Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ściana udekorowana, czyli oryginalne pomysły na dekorację pokoju dziecięcego

42 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 10 luty 2015 - 17:51

Jeśli chcemy udekorować ścianę w pokoju dziecka powinniśmy wykorzystać oryginalne pomysły na dekorację. Wystarczy kilka oryginalnych dodatków, aby udekorować ścianę wykorzystując oryginalne pomysły i wyczarować wnętrze jak z najnowszego katalogu. Oto kilka pomysłów, które pomogą dodać charakteru dziecięcemu pokojowi.

Powrót do artykułu: Ściana udekorowana, czyli oryginalne pomysły na dekorację pokoju dziecięcego

#2 Guest_Romeczekkk

Guest_Romeczekkk
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 17:51

Można tez coś takiego do pokoju dziecięcego zapodać art-newmedia.com/news/show/49.html taka miarka wzrostu to element ozdoby i na pewno przyda się ;)

#3 Guest_katja

Guest_katja
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 08:54

A może wybrać coś od DCN Gallery? oni w swojej kolekcji mają mnóstwo fajnych wzorów obrazków dziecięcych. a wszystkie w najlepszym wydaniu, na naturalnym płótnie - idealne dla najmłodszych

#4 Guest_roxi45

Guest_roxi45
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 11:11

moja corka sama  sobie wybrala  jak mają wyglądać sciany w jej pokoju. Dwie sa różowe, a dwie  fioletowo – różowe w poziome paski, w 4 odcieniach. Wyglada bardzo przytulnie, meble za to ma klasyczne z tego sklepu Meble Moll . Moim zdaniem meble dziecięce powinny nie być takie bardzo designerskie bo właśnie wtedy można sobie zmieniać dekoracje wokół i wszystko bd pasowało. 

#5 Guest_Lena

Guest_Lena
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 10:31

A może by tak jakieś oryginalme ramki na zdjęcia, np jak ze sklepu kare24. W środke można włożyć nie tylko zdjęcia rodzinne, ale też zdjęcia ulubionych bahaterów bajek, może ładnie wyglądać i spobodać się dziecku.

#6 Guest_Tadek44

Guest_Tadek44
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 06:53

Ja dziś przeglądałem fajne pomysły tutaj newmedia-art.pl/blog/fototapety-i-obrazy-z-mostami/ ten most tak fajnie na fioletowo podkolorowany wygląda naprawdę ciekawie, do salonu szukam jakiejś ozdoby, pasowała by?

#7 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 07:34

A co sądzicie o lampie w kształcie globusa? Wygląda fajnie i w dodatku jest trochę pouczająca, można się dowiedzieć coś tam z tego kare24.pl/lampa-wiszaca-globe-rim-o32cm-p-9504 wg mnie bardzo fajny pomysł do pokoju dziecka

#8 Guest_casida

Guest_casida
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 13:27

według mojej opinii ciekawym rozwiązaniem na czasie jest fototapeta, kupiliśmy z mezem do pokoju dziecka i przy okazji stwierdziliśmy ze wezmiemy sobie fototapete  xwall z plaza do sypialni;-) klimat się zrobil super

#9 Magda339

Magda339

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 09:00

Fototapety doskonale sprawdzają się u dzieciaków, córce kupiliśmy już rok temu, a dzisiaj u syna będziemy instalować fototapetę z piłką nożną http://bluecanvas.pl...--63764717.html

Na wizualce wyglądała świetnie, mam nadzieję, że w realu też tak będzie:)

#10 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 11:17

Moim zdanie fajną atrakcją, zarówno dla dziecka jak i dla rodziców, będzie robienie dekoracji własnoręcznie, razem. W internecie krąży mnóstwo pomysłów jak upiększyć pokoiki dziecięce przy mały koszcie, a powalającym efekcie smile.png Osobiście bardzo lubię takie plastyczne rzeczy i chętnie z córcią tak spędzamy czas smile.png swoje inspiracje najczęściej biorę z kraftownia.pl. Ciekawe i niebanalne pomysły! 
Pozdrawiam. 

#11 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 18 luty 2016 - 12:46

A ja wolę takie obrazy http://obrazynascian...oczesne-obrazy/drukowane, dużo tańsze, niestety płótno nie na moją kieszeń i jakoś słabo w tym nowoczesność widzę.

#12 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 22 luty 2016 - 10:10

Własnoręcznie wykonane ozdoby są świetnym pomysłem na dekoracje. Żona co kilka miesięcy tworzy z córką nowe ozdoby do jej pokoju. Najczęściej są to tematyczne ozdoby np. z wakacji umieszczane w tradycyjnych drewnianych ramkach http://www.aluramy.pl/ramy-drewniane

#13 LemonKid

LemonKid

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 13:04

Najkorzystniej, by kolor dziecięcego pokoju nie był zbyt agresywny, a uspokajał. Neutralne barwy ścian i mebli dają większe pole do popisu dla kolorów dodatków i dekoracji. Pokój można urządzić w jakiejś konkretnej estetyce – dżungla, las, kosmos lub połączyć dodatki w różnym stylu w spójną całość. Warto dowiedzieć się co podoba się swoim dzieciakom i próbować dopasować ich oczekiwania do swojego zamysłu. To ważne, by dzieci dobrze się czuły w miejscu, w którym spędzają przecież tak wiele czasu! Należy też pamiętać, że gust dzieci i poczucie ich estetyki kształtuje się od najmłodszych lat.

#14 Guest_Eleonore

Guest_Eleonore
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 22:40

Nie lubię takich pstrokatych rozwiązań. U nas jest po prostu fajna, pastelowa farba + Travertino (www.e-travertino.com) na jednej ze ścian - tej, która najbardziej jest narażona na pobrudzenie. Takie naklejki i ozdóbki po 2-3 latach się nudzą, a dziecko szybko rośnie. Lepiej postawić na ponadczasową klasykę.

#15 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 11:49

Myśmy nie chcieli nic ze ścianami robić. Mamy świadomość że gdy nasz brzdąc podrośnie to będzie chciał inny wygląd pokoju. Więc zadbaliśmy o ciekawy wygląd pokoju przez meble. Szafki i regały zamówiliśmy z kare24.pl muszę przyznać że fantastycznie się prezentują!

#16 Guest_Sanik

Guest_Sanik
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2016 - 18:51

To prawda w kare24.pl idzie znaleźć bardzo ciekawy design czy to mebli czy dodatków do pokoju. Świetnie się prezentują w rzeczywistości, nie tylko na zdjęciach.

#17 Guest_Krystynkaa

Guest_Krystynkaa
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 11:35

A może takie dmuchawcowe naklejki jak tutaj ornamentyka.pl/dmuchawce-naklejki/ fajny pomysł również do dziecięcego pokoju. Jeśli wzór nie odpowiada to można wybrać coś innego.

#18 Guest_domniczkowo

Guest_domniczkowo
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 19:46

A ja wykonuję szydełkowe zawieszki imienne dla dzieci na ścianę, które przepięknie się prezentują. Zapraszam na mojego bloga, na którym prezentuje moje małe dzieła: domniczkowo.blogspot.com 

#19 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 14:29

moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są naklejki i fototapety. my wybraliśmy kolorowe wzory w kwiatki i ptaszki na jedną ścianę do pokoju córki, na dekowizja.pl jest bardzo duży wybór, to fajny pomysł na ożywienie pokoiku.

#20 Guest_Łucja

Guest_Łucja
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 10:01

Ja akurat jestem dość na bieżąco z urządzaniem pokoju dziecięcego, bo skończyłam w zeszłym tygodniu. Moja córeczka ma teraz swoje królestwo. Starałam się urządzić pokój funkcjonalnie, tak, żeby było w nim wygodnie i posłużył dość długo. Kupiłam mebelki w Mi FILI (takie, które "rosną" razem z dzieckiem), do tego ozdoby na ścianę, lampkę. Moim zdaniem pokoik ma świetny klimat smile.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych