Skocz do zawartości

Najlepsza firma przeprowadzkowa warszawa

nieruchomości przeprowadzki warszawa mazowieckie firma przeprowadzkowa

90 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Meg

Guest_Meg
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 12:10

Poszukuje dobrej, sprawdzonej formy do przeprowadzki. Może ktoś zna takową i może polecić. Warszawa i okolice.

Meg

#2 Robrob

Robrob

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 luty 2015 - 10:23

Mi całą przeprowadzkę ogarnęła firma http://best-move.pl/pl/ . Polecam, szybko, taniej niż u konkurencji, całość w jeden dzień (a było tego naprawdę dużo).

#3 alex31

alex31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 16:49

Rozumiem, że w grę wchodzi przeprowadzka na terenie kraju, tak? Jeśli odległość jest nieduża i masz znajomego z większym samochodem to chyba warto pokombinować samemu.

Ja niedługo będę przeprowadzać się zagranicę i to jest większe wyzwanie. Póki co znalazłam tylko jedną firmę, która się tym zajmuje: http://jupiter-przep...rowadzki-niemcy

Z tego co widzę krajowe przeprowadzki też mają w ofercie, więc może Tobie też się przydadzą.

#4 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 22:32

Nie zawsze znajomi są chętni do pomocy w takich sytuacjach, zwłaszcza gdy do przewiezienia są np. duże meble. Ja korzystałem podczas przeprowadzki z pomocy http://przeprowadzki-solid.pl/ i nie mogę złego słowa na pracujących w tej firmie panów powiedzieć. Uwinęli się zarówno z załadunkiem, jak i rozładunkiem bardzo szybko, a i koszt ich usług nie był zbyt wysoki.

#5 cebefa

cebefa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 19:26

W Warszawie JAPA jest chyba najlepszą firmą. Tutaj masz namiary na tę firmę: http://japa-przeprowadzki.com.pl/ Mają sporo dobrych opinii w sieci, także możesz spokojnie się do nich odezwać. 

#6 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 11:45

A ktoś już może z Was miał okazje korzystać z usług firmy TDU z Poznania? Zajmują się przeprowadzkami w całej Polsce i zagranicą, mają też specjalne zniżki dla studentów, jestem ciekawa opini kogoś kto już skorzystał?

#7 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 22:13

Jeżeli chodzi o Polskę i zagranicę, to pełny profesjonalizm znajdziecie w DTS . Flota, czas i ostrożni panowie na medal

#8 Guest_gaba

Guest_gaba
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 11:00

Jak moge coś doradzić to warto szukać takich firm na Clicktrans

i bez tracenia czasu i szybko a mozna i zaoszczędzić często

wiem z doświadczenia

#9 marques

marques

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 maj 2015 - 21:01

Jeśli szukasz dobrej firmy przeprowadzkowej z Warszawy to mogę Ci polecić sprawdzoną przeze mnie firmę Max-Przeprowadzki, Oferują oni między innymi usługi takie jak przeprowadzki otwock, warszawa oraz wawer.

#10 Guest_barca

Guest_barca
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 21:15

Japa jest faktycznie dobrą firmą, także moim zdaniem spokojnie możesz się do nich odezwać. Kasy dużo nie biorą, do tego są prawdziwymi profesjonalistami, także warto skorzystać z ich usług.

#11 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 20:45

W tamtym roku przeprowadzałem się do Gdańska z firmą Megam, ich na pewno mogę polecić. Pełen profesjonalizm, a szef ma bardzo ciekawe pomysły, widać, że wie co robi. 

#12 Guest_Dyszka<

Guest_Dyszka<
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 14:17

Fajnie i profesionalnie do sprawy podchodzą w fastremovals.pl. Ceny naprawdę konkurencyjne, ludzie ogarnięci i dbający o rzeczy klienta!

#13 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 15:06

Poszukuje dobrej, sprawdzonej formy do przeprowadzki. Może ktoś zna takową i może polecić. Warszawa i okolice.

Meg

Miesiąc temu przeprowadziłem się z firmą MEGAM. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Tydzień wcześniej dostarczyli kartony i taśmy do pakowania. 

#14 Ataraxy

Ataraxy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 21:54

Jedną z lepszych firma z jakimi miałem okazje współpracować a która świadczy usługi z zakresu profesjonalny, zaufany transport mebli Bytom to firma Wujek Marek smile.png

#15 Guest_karola

Guest_karola
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 10:18

ja przewoziłam się z przeprowadzki-fus.pl i nie żałuję swojej decyzji, pełna profesjonalna opieka nad rzeczami, szybki transport i nie zpompowali mnie z kasy.

#16 Guest_Antoś

Guest_Antoś
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 12:37

Polecam firmę MEGAM, ja przeprowadzałem się z nimi do Berlina, ale są z Warszawy więc na pewno się podejmą. Super ekipa! smile.png

#17 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 13:36

Ja podobnie jak koleżanka polecam FUSa z Lublina, naprawdę sprawnie poszło, a gratów mieliśmy sporo. Przeprowadzka całego mieszkania udała się w jeden dzień, łącznie ze spakowaniem, przewiezieniem i ustawieniem. Pomocni i uczynni no i co ważne ceny mają OK. Polecam

#18 Guest_impruneta

Guest_impruneta
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 12:42

Również uważam, że Japa jest jedną z lepszych firm. Mają fajną, zgraną ekipę i samochody przystosowane do każdych gabarytów, także można spokojnie powierzyć im swoje rzeczy.

#19 kutsu20

kutsu20

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 10:58

Ja polecam ten artykuł http://warszawa.dlas...nia,114553.htmlzawsze możecie się dowiedzieć czegoś nowego o przeprowadzkach.

#20 Guest_Jena

Guest_Jena
  • Goście

Napisano 31 październik 2015 - 14:59

Wzięłam firmę MEGAM i dorzucili mi nawet taśmy za free wink.png A tak poważnie to bardzo polecam. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, przeprowadzki, warszawa, mazowieckie, firma przeprowadzkowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych