Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Najlepsza firma przeprowadzkowa warszawa

nieruchomości przeprowadzki warszawa mazowieckie firma przeprowadzkowa

157 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 22:28

Witam zapraszam do skorzystania z naszych uslug Transport-Przeprowadzki Tanio Szybko i Solidnie. 7 Dni w tyg. 24 H. Dzialamy na terenie Żyrardow, Grodzisk Maz, Pruszków, Warszawa i nie tylko!!! Posiadamy wieloletnie doswiadczenie tel 665888329

#42 Guest_hopla

Guest_hopla
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 10:21

Warto dzielić się nazwami dobrych firm, żeby na naciąć się na jakichś oszustów, a niestety w tej branży trochę ich jest. Jeżeli chodzi o firmę, którą warto poprosić o pomoc, to na pewno jest nią Japa&Co. Działają kompleksowo i bardzo sprawnie, także śmiało można się do nich zgłaszać. 

#43 Guest_Tola_24

Guest_Tola_24
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 07:46

Dwa lata temu przeprowadzałam się z jednego mieszkania w Krakowie do drugiego i moi znajomi polecili mi firmę najtanszeprzeprowadzki.pl, ponieważ już wcześniej korzystali z ich usług. Rzeczywiście bardzo sprawnie i co równie ważne, to w bardzo kulturalnej atmosferze przeprowadzka została przeprowadzona. Na szczęście także panowie byli w stanie dopasować się godzinowo do nas. Nie było też żadnych problemów z pakowaniem, bo panowie nas w tym wyręczyli (mniejsze rzeczy sami popakowaliśmy, ale większe gabaryty zostawiliśmy firmie). Po drodze nic się potłukło. Za rok znów się przeprowadzamy, tym razem już (nareszcie) do własnego mieszkania i przynajmniej wiemy, kogo poprosić o pomoc w przeprowadzce! :) 

#44 Guest_Miko

Guest_Miko
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 00:32

My przy przeprowadzkach zwykle zostawiamy stare meble a kupujemy nowe i urządzamy wnętrze od podstaw.  Jestem zdania, że zmiana w życiu zaczyna się od zmiany mebli:D

#45 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 12:10

Hej, ja chciałabym podziękować Wam za te wszystkie opinie, bo skorzystałam z jednej z polecanych firm i W KOŃCU jestem zadowolona. Wszystko przebiegło super, kartony dostarczyli w podanym przeze mnie terminie, niczego nie musiałam robić i co najważniejsze, nic nie zostało uszkodzone wink.png

#46 Guest_Tommsh

Guest_Tommsh
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 18:50

My wzięliśmy sobie Fast Removals i też gitara! Wszystko jak trzeba i bez uszkodzeń. Co do starych mebli, to my też część zostawiliśmy:)

#47 Guest_patis

Guest_patis
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 18:22

W Warszawie na pewno najlepszą firmą zajmującą się przeprowadzkami jest Japa&Co. Zresztą wystarczy poczytać opinie, żeby się o tym przekonać, a potem oczywiście skorzystać z ich usług wink.png

#48 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 16:03

W Warszawie na pewno najlepszą firmą zajmującą się przeprowadzkami jest Japa&Co. Zresztą wystarczy poczytać opinie, żeby się o tym przekonać, a potem oczywiście skorzystać z ich usług wink.png

A ja nie polecam JAPY, bardzo kiepsko wspominam tę przygodę. 

#49 Guest_patis

Guest_patis
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 19:36

A ja nie polecam JAPY, bardzo kiepsko wspominam tę przygodę. 

Są dwie firmy o tej nazwie - Japa i Japa&Co. Niestety ta pierwsza faktycznie psuje imię firmie tej drugiej. Z firmy Japa&Co serio warto skorzystać wink.png

#50 brzozka861

brzozka861

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 październik 2016 - 11:02

Witam,

w Białymstoku polecam firmę CTL - przeprowadzki Białystok  

Pozdrawiam,
Mateusz

#51 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 31 październik 2016 - 12:29

Czy nie byłoby dobrze po prostu wynająć jakąś dobrą, sprawdzoną firmę transportową? W tym artykule http://maxmag.pl/top...transportowych/ jest mowa o najbezpieczniejszych firmach, warto się z tym zapoznać. 

#52 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 12 listopad 2016 - 20:01

Z Warszawy z czystym sumieniem mogę polecić firmę Inter-Trans. Jasno określone warunki, normalne ceny, bardzo duża flota samochodów i dotrzymywanie terminów. Przeprowadzałam się z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego i byłam zadowolona. Sama nigdy w życiu nie byłabym w stanie przewieźć całego domu!

#53 Guest_Korta

Guest_Korta
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 18:54

Pewnie, że najlepiej jest zatrudnić firmę Japa&Co. Nie znam nikogo, kto narzekałby na ich usługi. Samochody mają przystosowane do przewozu nawet najdziwniejszych gabarytów, także przynajmniej nie będzie trzeba kombinować, jak przewieźć na przykład fortepian. 

#54 adejla

adejla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 25 listopad 2016 - 20:16

Na http://clicktrans.pl/poszukaj, dużo osób bardzo chwali tą stronę, podobno dużo sprawdzonych firm sie tam ogłasza i bez problemu można jakąs dobrą oferte znalezc

#55 Guest_Dannyl

Guest_Dannyl
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 23:53

My wzięliśmy sobie Fast Removals i też gitara! Wszystko jak trzeba i bez uszkodzeń. Co do starych mebli, to my też część zostawiliśmy:)

My mieliśmy tą firmę i ok!

#56 Guest_Marcinek

Guest_Marcinek
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 21:50

A czy pracownicy w ramach ceny też noszą rzeczy, kartony itp czxy to jest przedmiotem jakiś dodatkowych opłat?

#57 Guest_Taura

Guest_Taura
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 17:32

A czy pracownicy w ramach ceny też noszą rzeczy, kartony itp czxy to jest przedmiotem jakiś dodatkowych opłat?

Wszystko zależy od firmy. Przedzwoń sobie do firmy Japa&Co, z nimi można się dogadać w każdej kwestii. 

#58 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 263 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 23:02

Tak na dobrą sprawę godnych zaufania firm świadczących usług transportowe u nas nie brakuje, przy czym jeżeli nie wiemy, na usługi której z nich się zdecydować, na pewno warto zajrzeć na portal przeprowadzkowy http://pakupaku.pl/przeprowadzki . Znajdziemy tam bowiem nie tylko całe mnóstwo artykułów na temat tego, jak przygotować się do przeprowadzki, ale też od razu za pośrednictwem specjalnego formularza, mamy szansę na wyszukanie odpowiedniej obcy i to bez konieczności wykonywania wielu telefonów. 

#59 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 17:23

Witajcie dziś skorzystałem z firmy przeprowadzkowej www.mrowka-bagazowka.pl 

przeprowadzka mieszkania 46m2 do Góry Kalwarii przebiegła bardzo szybko i sprawnie, a co najważniejsze nie ma strat w meblach. Panowie pracowali bardzo szybko i posiadali fajny sprzęt do noszenia ciężkich mebli.

Z czystym sumieniem polecam

#60 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 462 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 15:13

Coś takiego jak najlepsza firma przeprowadzkowa nie istnieje. Oceniać tego typu przedsiębiorstwa można na wiele sposobów. Moja firma w sierpniu przeprowadzała się korzystając z tej oferty http://www.przeprowadzki-fus.pl/. Współpraca polegała na drobnej pomocy przy załadunku i rozładunku. Wszystko odbyło się całkiem sprawnie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, przeprowadzki, warszawa, mazowieckie, firma przeprowadzkowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy