Skocz do zawartości

Zakup mieszkania w Gdańsku

nieruchomości gdańsk zakup mieszkania

97 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 15:22

Gdańsk i tak jest tańszy niż Warszawa czy Kraków...Ofert jest wiele, jest w czym wybierać smile.png

#22 Guest_egenio

Guest_egenio
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 13:19

Ja mieszkanie, w którym teraz mieszkam znalazłem na stronie biuro-partner.com. Mają dość atrakcyjne warunki, generalnie całkiem sporo ofert na dobrym standardzie. Mają lokale zadbane, a nie jakieś meliny jak to bywa w innych biurach.

#23 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 12:16

Najlepiej zapoznać się z programem dofinansowania zakupu  mieszkania  MDM Mieszkanie dla Młodych, ponieważ założeniem tego właśnie programu jest pomoc i dofinansowanie przy zakupie pierwszego mieszkania. Więcej szczegółów można poznać bezpośrednio na stronie:
mieszkaniedlamlodych.com

#24 Guest_makumba22

Guest_makumba22
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 14:17

A osiedle Soszkowo? Myslales o nim moze? Bardzo mi si9e podoba,s zczegolnie ze nie jest jednak jakos bardzo w centrum, ladne, zielone. a dojazd do samego centrum tez jest bardzo dobry smile.png

#25 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 11:14

Polecam wybrać się na targi mieszkań 12 i 13 września, standardowo będą w Amber Expo! Widziałem na stronie robyg, że będą mieli jakąś specjalną ofertę.

#26 zunia

zunia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 21:28

Witajcie,

planuję się wyprowadzić do Gdańska. Może możecie mi polecić jakieś okolice, inwestycje  - gdzie warto kupić mieszkanie. Nie ma dla mnie znaczenia czy będą obżera, czy centrum. Chcę jednak mieszkać w fajnej okolicy i nie w starej kamienicy. Możecie coś polecić?

Marek

Ja również poszukuję mieszkania w Gdańsku i ostatnio oglądałam nawet osiedle Wróbla Staw, no wszystko super, osiedle marzenie! I co się okazało? Jest konkurs w którym można wygrac mieszkanie właśnie na tym osiedlu:D wiec zanim kupie mieszkanie zagram! Park handl. Matarnia organizuje konkurs, warunek jest jeden żeby kupic cos na kwote min 100zl. Przed swietami prezenty na pewno więcej wyniosą :D trzeba probowac  bo może akurat się trafi. To byłoby spełnienie marzeń!:)) i jeszcze na takim osiedlu…J

#27 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 12:07

Widziałam na fb u robyg'a, że dziś jest dzień otwarty w Mila Baltica. Na pewno mają info na stronie www.

#28 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 13:07

Dziś rozpoczyna się sprzedaż Nowej Stacji Gdańsk - mieszkania od 100 tys. zł!

#29 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 17:15

W sobotę 23 stycznia będzie dzień otwarty nowej inwestycji w Gdańsku - Morenova. Niewiele wiadomo o tej inwestycji, ceny mieszkań zaczynają się od 169 tys. zł.

#30 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 22:53

witam czy byl ktoś na tym dniu otwartym ja niestety dopiero dzisiaj przeczytałam wpis ale z tego co widzę mają tam mieszkania tylko 3 pokojowe i zastanawiam się czy to prawda że już od 169 tys. i  iestety w tej inwestycji nie ma MDM

#31 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13428 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 30 styczeń 2016 - 23:08

moim zdaniem to niemożliwe aby była taka cena

#32 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 13:14

Za 169 tys zł to na Morenowej. W Mila Baltcia mieszkania są droższe, wyższy standard!

#33 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 09:24

Proszę tutaj - https://tabelaofert....eszkania/gdansk

Nie ma co ukrywać, że rynek znajduje się w dobrej sytuacji i da się zainwestować, ale to wszystko wymaga jednocześnie budżetu. Jeśli rynek będzie się właściwie rozwijał, to może dojść do fajnych przejęć. Pytanie o skalę.

#34 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 12:39

W Robygu jest teraz tydzień specjalnych cen. Do wyboru MdM lub nie, 5 inwestycji - różne mieszkania smile.png

#35 Guest_fitneska

Guest_fitneska
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 10:16

W Gdyni jest nieco taniej niż w Gdańsku a osiedla są jeszcze ciekawsze, mi najbardziej się podoba Bernadowo Park zlokalizowane w pobliżu Parku Krajobrazowego.

#36 Guest_klodia

Guest_klodia
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 12:59

według mnie warto przy zakupie mieszkania korzystac zbiura nieruchomości, ja tak własnie zrobilam, i bardzo szybko to poszło, szybko znaleźliśmy swoje wymarzone mieszkanie. Korzystaliśmy z biura NowodworskiEstates z Krakowa, bardzo profesjonalni agenci

#37 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 11:25

Mieszkanie przy parku ma swoje plusy, ale i minusy, np. ludzie, którzy przyjeżdżają do parku... zwłaszcza w weekendy, kiedy już zaczyna się robić ładnie na zewnątrz...

#38 Guest_fitneska

Guest_fitneska
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 12:45

To fakt ale biorąc pod uwagę ile jest ludzi np na plaży w sezonie to taka skromna ilość w parku narodowym nie powinna przeszkadzać, w końcu to taki właśnie turystyczny rejon. Plus to zapach lasu i możliwość spędzania czasu na łonie natury, bieganie czy jakaś inna związana z lasem forma aktywnego wypoczynku. smile.png

#39 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 10:28

700 nowych mieszkań w ROBYG, więcej info na stronie www.

#40 Guest_wika

Guest_wika
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 14:44

Do mnie też bernadowo park przemawia, lubię spokojną okolicę, ciszę w nocy, a nie wieczny gwar i szum samochodów, taka lokalizacja ma jednak wiele plusów.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, gdańsk, zakup mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych