Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe pomysły na promocję firmy

wróć do serwisu Moja Firma 119 odpowiedzi w tym temacie

#81 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 23:58

g

#82 Guest_kopio

Guest_kopio
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:46

Z przyczepami jest trochę problem ze względu na przepisy. Nie wszędzie człowiekowi pozwolą ustawić taką reklamę. Ale jeśli nośnikiem jest bus czy inny samochód to wtedy zmienia postać rzeczy. Ja takie busy z reklamą wynajmuję od KMPolska. O ofercie dużo info jest na busyreklamowe.pl. Biorę samochód z reklamą BackLight, tutaj mam oświetlenie led więc nie muszę się martwić że jak zajdzie zmrok to koniec z działalnością. Jeszcze teraz to pół biedy, ale zimą jak szybko robi się ciemno to ma duże znaczenie.

#83 marianek3

marianek3

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 09:03

Potrzebuję pomocy! Chcę wynająć ekran led, albo telebim w celu promocji salonu urody, ale jeszcze się waham czy to się opłaca w moim przypadku. Chodzi mi o coś takiego http://www.flexvisio...any-ledowe.html

#84 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 20:10

Na pewno warto brać udział w różnego rodzaju targach. Trzeba jednak zainwestować w odpowiednio stoisko. Tutaj http://brandcreation...zawie-kielcach/ są namiary na firmę, która może nam w tym pomóc.

#85 Guest_Areksocha

Guest_Areksocha
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 08:49

Pozytywnie mnie jak na razie zaskakuje firma DTK&W i ich wyszukiwarka ofert. Nie liczyłem na to, że aż tak będą często uzupełniać serwis o nowe informacje a jednak aktualizują bardzo regularnie. Branże których dotyczą oferty są różne, na szczęście sporo dotyczy mojej czyli transportu. Ale jak ktoś prowadzi firmę budowlaną, remontową, ślusarską, stolarską i tak dalej to też raczej znajdzie oferty.

#86 miroo592

miroo592

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 10:37

W obecnych czasach podstawową kwestią jest optymalizacja konwersji który idealnie wykonany pokaże nam potencjalnych odbiorców usług czy klientów, możemy dzięki takim działaniom zwiększyć zyski sklepu nawet o 50%. Poczytajcie na portalu firmy Conversion jakie firmy go stosują, co daje i jakie będziecie mieli możliwości.

#87 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 10:54

ja nie znam lepszego sposobu niż promowanie wszędzie, intertenety, social media ale też uotki, plakaty, spotkania (w zalezności od branży). Dobrze mieć swój indywidualny znak towarowy, zeby wszędzie go pokazywać aż wejdzie w głowy konsumentów ;) 

#88 Guest_Dawid3

Guest_Dawid3
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 07:56

Na pewno taka przyczepa powinna się czymś wyróżniać w tłumie, żeby reklama miała sens. Ja wynajmuje ostatnio do różnych eventów model BackLight od Kmpolska -przyczepy.kmpolska.pl. Fajne, prestiżowe rozwiązanie, z zasilaniem solarnym co jest jedynym takim modelem na świecie z tego co się orientuję. Wygodnie steruje się samym ledem ale też muzyką.

#89 Guest_betta

Guest_betta
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 11:48

Ja postawiłam na promocję w sieci i to się sprawdziło. Oczywiście podjęłam współpracę z profesjonalną agencją Nakatomi, która skutecznie prowadzi dla mnie kampanię internetową. Z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej, więc cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na nich. 

#90 Guest_Marian990

Guest_Marian990
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 07:57

Jest taka strona jak bannermaker.eu, tutaj mi się zdarzyło w tamtym miesiącu kupować kilkanaście banerów metr na dwa i sprawnie im to poszło, tak jak piszą na stronie 48 godzin, wszystko się zgadza.

#91 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 583 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 18:55

Radzę zerknąć sobie tutaj http://drukwfirmie.p...-time-marketing . Jest tam ciekawy artykuł na temat real-time marketingu poza internetem. Warto się z nim zapoznać, ponieważ dzięki temu można wiele zyskać.

#92 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 03 grudzień 2017 - 15:55

Ważnym krokiem w rozwoju firmy jest eleganckie biuro, które będzie pokazywało jak profesjonalną firmą jesteśmy, https://walterherz.com/ na tej stronie znajdziesz sporo biur godnych uwagi praktycznie z każdego większego miasta  

#93 Guest_xad

Guest_xad
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 11:08

Myśmy w tym roku zaczęli kupować reklamy na banerach od Bannermaker i jest okej, trzymają jakość – i produktów i samej obsługi, nawet przy większych nakładach są w stanie przygotować rzeczy w parę dni roboczych. O cenach z podziałem na różnej wielkości nakłada można na ich stronie doczytać – bannermaker.eu.

#94 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 14:48

Mam salon kosmetyczny i zauważyłam, że konkurencja daje stałym klientkom jakieś gadżety z logo, np. składane lusterka. Słyszałam, że 7 lutego mają być w Nadarzynie targi reklamowe, zamierzam się wybrać i czegoś podobnego poszukać. W dzisiejszych czasach szyld nad drzwiami czy ulotki to za mało, żeby przyciągnąć i zatrzymać na dłużej klienta.

#95 Guest_sarenn

Guest_sarenn
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 13:07

Mi się podoba jak do tematu podchodzi marka DTK&W. Są do dyspozycji, jeśli mam jakieś pytania czy wątpliwości odnośnie ofert to zawsze można dopytać. Dobrze, że sama wyszukiwarka bierze pod uwagę praktycznie wszystkie możliwe branże, a nie ogranicza się do budowlanki i jej podobnych, bo takich ofert to tak w ogóle w necie jest najwięcej.

#96 Guest_Olga3

Guest_Olga3
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 20:37

Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

#97 Guest_adann

Guest_adann
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 11:40

Szybko można profesjonalne bandery z plandeki przez stronę bannermaker.eu zamówić, a ma być jeszcze szybciej bo póki co wszystko załatwia się telefonicznie a ma być opcja zamawiania online włączona. Oby faktycznie to zrobili.

#98 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 22:19

Wizerunek własnej marki to kluczowa sprawa przy prowadzeniu biznesu. W końcu jak masz dobry marketing, to ludzie łatwo Cię znajdą w sieci :)

#99 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 12:48

Dla mnie i mojej firmy nowością jest reklama druk roll up i to, że wystawiamy się z nią na różnych eventach. Po 3 miesiącach mogę stwierdzić, że pomogło to trochę w rozwoju. Mam nadzieję, że dalej będzie tak samo, a taka reklama będzie nam pomagała. 

#100 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 12:01

Bardzo skutecznym narzędziem jest marketing smsowy. Znacznie lepiej trafia do klientów niż np maile, które często lądują w koszu bez przeczytania, podczas gdy sms jest formą, którą większość z nas czyta. Moja firma stosuje ten rodzaj mrketingu od pół roku, korzystjąc z platofrmy playsms, którzy świetnie radzą sobie z obsługą smsów marketingowych. Pierwsze efekty były widoczne już po pierwszym miesiącu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy