Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zakup mieszkania - nowe czy stare?

nowe mieszkania mieszkania z rynku wtórnego

93 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 11:35

no przystan wislana faktycznie robi wrazenie. a oni nie maja teraz jakichs drzwi otwartych? bo mi mignelo. tylko nie pamietam czy w ten weekend co byl, czy w ten, co bedzie. jesli w poprzedni, to mnie zona zabije, bo szukamy mieszkania i chciala isc tongue.png

#42 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 992 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 12:21

Ja kupiłam mieszkanie w stanie deweloperskim. To moim zdaniem bardziej opłacalna opcja.

#43 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 14:54

A może nowe i na Woli? 3-4 grudnia deweloper zaprasza na świąteczną ślizgawkę! Szczegóły: http://robyg.pl/3-4-...czna-slizgawke/

#44 Guest_rokitnik

Guest_rokitnik
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 08:46

mieszkania w starym budownictwie są średnio atrakcyjne, no i opłaty wysokie. Jesli podejmujesz decyzję co kupić, to  najlepiej nowe mieszkanko, wybierz doswiadczonego dewelopera , objerzyj jego inwestycje i decyduj. Ktoś wspomniał o Omedze z Plocka, i w moim odczuciu to jest dobry kierunek , przy 3 maja powstaje piekny apartamentowiec- warto sie nim zainteresować

#45 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 13:15

Jak nowe to polecam promocję na mieszkania w Villa Nobile w warszawskim Wilanowie. Deweloper daje komórkę za 1zł!

#46 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 992 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 13:41

Ostatnio opłaca się kupować mieszkania deweloperskie. Ich ceny idą w dół.

#47 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 19:18

Może cena sama w sobie nie idzie w dół, ale można się potargować lub skorzystać z promocji typu garaż/miejsce postojowe czy komórka w promocyjnej cenie.

#48 stanley89

stanley89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 07:15

Dzień dobry,
przeprowadzam się z Warszawy do Wrocławia. W związku z tym poszukuję mieszkania, najlepiej znajdującego się na obrzeżach miasta. Zaciekawiła mnie jedna inwestycja dewelopera 
http://www.blockpol.pl/ Blockpol, mieszcząca się na Nowych Żernikach. Czy ta okolica jest przyjazna? Jest tam miejsce, aby wyjść z psem na spacer, pobiegać, a dzieci mogły się pobawić i pograć w piłkę

#49 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 11:10

Po nowe  - dni otwarte 5 i 6 sierpnia w warszawskich inwestycjach ROBYG: https://www.facebook...22255561155682/

W programie:

• nowa inwestycja w Miasteczku Wilanów – Ogrody Wilanów
  • nowość na bliskim Tarchominie (koło Mostu Północnego) – Osiedle Życzliwa Praga
  • nowe etapy inwestycji:  Young City 2, Stacja Nowy Ursus

#50 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 09:49

To rzecz ściśle indywidualna, myślę że wszystko zależy od naszych preferencji. Jeśli zależy nam na tym aby urządzić swoje lokum całkowicie po swojemu, według naszych preferencji, to naturalny wydaje się zakup mieszkania z rynku pierwotnego, deweloperskiego. Wprawdzie z pewnością wyjdzie drożej, ale przynajmniej będziemy mieć pewność, że mieszkanie jest urządzone tak, aby to nam się podobało. Z kolei, jeśli nie zależy nam specjalnie na aranżacjach, to uważam, że lepsze będzie mieszkanie z rynku wtórnego. Przynajmniej wyjdzie znacznie taniej. I moja na koniec jedna, ale za to bardzo ważna rada: warto ubezpieczać mieszkania. Ja mam ubezpieczone lokum od ponad dwóch lat w Gothaerze - https://www.gothaer.pl/ i jest to dla mnie bardzo dobre rozwiązanie. Warunki ubezpieczenia są korzystne, ubezpieczenie ma charakter kompleksowy i nie mam powodów do narzekania. A teraz warto się ubezpieczać , ponieważ ostatnio w mojej okolicy doszło do dwóch włamań właśnie do mieszkań. Wiecie, różnie może bywać, a moją dewizą jest powiedzenie „strzeżonego Pan Bóg strzeże”

#51 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 17:18

Zgadzam się z przedmówcą, że jeśli chcemy urządzić mieszkanie całkowicie po swojemu to raczej tylko zakup nowego wchodzi w grę. Ja własnie przymierzam się do kupna mieszkania na osiedlu Koninko http://www.koninko.com.pl/ . To mieszkania w domach w zabudowie szeregowej. Co sądzicie o takich domach? 

#52 Guest_harrison

Guest_harrison
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 22:05

Ja osobiście jestem zwolennikiem nowych mieszkań. Można urządzić dokładnie tak jak się chce. Nie ma nic lepszego. Trzeba tylko pamiętać, żeby od razu zainwestować w ubezpieczenie domu, bo bez tego można się nieźle przejechać. Polecam PZU - nie jest drogie a można ubezpieczyć się naprawdę kompleksowo.

#53 Guest_adamdol

Guest_adamdol
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:27

My kupiliśmy z rynku wtórnego bo zależało nam na konkretnej, dobrej lokalizacji. Jesteśmy z Piły, korzystaliśmy z pośrednictwa biura nieruchomości Pilmax z Placu Zwycięstwa. Skuteczne biuro, z obsługi jesteśmy jak najbardziej zadowoleni.  Znaleźli nam idealne mieszkanie. 

#54 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 689 postów

Napisano 28 luty 2018 - 19:25

Tutaj http://alfapark.pl/ znajdziecie ciekawą inwestycję. Mieszkanie Gdańsk Morena można będzie z powodzeniem wynająć. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Ceny za m/2 brutto zaczynają się od 5000 zł. Koniecznie sobie sprawdźcie ofertę tego dewelopera.

#55 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 22:32

My z żoną kupiliśmy piękne mieszkanie w Krakowie. Początkowo szukaliśmy ofert na właśną rękę, ale ciężko nam szło. Udaliśmy się do profesjonalistów - biuro nieruchomości ABC Dom. Znają rynek doskonale i znaleźli dla nas najlepszą ofertę.

#56 ania123444

ania123444

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 10 kwiecień 2018 - 14:07

Nowe mieszkanie czy stare, na to pytanie sama musisz sobie odpowiedzieć. W nowym nic Cię nie interesuje, żadne wymiany remonty itp a w starym co chwile coś będzie wychodzić, jak nie klatka, to instalacja, to coś innego. Dlatego moim zdaniem jest lepiej więcej zapłacić i mieć ten komfort. Zastanawiam się nad nowym mieszkaniem na osiedlu Leśny Kwiat, które jest dopiero na VI etapie budowy ale już teraz chciałabym je kupić, bo chętnych jest sporo. A w przyszłości raczej nie będzie problemu z wynajmem czy sprzedażą nowego mieszkania, chętni zawsze się znajdą, a do tego będzie można jeszcze sporo na tym zarobić.

#57 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 16:20

W 100% zgadzam się z anią, lepsze nowe. A jak będzie za małe, to je wynająć komuś i znowu kupić nowe :) W dużym mieście nie problem takie mieszkanie wynająć. Np. w takiej Warszawie, Bemowo czy Miasteczko Wilanów - świetnie skomunikowane, dużo zielni. Na Bemowie ma być metro, a Wilanów jest dobrze skomunikowany i do metra w parę minut się dojedzie.

#58 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 351 postów

Napisano 02 maj 2018 - 22:00

ja akurat zdecydowałem się na rynek wtórny i jestem z wyboru zadowolony. dzięki pośrednikowi Eugeniuszowi Jaworskiemu udało mi się kupić mieszkanie w Wilanowie w tak dobrej lokalizacji że nawet znajomi mi zazdroszczą.. wszędzie mam blisko, sąsiedztwo naprawdę sympatyczne i na poziomie, okolica czysta i spokojna.. zostawiam wam w razie czego kontakt do agenta 603 195 624 

#59 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów

Napisano 10 maj 2018 - 14:08

Ja zdecydowałam się na nowe mieszkanie i mam nadzieję, że znajdę jakąś fajną ofertę na targach mieszkaniowych, które organizuje firma https://www.mieszkan...aniowe/wroclaw/ Obecnie rynek nieruchomości odnotowuje znaczące ożywienie. Deweloperzy realizują kolejne inwestycje, dzięki czemu oferta mieszkań jest szeroka. Sytuacja dla klientów wydaje się być niemal idealna. Jest w czym wybierać. Najlepiej zrobić sobie listę, co jest dla nas ważne, a co będzie nam przeszkadzało. Nie bez znaczenia jest lokalizacja i dogodne powiązanie komunikacyjne. Gdy dokonamy wyboru położenia osiedla, sprawdźmy historię dewelopera i opinie o jego realizacjach. 

#60 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 11 maj 2018 - 10:35

Nowe, nowe :) W Forum Wola 2 pokoje można kupić już za ok 300 tys. zł. i odbiór jeszcze w tym roku!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowe mieszkania, mieszkania z rynku wtórnego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy