Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki leasing wybrać?

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2276 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 10:38

To nie jest tak, że inni nie dają. Pewnie, że dają, ale kwestia warunków. Np. w bankach nie dostaniesz finansowania w przypadku kiepskich parametrów. Negatywny BIK cię całkowicie przekreśla. A to, czy dana firma ogarnie ci finansowanie, również zależy od tego, z kim w praktyce mają podpisane umowy. 

#22 Guest_Paprykarski

Guest_Paprykarski
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 13:41

Ja jestem zwolennikiem leasingu w dużych firmach jak np PKO Leasing. Nie tylko pod kątem np leasingu samochodu, ale też takich rozwiązań jak leasing maszyn rolniczych, dobre warunki dla rolników, można bardzo skutecznie unowocześnić i pojazdy i maszyny. Wielu znajomych korzysta z tego rozwiązania i chwalą sobie bo nowy sprzęt ułatwia wiele w trakcie żniw.

#23 Guest_adammo

Guest_adammo
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 15:23

Zgadzam się, że duże firmy są warte zaufania, dlatego my wybraliśmy Europejski Fundusz Leasingowy, to część grupy Credit Agricol, mają bardzo dobre warunki, warto się z nimi zapoznać. Dzięki nim sfinansowaliśmy komputery, notebooki i  serwery w naszej firmie

#24 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 14:28

Dobre warunki leasingowe możesz uzyskać w salonie HondaPlaza. Mają szeroką ofertę aut nowych i uzywanych jest więc w czym wybierać, a dodatkowo duża część oferty samochodów używanych jest objętą programem Honda Quality PLus zapewniając dodatkową roczną gwarancję podzespołów elektrycznych i mechanicznych

#25 Guest_Jarecki87

Guest_Jarecki87
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 12:04

Dziękuje Wam wszystkim za polecenia finalnie po przeanalizowaniu ogromu ofert Platforma Finansowa i leasing od nich okazał się dla mnie najbardziej korzystny - minimalny wkład własny i całkiem korzystna rata więc ja jestem zadowolony i przy okazji polecam.

#26 Guest_brett

Guest_brett
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 10:44

decydując się na leasing bardzo ważna jest firma w której będziesz go brał. Ja mam leasing z Toyota Leasing Polska i brałem samochód w salonie Toyoty: Carolina Toyota Włochy. Przejrzyste warunki, do tego naprawdę korzystne porównując do innych  firm. A do tego miałem decyzję w ciągu godziny

#27 Guest_kandrzewalian

Guest_kandrzewalian
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 08:58

Firma Auto-Finance jest na bieżąco z ofertami leasingowymi aktualnie występującymi na rynku więc łatwiej im było mi doradzić coś odpowiedniego. Sam bym siedział i porównywał tygodniami te oferty zanim udałoby mi się coś wybrać...

#28 Guest_czesława

Guest_czesława
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 09:47

Polecam ten oferowany przez Platformę Finansową. Jakiś czas temu przy rozkręcaniu firmy brałam sprzęty w leasing i dużo lepiej na tym wyszłam niż w przypadku kredytu. Firma oferuje leasing na prostych i przejrzystych zasadach, wszystko załatwiasz obline a decyzje dostajesz w kilka godzin 

#29 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 21:37

To na jaki leasing się zdecydować jest zależne od kilku kwestii… Szukając informacji na temat leasingu sprzętu dla mikroprzedsiębiorstwa, warto zajrzeć na blog Pani Ali, na którym szczegółowo poruszono ten temat. Można go znaleźć pod adresem https://paniala.pl/w...easing-sprzetu/- wytłumaczono na nim, czym jest leasing i kiedy jest dobrym rozwiązaniem, a kiedy nie…

#30 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 263 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 11:48

W firmie gdzie znajduje się większa ilość samochodów osobowych, czy transportowych to warto zwrócić uwagę na Flotman który jest świetną propozycją jeśli chcesz skutecznie zarządzać tym działem i też zwiększać oszczędności. Na ich blogu można też znaleźć bardzo ciekawe tematy dotyczące transportu jak m.in korzyści które przynoszą karty flotowe https://www.flotman....ysci-dla-firmy/ Nam z ich pomocą rozwój biznesu idzie coraz lepiej i łapiemy każde niuanse które są jeszcze do poprawienia. 

#31 Klaudiia

Klaudiia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:27

zawsze warto sobie porównać co jest dostępne na rynku, ale często zależy od tego co chcemy leasingować. https://ironcad.pl/l...-to-sie-oplaca/  - tutaj macie opisany przypadek oprogramowania

#32 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 14:35

Ja wybrałem EF leasing.pl. Decyzja jest w ciągu 24 godzin bez ndokumentów finansowych oraz bez Bik i KRD.

#33 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 10:38

Ja wybrałem EF leasing.pl. Decyzja jest w ciągu 24 godzin bez ndokumentów finansowych oraz bez Bik i KRD.

Rzeczywiście też słyszałem o tej firmie i podjąłem z nimi współpracę.Sfinansowali mi samochód dostawczy i teraz mogę przewozić towar do mojego spożywczaka.Polecam

#34 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 481 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 10:24

Ja jestem posiadaczką leasingu w https://www.scmultirent.pl  i szczerze mogę polecić , bo przynajmniej mi oferta bardzo przypadła do gustu. Głównie dlatego, że mają bardzo fajną możliwość personalizacji poprzez szeroki wachlarz usług dodatkowych , które można sobie u nich dokupić. Osobiście najbardziej podoba mi się wieloletnie ubezpieczenie wliczone w ratę leasingową, ponieważ warunki ubuzpieczenia gwarantują w razie wypadku szybką i sprawną likwidację szkód praktycznie bez potrzeby mojej obecności w całym procesie, dodatkowo dostaje auto zastępcze na czas likwidacji szkód. Fajnym dodatkiem jest karta paliwowa, która umożliwia nam odroczenie płatności za wszelkie zakupy na stacjach paliw co też wbrew pozorom często się przydaje, bo na przykkład jak ktoś korzysta z kart debetowych to może sobie jedną odstawić w kat i po prostu korzystac z tej karty paliwowej jako karty debetowej na paliwo :P podsum,owując polecam oferte i usługi scmultirent

#35 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 20:18

Ja wam podam numer do firmy z której ja mam pożyczkę na maszyny. Również bez BIK i KRD 502354254

#36 Guest_Mika

Guest_Mika
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 22:40

Dziękuję za ten namiar. Dzwoniłam i faktycznie jest konkret!! Nie będę się zastanawiać

#37 Guest_Izabella

Guest_Izabella
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 00:04

Firma EFleasing jest bardzo rzetelną firmą jeśli chodzi o leasing. Bralam u nich na maszyny. Było ba dogodnych dla mnie warunkach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych