Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Najlepsza firma przeprowadzkowa warszawa

nieruchomości przeprowadzki warszawa mazowieckie firma przeprowadzkowa

158 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_Rosia

Guest_Rosia
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 11:57

Najlepsza firma przeprowadzkowa w Warszawie to zdecydowanie WIKI PRZEPROWADZKI. Jestem im ogromnie wdzięczna za pomoc, ponieważ sama pewnie przeprowadzałabym się tydzień, a z nimi udało się to zrobić w jeden dzień!

#142 Michal_s71

Michal_s71

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 maj 2020 - 11:03

Przy ostatniej przeprowadzce korzystałem z usług Global Service. Wszystko wykonane przez panów bezproblemowo, sprawnie, na czas, kulturalnie  i najważniejsze dla mnie bez żadnych strat. Jeżeli ktoś szuka przeprowadzki w Warszawie to niech spróbuje Global Service. Gorąco ich polecam  :)

#143 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2486 postów

Napisano 26 maj 2020 - 09:31

Nie wiem, czy najlepsza, ale nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. Mowa o - https://adexim.com.pl/

Fajna, sprawdzona firma, wszystko zorganizowane od A do Z, bez komplikacji.

Mnóstwo rzeczy, wszystko solidnie zabezpieczone.

Bez uszkodzeń. Mega pozytywne zaskoczenie.

#144 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 23 listopad 2020 - 11:31

Jeśli już się przeprowadzać, to tylko z Mrówką Bagażówką. Najlepsze firma świadcząca tego typu usług, z jaką miałem do czynienia. Działają naprawdę bardzo sprawnie, dopasowują się do potrzeb klienta, a co najważniejsze, nie ma tutaj szans, żeby cokolwiek uszkodziło się, bądź zaginęło w trakcie transportu. Takich fachowców zdecydowanie warto polecać:)

#145 Adammer

Adammer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 listopad 2020 - 13:13

Szwagier Company za flaszkę Ci pomoże z przeprowadzką i jeszcze z Tobą wypije  :D

#146 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2486 postów

Napisano 02 grudzień 2020 - 10:22

Namiary - https://adexim.com.pl/Wszystko powinni łatwo ogarnąć. Nawet jeśli jest to duża przeprowadzka. Wiem, jak to wyglądało u nas. Znoszenie rzeczy z wysokiego piętra bez windy to jakaś masakra. Nigdy więcej. Tylko firma, która ma do tego ludzi i odpowiednie narzędzia. A samemu? Droga przez mękę. 

#147 Andrzejekz

Andrzejekz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 12:24

Polecam Pana Oszmańskiego, kontakt przez Less Mess Storage gdzie przechowuje rzeczy, Zarówno transport jak i cała procedura najmu sprawnie przeprowadzona, także dwie najważniejsze sprawy związane z przeprowadzką załatwiłem za jednym podejściem. Dostęp jest całodobowy więc transport można przeprowadzić o dogodnej porze, na miejscu wózki do pomocy i inne udogodnienia jakby potrzeba było doliczyć wynajem jest takie wygodne rozwiązanie w LMS, polecam!

#148 Andrzejekz

Andrzejekz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Polecam Pana Oszmańskiego, kontakt przez Less Mess Storage gdzie przechowuje rzeczy, Zarówno transport jak i cała procedura najmu sprawnie przeprowadzona, także dwie najważniejsze sprawy związane z przeprowadzką załatwiłem za jednym podejściem. Dostęp jest całodobowy więc transport można przeprowadzić o dogodnej porze, na miejscu wózki do pomocy i inne udogodnienia jakby potrzeba było doliczyć wynajem jest takie wygodne rozwiązanie w LMS, polecam!

#149 Andrzejekz

Andrzejekz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

#150 Andrzejekz

Andrzejekz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

#151 Andrzejekz

Andrzejekz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

#152 Andrzejekz

Andrzejekz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

#153 Andrzejekz

Andrzejekz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

#154 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2486 postów

Napisano 09 luty 2021 - 10:25

Nie mam pojęcia, czy są najlepsi, ale przeprowadzkę organizował nam Adexim i wszystko poszło tak, jak chcieliśmy. Nie musieliśmy się zajmować w zasadzie niczym – tylko przygotowaliśmy rzeczy. Oni zabezpieczali meble. Całość zorganizowana jednego dnia i na tym nam zależało. 

#155 Guest_Alan

Guest_Alan
  • Goście

Napisano 28 luty 2021 - 01:25

Jak przenosiłem się z Poznania do Warszawy, zleciłem transport całego dobytku firmie TM Transport24. Zlecenie wykonali wzorowo. Polecam usługi tej firmy, rzetelnie wykonała zadanie.

#156 Guest_coranta

Guest_coranta
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2021 - 09:25

Najlepiej odezwać się do firmy Japa&Co, która ma największe doświadczenie i chyba najwięcej zadowolonych klientów na swoim koncie. Dzięki temu można mieć pewność, że oddajemy naszą przeprowadzkę w pewne ręce. 

#157 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2486 postów

Napisano 18 maj 2021 - 09:18

Ale porównaj sobie to, co oferują, do Adeximu. Serio. Zapytaj o wycenę, bo różnica może być spora, a u nich to poszło rzeczywiście tak, jak należy. Bez opóźnień, zgodnie z ustaleniami - tak, jak nam zależało. Organizowanie tego na własną rękę to raczej masakra - nie radzę. 

#158 Guest_mala

Guest_mala
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 07:44

Również mogę polecić firmę Japa&CO, są profesjonalistami pod każdym względem i pomagają z przeprowadzką od A do Z. Mało gdzie znajdziesz tak kompleksowe podejście do całej przeprowadzki. 

#159 Guest_Benio

Guest_Benio
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2021 - 12:44

My cały biurowiec w Warszawie przeprowadzaliśmy z firmą z broniewskiego Przeprowadzki Warszawskie. 3 firmy nam odmówiły, tylko ekipa Pana Tomka podjęła się zadania i wyrobili sie w jeden dzień. Duża realizacja i duże zaangażowanie. Nie ma co gadać - polecam w 100%

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, przeprowadzki, warszawa, mazowieckie, firma przeprowadzkowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych