Skocz do zawartości

Mieszkania w trójmieście: Gdańsk, Sopot czy Gdynia

gdańsk gdynia sopot trójmiasto

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Iwan

Guest_Iwan
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 12:00

Mieszkania w trójmieście: Gdańsk, Sopot czy Gdynia - które miasto polecacie najbardziej??? i dlaczego??? Muszę się przenieść na pół roku do trójmiasta z powodu pracy. Gdzie szukać mieszkania?

Iwan

#2 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 11:21

Iwan a gdzie będzie pracować? Masz rodzinę/dziewczynę/żonę? Ile chcesz przeznaczyć na to mieszkanie? Może wybierzesz się na targi w najbliższy weekend? Będą w Ergo Arenie...

#3 Guest_Iwan

Guest_Iwan
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 11:41

Będę pracować w Gdańsku, aczkolwiek Trójmiasto postrzegam jako jedno miasto, dlatego też nie ograniczam się do żadnego z nich. Zdaję sobie sprawę z tego, że Gdańsk jest chyba najładniejszym z tych miast, Gdynia - to miasto typowo portowe, choć równie ciekawe jak Gdańsk, Sopot natomiast kojarzy mi się głównie z Wakacyjna atmosferą. Ale tak  pomyślałam, że może ktoś ma jakąś szerszą wizję i doświadczenie w tym temacie - niż ja. smile.png

#4 kameleon_90

kameleon_90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 12:30

Myślę, że lokalizacja to jeden z kluczowych czynników, decydujących o zakupie nowego mieszkania, ale nie jedyny! Warto wziąć również pod uwagę od kogo kupuje się mieszkanie. W najbliższy weekend również odbywają się targi: http://www.dopoznani...niowe_czas.html

#5 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 12:54

Niedawno czytałam o rozpoczęciu sprzedaży kolejnych etapów Słonecznej Moreny i Stacji Nowy Gdańsk. Z pewnością deweloper ma jeszcze mieszkania w poprzednich etapach. Może uda Ci się złapać jakąś ofertęsmile.png

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2050 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 07:16

Aktualne okazje - https://tabelaofert....sprzedaz/gdansk

Ogólnie Trójmiasto zrobiło się znacznie bardziej przystępne, ale w praktyce wszystko uzależnione jest od danej sytuacji. Nie ma co ukrywać, że w ostatnich latach nawet te okolice zrobiły się bardziej przystępne cenowo.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#7 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 13:25

Wybór jest ogromny, nie wiem jakiego mieszkania szukasz, ile chcesz przeznaczyć. Jest Mila Baltica, Lawendowe Wzgórza, Morenova, Stacja Nowy Gdańsk, Albatross Towers - wszystko w Gdańsku.

#8 Guest_noemi

Guest_noemi
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 08:17

Po ostatnich targach w Ergo Arenie najbardziej odpowiada mi Bernadowo Park w Gdyni i cenowo i ze względu na promocyjny garaż gratis ale też okolica tam jest rewelacyjna.

#9 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 14 maj 2016 - 10:47

Jeśli chodzi o atrakcyjne nieruchomości na terenie Gdyni i w okolicach to zobacz co spółka K&L oferuje. Z tego co wiedziałem to mają spory wybór i  atrakcyjne lokalizacje. Może akurat znajdziesz coś dla siebie.

#10 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 14:54

Widziałam, że ROBYG ma również promocję w najbliższy weekend, mistrzowie polecania - fajne nagrody będą!

#11 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 10:02

Do mnie przemawia Gdynia, a Bernadowo Park znam z wycieczek rowerowych, okolica rzeczywiście najładniejsza w Trójmieście.

#12 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 11:24

Jest kilka fajnych inwestycji w Gdańsku, pytanie tylko ile masz funduszy smile.png Mnie bardzo podoba się osiedle Mila Baltica, ale nie każdego stać na nią.

#13 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 18:09

A co ze Stają Nowy Gdańsku lub Morenovą? Obie fajne i niedrogi inwestycje, a do tego deweloper ciągle ma mieszkania w promocji.

#14 Guest_wiak

Guest_wiak
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 14:33

moim marzeniem jest mieszkać w Trójmieście, może się uda je zrealizować

#15 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 00:57

Ja ze swojej strony polecam zajrzeć na osiedle Brama Sopocka w Gdyni. Jest to jedno z najlepiej skomunikowanych osiedli, a dodatkowo w niedalekiej okolicy mamy Pomorską Kolej Metropolitalną, która na lotnisko zawiezie nas w nieco ponad 30 min. Dużo podróżuję więc szukam takiej właśnie lokalizacji. Trudno tez dostać mieszkanie od ręki a tam jeszcze są dostępne.

#16 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 13:12

Deweloper wprowadził kolejny etap inwestycji Nowa Letnica do sprzedaży. Szczegóły znajdziecie tutaj: http://www.gdansk.ro...a-letnica/opis/

#17 Guest_Obserwatorka

Guest_Obserwatorka
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 10:34

Deweloperzy często wybierają notariuszy, którzy są bardzo drodzy... zawyżają ceny.

Ja korzystałam ostatecznie z usług notariusz Cejrowskiej z Tczewa  - cena niższa prawie o 700 zł niż u notariusza od dewelopera...

#18 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 12:50

ROBYG ogłosił sprzedaż w nowej inwestycji w Gdańsku u siebie na FB: https://www.facebook...935290646724410

Wygląda pięknie!

#19 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 01 styczeń 2018 - 17:30

Bardzo przyzwoita firma to www.mhausdeweloper.pl. Firma oferuje domy o wysokim standardzie, dopasowane do potrzeb klienta. Specjalizują się w kompleksowej realizacji budów domów jednorodzinnych, jak i obiektów wielkogabarytowych czy obiektów przemysłowych. Jestem w pełni zadowolony z ich usług.

#20 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 12:21

Z nowości - Nadmotławie apartments - wygląda imponująco! Zobaczcie sami: https://www.gdansk.r...awie-apartments

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gdańsk, gdynia, sopot, trójmiasto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych