Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe pomysły na promocję firmy

wróć do serwisu Moja Firma 90 odpowiedzi w tym temacie

#81 Forumowicz84

Forumowicz84

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 23:58

Reklama mobilna, ale również i reklama w internecie są tak samo skuteczne. W internecie trzeba posiadać swoją stronę, ponieważ to tam dzisiaj szuka się informacji. W tej kwestii mogę polecić pozycjonowanie i platformę http://www.themeforest.net.pl.

#82 Guest_kopio

Guest_kopio
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:46

Z przyczepami jest trochę problem ze względu na przepisy. Nie wszędzie człowiekowi pozwolą ustawić taką reklamę. Ale jeśli nośnikiem jest bus czy inny samochód to wtedy zmienia postać rzeczy. Ja takie busy z reklamą wynajmuję od KMPolska. O ofercie dużo info jest na busyreklamowe.pl. Biorę samochód z reklamą BackLight, tutaj mam oświetlenie led więc nie muszę się martwić że jak zajdzie zmrok to koniec z działalnością. Jeszcze teraz to pół biedy, ale zimą jak szybko robi się ciemno to ma duże znaczenie.

#83 marianek3

marianek3

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 09:03

Potrzebuję pomocy! Chcę wynająć ekran led, albo telebim w celu promocji salonu urody, ale jeszcze się waham czy to się opłaca w moim przypadku. Chodzi mi o coś takiego http://www.flexvisio...any-ledowe.html

#84 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 20:10

Na pewno warto brać udział w różnego rodzaju targach. Trzeba jednak zainwestować w odpowiednio stoisko. Tutaj http://brandcreation...zawie-kielcach/ są namiary na firmę, która może nam w tym pomóc.

#85 Guest_Areksocha

Guest_Areksocha
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 08:49

Pozytywnie mnie jak na razie zaskakuje firma DTK&W i ich wyszukiwarka ofert. Nie liczyłem na to, że aż tak będą często uzupełniać serwis o nowe informacje a jednak aktualizują bardzo regularnie. Branże których dotyczą oferty są różne, na szczęście sporo dotyczy mojej czyli transportu. Ale jak ktoś prowadzi firmę budowlaną, remontową, ślusarską, stolarską i tak dalej to też raczej znajdzie oferty.

#86 miroo592

miroo592

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 10:37

W obecnych czasach podstawową kwestią jest optymalizacja konwersji który idealnie wykonany pokaże nam potencjalnych odbiorców usług czy klientów, możemy dzięki takim działaniom zwiększyć zyski sklepu nawet o 50%. Poczytajcie na portalu firmy Conversion jakie firmy go stosują, co daje i jakie będziecie mieli możliwości.

#87 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 10:54

ja nie znam lepszego sposobu niż promowanie wszędzie, intertenety, social media ale też uotki, plakaty, spotkania (w zalezności od branży). Dobrze mieć swój indywidualny znak towarowy, zeby wszędzie go pokazywać aż wejdzie w głowy konsumentów ;) 

#88 Guest_Dawid3

Guest_Dawid3
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 07:56

Na pewno taka przyczepa powinna się czymś wyróżniać w tłumie, żeby reklama miała sens. Ja wynajmuje ostatnio do różnych eventów model BackLight od Kmpolska -przyczepy.kmpolska.pl. Fajne, prestiżowe rozwiązanie, z zasilaniem solarnym co jest jedynym takim modelem na świecie z tego co się orientuję. Wygodnie steruje się samym ledem ale też muzyką.

#89 Guest_betta

Guest_betta
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 11:48

Ja postawiłam na promocję w sieci i to się sprawdziło. Oczywiście podjęłam współpracę z profesjonalną agencją Nakatomi, która skutecznie prowadzi dla mnie kampanię internetową. Z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej, więc cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na nich. 

#90 Guest_Marian990

Guest_Marian990
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 07:57

Jest taka strona jak bannermaker.eu, tutaj mi się zdarzyło w tamtym miesiącu kupować kilkanaście banerów metr na dwa i sprawnie im to poszło, tak jak piszą na stronie 48 godzin, wszystko się zgadza.

#91 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 18:55

Radzę zerknąć sobie tutaj http://drukwfirmie.p...-time-marketing . Jest tam ciekawy artykuł na temat real-time marketingu poza internetem. Warto się z nim zapoznać, ponieważ dzięki temu można wiele zyskać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych