji Kredytowej. W związku z tym o swoją historie kredytową należy dbac i robić wszystko, by uzyskac jak najwięcej punktów w ocenie scoringowej. 

Zależy w których firmach pożyczkowych. Np. w Janvest zupełnie nie sprawdzają BIK ani niczego, no ale trzeba się liczyć z pożyczką pod zastaw mieszkania. Tyle dobrego, że oprocentowanie jest niskie, czasem nawet niższe niż w banku. Bo generalnie wszystko ustalane jest indywidualnie. Na plus, że dostaje się umowę do domu i można na spokojnie się z nią zapoznać. No i nie ma żadnych poukrywanych kosztów. Wszystko jasno i uczciwie.

#37 frykmas

frykmas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 sierpień 2016 - 19:59

Ja nie wierzę w takie rzeczy. Pożyczki tego typu lubią naciągać ludzi... no niestety, a ja się nie dam. 

#38 mimmq

mimmq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2016 - 14:28

Jeśli chodzi o bardzo dobre firmy które udzielają szybkich pożyczek bez zaświadczeń to zobaczcie na vivus chwilówki niesamowita firma która udziela bardzo dobrych, szybkich chwilówek !

#39 JacekBem

JacekBem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 15 sierpień 2016 - 20:59

Ja nie ufam vivus, bo kiedy brałem u nich ostatnio pożyczkę to spłacałem 2 razy więcej niż pożyczałem. Dla mnie sprawdzoną firmą pożyczkową jest Profi Credit, bo ich oprocentowanie jest na prawde niskie i z nimi nie popadniesz w długi. Nie trzeba mieć zdolności kredytowej żeby u nich pozyczyć duże pieniądze.

#40 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 13:14

Ja się zdecydowałem jakiś czas temu. Nigdy nie sądziłem,ze będę zmuszony do wzięcia takiej właśnie pożyczki . Szczegolnie,że nie zarabiam tak źle. Jednak pewnego dnia brakowało mi pieniedzy do czegos bardzo ważnego. Nie będę tutaj opisywał dokładnie całej sytuacji bo  nie ma to sensu.Tak czy inaczej musiałem wziąć pożyczkę. Skorzystałem i nie żałuję. Kosztowała mnie 10 zł. Pożyczyłem 1000 zł. 

Taka promocja jeszcze jest w tej firmie:

https://www.pozyczkaplus.pl/

Mozna z niej skorzystać raz ( jest to promocja dla nowych klientow). 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozyczki pod zastaw, pozyczki bez bik, pozyczka pod hipoteke

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych