Skocz do zawartości

pozyczki bez bik

pozyczki pod zastaw pozyczki bez bik pozyczka pod hipoteke

wróć do serwisu Księgowość 69 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_POD ZASTAW

Guest_POD ZASTAW
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 19:37

Oferujemy pozabankowe pożyczki pod zabezpieczenie każdego rodzaju nieruchomosci domy,mieszkania,grunty,działki budowlane,nieruchomosci komercyjne

Nie sprawdzamy bik,nie wymagamy zaswiadczeń o dochodach,pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel

oprocentowanie od 1% w skali miesiaca  rodzaj umowy notarialnej oraz czas trwania pozyczki-do indywidualnego uzgodniania.

Spłacamy wszelkiego rodzaju załużenia widniejące na hipotekach spóldzielnie,kredyty,komornika,inne prywatne pozyczki

decyzja w 24 godziny

chronimy przed licytacja komorniczą

kwoty od 10 tys do kilku milionów

każda miejscowosc w kraju

osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

511 003 642

podzastaw@op.pl

#2 Guest_bartosz

Guest_bartosz
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 16:13

ja ostatnio brałem na szybkigrosz.pl polecam minimum formalności i sam negocjowałem warunki pożyczki

#3 Guest_mettono

Guest_mettono
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 14:38

ja ostatnio brałem na szybkigrosz.pl polecam minimum formalności i sam negocjowałem warunki pożyczki

ja też u nich złożyłam wniosek i dostałam 4 tyś polecam

#4 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 19 luty 2015 - 11:43

A ja nie polecam szybkiegogrosza. Jeżeli już ktokolwiek chce korzystać z portali z pożyczkami społecznościowymi, to tylko ze znanych i wiarygodnych.

Minuta rozmowy,  to 7.69 zł. Podajemy poufne dane osobowe (między innymi PESEL), a komu są one przekazywane dalej i co się z nimi dalej dzieje, tego nie wiesz.

Czy 10 min. wystarczy (76.90 zł), aby podać wszystkie wymagane w regulaminie dane?

Takich firm jak wspomniana powyżej, działa obecnie na rynku już kilka. Zanim zgodzisz się na warunki takiego portalu i zaakceptujesz regulamin - przeczytaj go dokładnie!

Nie korzyystaj również z firm, które pozostawiają wyłącznie numer telefonu komórkowego oraz darmowy adres mailowy, np. gmail.com, wp.pl. Uważaj na tzw. "ogłoszenia za słupa".

Dokładnie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem! Jeżeli jest niezrozumiała, skontaktuj się z radcą prawnym, lepiej zapłacić 100 zł za poradę niż stracić dużo więcej pieniędzy!

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyt Porównanie - istotne informacje o finansach.

#5 maniek45

maniek45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 luty 2015 - 10:54

no ja bym sie nie odwazyl na taki krok. Co i rusz slyszy sie o tragediach ludzkich, ze przez takie lichwiarskie pozyczki traca majatki zycia

#6 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 14:47

ja szukałam prywatnego inwestora który udzieli mi pożyczki ponieważ takie pożyczki są tańsze i znalazłam go właśnie na szybkigrosz a ze zapłaciłam za połaczenie 20zł to już niestety tanie rzeczy trzeba wliczyć w koszty jak chcę się pożyczyć nie ma nic za darmo w tych czasach

#7 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 19:14

ja szukałam prywatnego inwestora który udzieli mi pożyczki ponieważ takie pożyczki są tańsze i znalazłam go właśnie na szybkigrosz a ze zapłaciłam za połaczenie 20zł to już niestety tanie rzeczy trzeba wliczyć w koszty jak chcę się pożyczyć nie ma nic za darmo w tych czasach

też szukam prywatnej pożyczki złożyłam już wniosek na szybkigrosz ale nie mam jeszcze odp a długo czekałaś na inwestora ?

#8 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 19:44

również jestem klientem szybkigrosz fakt za rozmowę trzeba zapłacić ale za to dostałem 3 tyś a gdzie indziej mi odmówili

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 19:12

też szukam prywatnej pożyczki złożyłam już wniosek na szybkigrosz ale nie mam jeszcze odp a długo czekałaś na inwestora ?

u mnie inwestor pojawił się dwa tygodnie od złożenia wniosku

#10 skieletor88

skieletor88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 12:09

szczerze odradzam każdą pożyczkę tego rodzaju.

Jeśli chcecie poznać ludzi wokół siebie, dowiedzcie się, co czytają.

#11 sandra88

sandra88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 marzec 2015 - 22:26

nie jetem przekonana do jakichkolwiek pożyczek/chwilówek czy jeszcze innej zmyślnej formy wspomagania sie finansami, według mnie dla wiekszości osob w niedosc dobrej kondycji finansowej, moze okazac sie to gwodziem do trumny.

nowoczesna agencja marketingowa-outsourcing marketingu

#12 pawelnoskowski

pawelnoskowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 06:54

nie wiem czy chwilówki są dobrym rozwiązaniem, przecież zaczynas wtedy wpadać w pętle zadłużenia

#13 hiphip

hiphip

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 marzec 2015 - 01:51

to przekleństwo, szczerze odradzam.

Jeśli spędzasz więcej czasu mówiąc, co robiłeś lub co zrobiłeś, lub, czego nie możesz zrobić… doszedłeś do punktu w swoim życiu, kiedy skoki spadochronowe są konieczne.

#14 Guest_pineka

Guest_pineka
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 19:00

ostatnio brałam na szybkigrosz.pl pozyczka od osoby prywatnej wychodzi nieco taniej

#15 Guest_halina

Guest_halina
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 16:05

prywatną pożyczkę brałam przez szybkigrosz.pl wystarczy ze się złoży wniosek na ich stronie

#16 alfa999

alfa999

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 24 marzec 2015 - 17:00

Ja wole korzystać z kasiasto . Sprawdzone pożyczki przez wielu klientow.

#17 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 16:18

szybkigrosz.pl oferuje pożyczki bez bik wystarczy złożyć wniosek na stronie i czekać na kontakt od inwestora w sprawie pożyczki

#18 Guest_irek

Guest_irek
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 11:28

dużo jest teraz ofert bez sprawdzania bik ja korzystałem z szybkigrosz.pl pożyczki od prywatnych inwestorów wystarczy złożyć wniosek na ich stronie internetowej

#19 Guest_jaga

Guest_jaga
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 15:51

nie jest dobrze byc zadłużonym i brać kolejne pożyczki ale czasem po prostu nie ma wyjścia mi z pomocą przyszedł portal szybkigrosz.pl polecam

#20 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 18:07

mając długi skorzystałam z oferty szybkigrosz.pl tam nie sprawdzają bik a pożyczki pochodzą od osób prywatnych

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozyczki pod zastaw, pozyczki bez bik, pozyczka pod hipoteke

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych