Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Najlepsza firma przeprowadzkowa warszawa

nieruchomości przeprowadzki warszawa mazowieckie firma przeprowadzkowa

159 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Błażej4324

Guest_Błażej4324
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 13:00

Ja polecam uptrans ! Na początku miałem mieszane uczucia, ponieważ nie mogłem się dodzwonić, ciągle było zajęte, ale ostatecznie napisałem maila z prośbą o wstępną wycenę i odezwali się do mnie w przeciągu ok 1h jeśli dobrze pamiętam. Cena była najniższa ze wszystkich, które mi proponowano, Panowie wszystko dobrze zabezpieczyli, sprawnie przewieźli. Ja akurat korzystałem z ich usług w centrum Warszawy, nie wiem czy na obrzeżach też działają, ale najlepiej zadzwonić/napisać maila i się dowiedzieć, mają stronę www.uptrans.pl

#62 Guest_dolby

Guest_dolby
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 19:18

Jednak chyba najlepszą firmą, zajmująca się przeprowadzkami jest Japa&Co. Nie są drodzy, a doświadczenia mają sporo, także można im powierzyć swoje rzeczy, bez obawy, że coś się pobije czy porysuje. 

#63 Mniamnian

Mniamnian

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 luty 2017 - 14:05

Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdza się firma http://towalski-tran...om/nasza-flota/ na stronie można zobaczyć jakimi samochodami dysponują. Ja osobiście jestem zadowolony. 

#64 wojtek345

wojtek345

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 08 luty 2017 - 12:46

Każdy ma do czynienia z inną firmą, a to świadczy o tym, jak mamy duży wybór, ja korzystałem z usług firmy Centrum Przeprowadzki, która dysponuje nowymi samochodami, wózkami, zapewnia opakowania tekturowe, folie - może niezauważane przez innych usługodawców, ale dla klienta bardzo przydatne. Co jest najlepsze w tej firmie. Na pewno skupiają się na wykonaniu zadania bezpiecznie, szybko, dokładnie. Precyzyjnie ustalają cele, terminy, przystosowują samochody i sprzęt. Najlepsze jest to, że ustalona cena podlega negocjacji i zawsze może jeszcze trochę się "potargować". W moim przypadku część mebli nie nadawała się do użytku - firma zapewniła utylizację, po prostu nic nie leżało na mojej głowie. Wszystko kompleksowo zapewnia usługodawca. Dla zainteresowanych przeprowadzkami w Warszawie i okolicach pełna oferta i dane kontaktowe dostępne są na http://www.centrumprzeprowadzki.pl/

#65 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 21:20

Bez dwóch zdań jest to firma Inter-Trans. W przeciwieństwie do większości tu wymienionych Inter-Trans działa na rynku wiele lat. Ja przeprowadzałam się z kawalerki do mieszkania 3-pokojowego blisko 15 lat temu i wtedy po raz pierwszy korzystałam z ich usług. Firma godna polecenia i bardzo dobrze zorganizowana. 

#66 Guest_winta

Guest_winta
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 20:11

Firmą przpeorwadzkową godną uwagi, jest również Japa&Co. Nie mają sobie równych w tej branży. Zresztą wystarczy poczytać opinie w sieci, żeby się o tym przekonać. 

#67 Guest_Kamill214

Guest_Kamill214
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 10:48

Polecam firmę UpTrans! 

#68 anna991

anna991

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 09:41

Tania firma do przewozu mebli powinna mieć do dyspozycji samochody różnej wielki by dobrze dopasować wielkość do ilości przewożonych rzeczy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę czy dysponują odpowiednimi materiałami do zabezpieczenia sprzętu , mebli itp.

#69 epki

epki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 10:30

Znam bardzo dobrą firmę przeprowadzkową z Gdańska - http://www.mkprzeprowadzki.com/. Oprócz tego, że przewożą i wnoszą meble, to jeszcze pomagają je rozlokować.

#70 Guest_sarga

Guest_sarga
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 20:00

Jeżeli planuje się przeprowadzkę, to warto zadzwonić do firmy Japa&Co. Oni są najlepsi w tym co robią. Zresztą warto przekonać się samemu. 

#71 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 11:27

Z Warszawy polecam Wam tę firmę - taxibagazowka.com. Ja przeprowadzałam się z Ursynowa na Bielany i przeprowadzka poszła naprawdę szybko. Chłopaki sami wszystko znieśli, wnieśli - full service że tak powiem ;)

#72 Guest_dellia

Guest_dellia
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 14:17

Również mogę polecić firmę Japa&Co. Są najlepsi w tym co robią i pomogą w każdej przeprowadzce. Nie ma co się zastanawiać, im można spokojnie powierzyć wszystkie swoje rzeczy. 

#73 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 09:51

Czy ktoś miał okazję korzystać z usług tej firmy: http://adexim.com.pl/ imógłby wypowiedzieć się na jej temat? Mam do przewiezienia kilka rzeczy i szukam firmy, która mogłaby się tego podjąć...

#74 Guest_michal toszkiewicz

Guest_michal toszkiewicz
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 19:51

Witam wszystkich. Moje wymagania jesli chodzi o firmy przeprowadzkowe są nastepujace:

-staranne zabezpieczenie mebli

-pakowanie z protokolem kartonu gdzie co i jak

-ceny dosyc przestepne

-mila zaloga(bez zadnych znawcow zycia)

Mialem w sumie 3 firmy przeprowadzkowe podczas przeprowadzki mojego biura poniewaz co roku musielismy zmieniac lokalizacje. 

Szczerze mowiac dopiero ta ostania firma naprawde spelnila moje wymagania idealnaprzeprowadzka.pl 

Dwoch mlodych chlopakow o naprawde duzym doświadczeniu oraz umiejących zarządzać ekipa 8osobowa tak by nie bylo żadnych nie milych niespodzianek a co najlepsze, widac bylo ze kazdy z pracownikow mial naprawde dobre doswiadczenie, czego próżno bylo szukac w poprzednich firmach.   

Naprawde gorąco polecam!! 

#75 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 889 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 09:57

W przypadku firmy dzialającej na terenie Polski nie ma problemu .Jednak jakiś czas temu pomagałem bratu w przeprowadzce do Holandii i powiem Wam,ze wcale nie jest łatwo znaleźć dobrą firmę, która specjalizuje się w przeprowadzkach zagranicznych.... Albo jest drogo, albo mają kiepskie terminy. A bratu zależało na dobrej cenie no i na czasie ( nie chciał marnować na przeprowadzkę więcej niż 2- 3 dni).

W końcu skorzystał z usług tej firmy: http://www.mkrelocation.pl/- Byłem przy przeprowadzce i mogę potwierdzić, że wszystko było na wysokim poziomie. 

#76 Guest_hera

Guest_hera
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 18:00

W Warszawie nie ma lepszej firmy, niż Japa&Co, także nie ma co szukać, tylko trzeba się do nich odezwać, a całą przeprowadzkę będzie się miało szybko z głowy. 

#77 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 828 postów

Napisano 13 maj 2017 - 11:45

https://przeprowadzkipoznan24.pl/- Szybkie i sprawne przeprowadzki w poznaniu, dobre ceny, miły kontakt 

#78 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 11:25

Skoro mowa o firmie przeprowadzkowej z Warszawy, to dlaczego wrzucacie tu posty i linki, które nie są związane z tematem. Proszę spamować na poznańskich forach, a nie tutaj.

Osobiście korzystałem z warszawskiego Inter-Transu i byłem zadowolony z usług. Ceny niskie, dopasowanie do klienta, elastyczne terminy i pełna kompleksowość. 

#79 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 889 postów

Napisano 29 maj 2017 - 10:13

Firm jest bardzo wiele jak sami zauwazyliście, ale sugeruję nie kierować się tutaj jedynie ceną ale przede wszystkim doświadczeniem danej firmy.

Moge polecić tę firmę:

http://przeprowadzki-szybko.pl/

Mają dobre warunki, poza tym nie ma problemu z ustaleniem u nich terminu przeprowadzki

#80 Guest_lalana

Guest_lalana
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 14:24

W Warszawie najlepsza jest firma Japa&Co. Szybko i sprawnie wszystko przewożą i do tego za nieduże pieniądze. Plus można mieć pewność, że wszystko dojedzie na miejsce bez żadnego szwanku. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, przeprowadzki, warszawa, mazowieckie, firma przeprowadzkowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych