Skocz do zawartości

Zakup mieszkania w Gdańsku

nieruchomości gdańsk zakup mieszkania

89 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_robb

Guest_robb
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 11:16

Mamy fajną obsługę ze strony firmy Osiedle Zielone, już chyba ósmy rok leci jak z nimi jestęśmy i większych problemów nie było. Wiadomo, czasami brakowało pieniędzy na niektóre pomysły lokatorów – chciano choćby parking nowy zrobić..ale ogólnie dużo sprawy udawało się załatwiać.

#82 Guest_olla

Guest_olla
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 13:58

W najbliższy weekend w Hali Expo są targi mieszkaniowe. Jeśli planujecie zakup to myślę, ze warto się wybrać, zwłaszcza, ze targi sa darmowe. Sobota i niedziela od 10.00 do 17.00.

#83 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 11:04

Witajcie,

planuję się wyprowadzić do Gdańska. Może możecie mi polecić jakieś okolice, inwestycje  - gdzie warto kupić mieszkanie. Nie ma dla mnie znaczenia czy będą obżera, czy centrum. Chcę jednak mieszkać w fajnej okolicy i nie w starej kamienicy. Możecie coś polecić?

Marek

Dzień dobry,

Chętnie pomogę przy zakupie mieszkania, doradzę na bezpłatnym spotkaniu które rejony i dlaczego są najbardziej atrakcyjne oraz zaproponuje szczegółowe oferty lub też pomogę w poszukiwaniach.
Zapraszam do biura Komnaty Nieruchomości w Sopocie, ul. Dworcowa 7 (Dworzec PKP Sopot)
Kontakt w celu umówienia spotkania: 505 571 590

Zapraszam serdecznie.

#84 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 11:06

My jeden apartament mamy w Gdańsku, w którym rzeczywiście mieszkamy cały rok ale jakiś czas temu szarpneliśmy się na inwestycje w Rowach. Kupiliśmy tam drugi apartament akurat w naszym przypadku pod wynajem, zwłaszcza, że tamtejszy deweloper ma firmę obsługującą wynajem apartamentów przez cały rok, ale mamy znajomych, którzy kupili mieszkanie w zbliżonym czasie do naszego i zachwalają sobie bardzo tą inwestycję, i tą miejscowość. Świetne miejsce na życie. Czy to w pojedynkę, czy jako rodzina. Apartamenty są nowoczesne i wykończone na naprawdę wysokim poziomie, mieliśmy tam mniej roboty niż przy mieszkaniu w Gdańsku przy wykończeniówce. No i przede wszystkim chyba największym plusem jest fakt, że kupienie tam mieszkania było czystą przyjemnością i poszło gładko i bezproblemowo, wszystko oddane było na czas i w takim stanie jak przewidywały plany i projekty. Jakby ktoś chciał zajrzeć, to podrzucam linka www.apartamentyrowy.pl 

Dzień dobry,
Chętnie pomogę przy zakupie mieszkania pod inwestycje, doradzę na bezpłatnym spotkaniu które rejony i dlaczego są najbardziej atrakcyjne i dochodowe oraz zaproponuje szczegółowe oferty lub pomogę w poszukiwaniach.
Zapraszam do biura Komnaty Nieruchomości w Sopocie, ul. Dworcowa 7 (Dworzec PKP Sopot)
Kontakt w celu umówienia spotkania: 505 571 590

Zapraszam serdecznie.

#85 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:22

Pisałam wcześniej o Nadmotławie Apartments, wczoraj deweloper ogłosił, że rusza sprzedaż I etapu!

#86 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 23 maj 2018 - 11:09

Nie wiem czy wiecie, że dwa dni temu ogłoszona została nowa inwestycja, nazywa się Moment!

#87 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 14:11

Zakup mieszkania w Gdańsku to jedno a wynajem to całkiem inna opcja. Ja ostatnio spróbowałem czegoś innego, gdańsk noclegi nad morzem według mnie świetna opcja, na pewno dużo lepsza niż hotel jak ktoś wybiera się na Północ Polski ! Mega mieszkanie, super okolica, blisko morza. Super opcja na wypad ze znajomymi czy rodziną !  :)

#88 Chris_G

Chris_G

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 14:12

Ja właśnie jestem w trakcie poszukiwań mieszkania w Gdańsku. Przeglądałem kilka stron deweloperów i zauważyłem projekt o nazwie Studio Morena realizowany przez Polnord. Niecały kilometr stamtąd znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy co jest fajnym dodatkiem. Muszę wkrótce podjąć decyzję.

#89 Guest_Halszka

Guest_Halszka
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 16:34

Witajcie,

planuję się wyprowadzić do Gdańska. Może możecie mi polecić jakieś okolice, inwestycje  - gdzie warto kupić mieszkanie. Nie ma dla mnie znaczenia czy będą obżera, czy centrum. Chcę jednak mieszkać w fajnej okolicy i nie w starej kamienicy. Możecie coś polecić?

Marek

Ja podam anty-rekomendację. Ku przestrodze innych. 
Arena Nieruchomości (Gdańsk) to najgorsza agencja nieruchomosci z jaką miałam do czynienia. Oszukali mnie i mojego partnera na 4,500 złotych. Dla nas, młodych ludzi, jest to spora kwota. 
Agent nie pomagał praktycznie wcale w transakcji, która i tak nie doszła do skutku - mimo tego agencja nie chce oddać nam wpłaconej opłaty rezerwacyjnej. Zostaliśmy poniżeni i nazwani oszustami, bowiem agencja twierdzi, że zawarliśmy umowę kupna za plecami pośrednika. 
Sam agent - zdaje się, że właściciel agencji - jest niesłowny i nieterminowy. Nigdy nie miałam styczności z tak nieprofesjonalnym sprzedawcą. NIe mogliśmy skontaktować z pośrednikiem nawet w przeddzień wstępnie umówionego spotkania. Zdecydowaliśmy się więc na telefon do właściciela sprzedającego mieszkanie - w końcu sprawa nie cierpiała zwłoki. Ten telefon właśnie agent nieruchomości uznał za dowód naszej konspiracji z właścicielem mieszkania.
Teraz grozi nam przetrzymaniem pieniędzy. Jak długo - nie wiadomo. Aż upewni się, że za dwa, może trzy miesiące nie kupimy danej nieruchomości. 
Stres, nerwy i nieprzyjemności na kanale telefonicznym - żadne mieszkanie nie jest tego warte. Stanowczo odradzam.

#90 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:10

W ogóle nad morzem dobra inwestycją jest zakup mieszkania pod wynajem krótkoterminowy. Sam sie nad tym chwile zastanawialem, ale ostatecznie kupiłem mieszkanie w Apartamentach Lubicz, to jest w miejscowości Rowy. Nie narzekam na brak zainteresowania ze strony turystow, bo lokalizacja im bardzo dopowiada i generalnie chwala sobie osiedle :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, gdańsk, zakup mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych