Skocz do zawartości

Najlepsza firma przeprowadzkowa warszawa

nieruchomości przeprowadzki warszawa mazowieckie firma przeprowadzkowa

133 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:44

Poszukuje dobrej, sprawdzonej formy do przeprowadzki. Może ktoś zna takową i może polecić. Warszawa i okolice.

Meg

Panowie z Megam - pierwsza klasa

#122 Guest_pamp

Guest_pamp
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 11:50

Jeżeli ma to być sprawdzona firma, to zdecydowanie polecam Japa&Co. Zobaczysz, że będziesz zadowolona z ich pracy. Pomogą Ci ze wszystkim, także nawet się nie obejrzysz, a już będziesz mieszkać w nowym miejscu. 

#123 anna717

anna717

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 grudzień 2018 - 04:27

W Warszawie polecam przeprowadzki z firmą Przeprowadzki Warszawa Drozdowicz.

Pomagają w każdym aspekcie przeprowadzki i do tego niedrogo. 

#124 Guest_Hania80

Guest_Hania80
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 12:32

Ja w zeszłym roku korzystałam z usług firmy przeprowadzkiwarszawa.eu. Przeprowadzałam się na Ursynów i potrzebowałam większego samochodu. Bezproblemowo przewieźli wszystko do nowego mieszkania w wyznaczonym terminie.

#125 Guest_pantobiasz

Guest_pantobiasz
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:40

ja na terenie Warszawy przeprowadzałem się tylko z Wiki Transport Prywatny i mogę polecić bo są bardzo profesjonalną firmą 

#126 Guest_Kamelia

Guest_Kamelia
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 11:52

Na ul. Kłobuckiej firma BESTO - przechowywanie mienia, transport. Polecam

#127 Guest_kajtuszewski

Guest_kajtuszewski
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 08:53

ja korzystalem z uslug firmy wiki transport prywatny i mogę polecić bo mają bardzo uczciwe ceny i profesjonalnie podchodzą do swojej pracy 

#128 Guest_korta

Guest_korta
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 08:44

W Warszawie najlepiej zgłosić się do firmy Japa&Co. Jeszcze nie spotkałam osoby, która byłaby niezadowolona z ich usług. Mają i dobre ceny, zawsze są świetne przygotowani i pracują szybko i sprawnie. Po prostu same plusy. 

#129 anna991

anna991

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 11:32

Będę się powtarzać, ale szczerze polecam firmę przeprowadzkową Uptrans! Jestem pod wrażeniem jak sprawnie przewieźli moje rzeczy. Oby więcej takich firm. Wykonują przeprowadzki Warszawa i okolice. Polecam !

#130 Guest_adik01

Guest_adik01
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 11:20

WIKI, czyli transportprywatny.com !!!! Są najlepsi!!! Już kilka razy z nimi wspólpracowaliśmy i za każdym razem wszystko super!

polecacie? to chyba skorzystam z ich usług bo właśnie poszukuje jakiejś solidnej firmy przeprowadzkowej do przeprowadzki biura..

#131 Guest_korta

Guest_korta
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 08:08

W Warszawie Japa&Co jest najlepszą firmą, kiedy potrzebuje się kogoś do przeprowadzek. Przeprowadzali naprawdę duże firmy, także poradzą sobie z każdym biurem czy dużym przedsiębiorstwem. 

#132 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:06

Nie wiem, która jest najlepsza, ale zostawiam namiar na pewniaków - (22) 825 77 95.

To Adexim. Robili przeprowadzkę mojej firmy i drugiej, która miała siedzibę obok nas w tym samym biurowcu.

Poszło to sprawnie. Sprzętu i papierów dużo. Wszystko zgodnie z planem, nic nie zostało uszkodzone, a to było najważniejsze. W zasadzie na nic nie możemy narzekać.

#133 Guest_katya

Guest_katya
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:55

Firm jest bardzo dużo, sama z jednej niedawno korzystałam i bardzo sprawnie to załatwili, dali nawet namiary na dobry, niedrogi sklep przeprowadzkowy - przeprowadzkisklep.pl gdzie mogłam wszystko kupić co mi było potrzebne do pakowania

#134 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 07:34

Podawałem powyżej. Tutaj masz jeszcze link - https://adexim.com.pl/ Musisz się po prostu skontaktować i poprosić o wycenę. Raczej żadnych komplikacji się nie spodziewaj. U nas to była naprawdę duża przeprowadzka, ale plan był przygotowany w taki sposób, że problemy się nie pojawiły.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, przeprowadzki, warszawa, mazowieckie, firma przeprowadzkowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych