Skocz do zawartości

Najlepsza firma przeprowadzkowa warszawa

nieruchomości przeprowadzki warszawa mazowieckie firma przeprowadzkowa

142 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Anne1

Guest_Anne1
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 20:43

W Warszawie dobrą firmą do przeoprowadzek jest Fast Removals. Ładunki zabezpieczone, wszystko dojeżdża całe:)

#22 Guest_Mamamia

Guest_Mamamia
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 11:58

Jeżeli chodzi o Warszawę, to moim zdaniem bezkonkurencyjna jest JAPA. Firma które przeprowadzała TVP i Radio Polskie raczej poradzi sobie z każdym rodzajem przeprowadzki wink.png Mimo tak sporego doświadczenia, nie biorą dużo kasy, także można spokojnie się do nich odzywać. 

#23 Norma23

Norma23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 16:47

Jęsli szukasz dobrej firmy do przeprowadzek, zajrzyj tu ;)

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 20:19

Z całego serca polecam firmę www.megam-przeprowadzki.pl

Lepiej nie mogłam trafić smile.png

#25 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 12:17

Przy przeprowadzce do nowego mieszkania jakieś pół roku temu korzystaliśmy z http://przeprowadzkiwarszawa.net/

Kilka dni wcześniej przywieźli nam różnej wielkości kartony do pakowania. W trakcie przeprowadzki pomogli w demontażu mebli, a tych których nie udało się rozmontować przewieźli na odpowiednich wózkach. Tak samo przy sprzęcie agd. Wszystko zostało zabezpieczone folią bąbelkową i pasami. Wszystko dojechało bez żadnych uszkodzeń więc spokojnie mogę ich polecić dalej.

#26 bettyG

bettyG

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 10:45

Jeżeli chodzi o firmę organizującą transport Warszawa, czy to przeprowadzka prywatna, czy przeprowadzka firm to mogę polecić firmę Pan Tobołek. Mają niskie ceny..takie studenckie i profesjonalny sprzęt i szybko sprawnie idzie wyszstko..

#27 Guest_Aglos

Guest_Aglos
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 13:31

Polecam firmę www.megam-przeprowadzki.pl - znają się na rzeczy, bardzo silni i szef jest mega sympatycznym człowiekiem

#28 rachela27

rachela27

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 18:29

Solidną firmę przeprowadzkową w Warszawie można szybko poszukać  korzystając z serwisu http://pakupaku.pl/ - szukanie jest bardzo proste, ponieważ trzeba jedynie wypełnić krótki formularz i wtedy serwis nam pokaże listę firm, które mogą się podjąć tego zadania (razem z ceną). Później wystarczy zarezerwować wybraną firmą, a jej przedstawiciel odezwie się, aby omówić ostateczne ustalenia. W ten sposób można nie tylko umówić się na przeprowadzkę z domu do domu, ale także transport ze sklepu itp. Bardzo wygodna forma szukania, pozwalająca na oszczędność czasu.

#29 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 06 luty 2016 - 16:53

Jeżeli chodzi o Warszawę, to moim zdaniem bezkonkurencyjna jest JAPA. Firma które przeprowadzała TVP i Radio Polskie raczej poradzi sobie z każdym rodzajem przeprowadzki wink.png Mimo tak sporego doświadczenia, nie biorą dużo kasy, także można spokojnie się do nich odzywać. 

Chyba żartujesz? A co do TVP i radia to co to za problem? Większość firm ma na swoim koncie zlecenia od różnych znanych instytucji. 

Polecam przeczytać w necie te negatywne opinie o JAPIE. I bez ściemy o dwóch różnych Japach. 

#30 Guest_Fanfan

Guest_Fanfan
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 19:05

Chyba żartujesz? A co do TVP i radia to co to za problem? Większość firm ma na swoim koncie zlecenia od różnych znanych instytucji. 

Polecam przeczytać w necie te negatywne opinie o JAPIE. I bez ściemy o dwóch różnych Japach. 

Faktycznie o jednej Japie są negatywne opinie i niestety psuje to opinię firmie Japa&Co, która jest solidna i godna zaufania. I zapewniam Cię, że u większości firm aż takiego pokaźnego dorobku nie znajdziesz. 

#31 Guest_Marian67

Guest_Marian67
  • Goście

Napisano 27 luty 2016 - 16:23

moim zdaniem warto też zadbać samemu o bezpieczeństwo swojego dorobku. a to wcale nie jest trudne. Ja zrobiłem tak, że kupiłem kartony u producenta - WOK z Wolsztyna. Mają solidne opakowania. Sam popakowałem wszytsko,a potem to już tylko transport. I wszystko poszło jak z płatka. 

#32 Marcino

Marcino

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 19:17

A może wam się przydadza takie informacje o przewozie mebli http://www.info.clic...ransport-mebli/

ja zaglądam w takie poradniki

#33 Guest_Urrrr

Guest_Urrrr
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 12:39

W Warszawie dobrą firmą do przeoprowadzek jest Fast Removals. Ładunki zabezpieczone, wszystko dojeżdża całe:)

Ile oni biorą za przeprowadzkę kawalerki? czy stawki od godziny?

#34 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 20:48

Uśmiałem się jak trafiłem na to forum smile.png Jestem z branży i z całą pewnością stwierdzam że nie ma tu obiektywnych opinii sad.png ... Tylko reklamy! Ludzie, pytajcie znajomych! Przecież każdy się przeprowadzał, a znajomy nie wsadzi Was na minę... i tyle! Oczywiście nie zdradzę tutaj jaką firmę reprezentuję smile.png ale nie znajdziecie jej w opiniach na forach - bo to ściema! Pytajcie rodzinę i znajomych! Miłej przeprowadzki!

#35 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 09:54

Jak dla mnie, najlepszą firmą w Warszawie jest MEGAM. Podaję adres stronki jakby ktoś chciał skorzystać www.megam-przeprowadzki.pl

#36 Guest_Olka

Guest_Olka
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 10:48

Darek, myślę, że się mylisz. Ja skorzystałam z firmy polecanej na tym forum i jestem mile zaskoczona. Sama bym napisała opinię, ale nie chcę "reklamować". Na innych forach ludzie sobie polecają dobrą maść, fryzjera czy lekarza. Nie ma w tym nic dziwnego, ludzie się dzielą wrażeniami.
Wiadomo, że czasami można się natknąć na jakąś reklamę, ale wystarczy sobie wpisać firmę w google i zobaczyć czy są o niej negatywne opinie, bo wiadomo, że jeżeli nie jest taka wspaniała to jakieś się znajdą.

#37 Guest_Henryk

Guest_Henryk
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 09:15

Fakt wiekszość opini to reklama więc też załącze swoją w sprawie przeprowadzki www.przeprowadzkakatowice.pl

#38 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 00:11

Fakt wiekszość opini to reklama więc też załącze swoją w sprawie przeprowadzki www.przeprowadzkakatowice.pl

Nie wiem czy taka reklama, bo ja po przejściach z innymi firmami, które uszkodziły mienie i nie chciały zwrócić pieniędzy, zatrudniłem jedną z polecanych firm i byłem mega zaskoczony. Oczywiście pozytywnie. Reasumując, reklamy czy nie, ważne, że można wybrać solidną firmę.

#39 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 21:49

Warto zatrudnić sprawdzoną, solidną firmę, która cieszy się dobrą opinią. Dlatego moim zdaniem powinnaś odezwać się do firmy najtanszeprzeprowadzki.pl. Wystarczy poczytać o nich w necie, żeby wiedzieć ilu mają zadowolonych klientów.

#40 Guest_Itsokej

Guest_Itsokej
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 23:00

Nie zgodze się z tym. Ja właśnie na tym forum znalazłem fast removals i dzięki temu z niej skorzystałem. Teraz mogę ją polecać znajomym. A jak szukasz firmy to nie chodzisz od domu do domu i nie pytasz czy tu jest jakaś firma przeprowadzkowa nie:)?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, przeprowadzki, warszawa, mazowieckie, firma przeprowadzkowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych