Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ściana udekorowana, czyli oryginalne pomysły na dekorację pokoju dziecięcego

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 08:54

My szukaliśmy jakiegoś fajnego regału / półki do pokoju i tak trafiliśmy na https://nikotools.pl...-5-x-165cm.htmlBardzo nam się spodobała, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, a można na niej całkiem sporo poustawiać. Nadaje się na książki, kwiaty, płyty itp.

#42 Napadowebuleglowymam1231

Napadowebuleglowymam1231

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 16:57

Jeśli chodzi o dekoracje pokoju dziecięcego to warto dobrać je do odpowiedniego wieku dziecka. Należy brać też pod uwagę płeć, bo chłopcy lubią inne zabawki niż dziewczynki.

#43 Guest_Palos

Guest_Palos
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 18:28

Ważne są dodatki do pokoju dziecięcego, warto o tym poczytać trochę przed kupnem babydoro.pl/pl/blog/Wystroj-pokoju-dzieciecego/2. Inne będą dekoracje do pokoju dziewczynki, inne do pokoju chłopca

#44 Guest_Besta

Guest_Besta
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 08:13

Ja bardzo chciałam żeby moje dziecko miało piękny pokój jak z bajki. Sama nie umiałam mu tego dać, więc zdecydowałam się na usługi projektantów z Rama Rama Studio, którzy wykonali ten projekt dla mnie. Był idealny, dokładnie to o czym myślałam, a może nawet efekt był lepszy. 

#45 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 00:49

A może jakaś ładna fototapeta 3d? Jak dla mnie tapety tego typu https://www.dekoran....3-fototapety-3drobią świetne wrażenie i powiększają optycznie pokój. Wybór jest tak duży, że ciężko się zdecydować, ale każdy znajdzie coś dla siebie. ;)

#46 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 11:19

Mnie bardzo podobają się pomysły ciekawych i innych niż wszystkie, lamp w pokoju dziecka. I chyba przy remoncie właśnie na to rozwiązanie postawię. Co myślicie? Jakie macie zdanie. Podobają mi się lampy w takim stylu https://www.lampiszo...-i-mlodziezy/29

#47 Guest_abbbv

Guest_abbbv
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 10:42

Synowi organizowałem pokój w stylu sportowym. Najlepiej się sprawdziły fototapety, bo w razie uszkodzenia można szybko wymienić. Na ścianach nie widać uszkodzeń. Ma też miejsce na konsolę i dużą sofę, żeby z kumplami posiedzieć. Fajnie to wszystko wygląda. Samodzielnie zamontowałem fototapetę. Najciekawsze wzory z fototap.pl na pewno. Możesz nawet im napisać, czego mniej więcej szukasz, a ci podeślą inspiracje.

#48 Guest_bnbokk

Guest_bnbokk
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 15:48

U siebie w kawalerce mam wydzielone mini biuro parawanem z fototapetą. Bardzo ciekawy pomysł moim zdaniem. Delikatną zabudowę robisz, wstawiasz parawan i masz większy komfort pracy, nawet jak jest więcej domowników, czy goście. Szukałem ogólnie taniego sposobu na podzielenie przestrzeni. Mam wzór zbliżony bardzo do tego fototap.pl/parawany/parawan-3-czesciowy-kolorowe-szesciany-room-dividers.

#49 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 838 postów

Napisano 06 luty 2018 - 12:54

Może w internecie jakieś pomysły i podpowiedzi się znajdą? Można przecież się teraz tak łatwo inspirować!

#50 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 10:40

Mnie się podobają naklejki ścienne, ale takie....hmmmm....ręcznie malowane, trochę sprawiają wrażenie jakby były rysowane ręką dziecka. bardzo mi się podobają na stronie bobom. pl  Fajny autorski projekt :)

#51 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 478 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 15:11

Sama ostatnio zastanawiałam się nad dekoracją do łazienki z uwagi na to, że przeprowadzalam remont a chciałam aby dekoracja była oryginalna.... I postanowiłam zainwestować w... obrazy z mchu. W ofercie ma je ta kwiaciarnia w Lublinie: http://www.kwiaciarn...e/obrazy-z-mchuZobaczcie sobie samodzielnie jak to świetnie wygląda

I w dodatku jest bardzo praktyczne jeśli chodzi o łazienkę z uwagi na to, że mech ciągnie wilgoć z powietrza a w łazience oraz w kuchni naturalnie tej wilgoci jest dużo. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych