Skocz do zawartości

Któego dewelopera polecacie?

najlepszy deweloper deweloper nieruchomości polski rynek nieruchomości

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 vikav

vikav

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 30 październik 2018 - 18:41

W sumie trudno polecić jednego konkretnego dewelopera nie znając oczekiwań, co do lokalizacji.  

W wątku pojawia się wiele miast, ja spotkałam się z pozytywnymi opiniami o Domar Development - jedna z jego inwestycji, to ta inwestycja https://domardevelop...e/budziszynska/

Może, ktoś tam mieszka i napisze, jak się mieszka? 

#42 Guest_Jarek9

Guest_Jarek9
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 14:33

Home Invest cechuję ogromny profesjonalizm i spersonalizowane podejście do każdego z klienta. Jak dla mnie najlepszy deweloper na rynku obecnie

#43 Guest_Juerk00

Guest_Juerk00
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 14:48

Sprawdzaliście Home Invest? W moim przypadku odwalili naprawdę kawał dobrej roboty. Mieszkanie oddane w terminie bez żadnych opóźnień. Oby więcej takich deweloperów!

#44 Guest_Kaaamila9

Guest_Kaaamila9
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 15:04

Kupno mieszkania to nie lada wyzwanie! Trzeba naprawdę podejść do tego wszystkiego z głową samemu albo skorzystać z pomocy firmy deweloperskiej. Ja zgłosiłem się do Home Invest i zadbali o wszystko, mam mieszkanie jak z marzeń.

#45 Guest_Mario99

Guest_Mario99
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 15:07

Ja śledzę realizacje w Warszawie, które mają dobre ceny i ze swojej strony polecam Home Invest.

#46 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 21:40

Jeśli chodzi o Wawę to Fabryka Domów p. Kurpiewskich to uczciwy deweloper. My mamy od nich mieszkanie na Białołęce i jesteśmy zadowoleni. Dało się utargować przyzwoitą cenę za metr, nie było dużych opóźnień, no i budują za gotówkę a nie kredyt więc transakcja jest bezpieczna.

#47 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 08 luty 2019 - 08:46

Mi udało się trafić w dobre miejsce i mam w dobrej cenie dom. Trafiłem do firmy www.smigielskigroup.pl. Świetnie zaprojektowana powierzchnia użytkowa. Wszystkie formalności załatwione rzetelnie, uczciwie i szybko. Żadnych nieporozumień, współpraca z tym deweloperem to przyjemność.

#48 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 11 luty 2019 - 11:36

My wybraliśmy własne mieszkanko od https://osiedle-rozalin.pl/ - polecam w 100% 

#49 Guest_Eni

Guest_Eni
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 12:53

Ja mogę Ci polecić z własnego doświadczenia Home Invest. Pewna i sprawdzona firma. Nie kantują, nie kombinują. Wszystko wiesz jak jest i nie ma zaskoczeń.

#50 JoannaKr

JoannaKr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 00:09

Ja akurat nie mam doświadczenia, ale moja siostra kupiła mieszkanie i była bardzo zadowolona ze współpracy z PCG. Wszystko przebiegło terminowo i zgodnie z umową. Sama się nad nimi zastanawiam, mieszkam we Wrocławiu i akurat budują teraz niezłe osiedle na wrocławskich maślicach (polecam obejrzeć deweloper wrocław maślice)

Deweloperów jest naprawdę wielu na rynku, dlatego grunt to postawić na sprawdzoną firmę.

#51 Guest_wawrzyn

Guest_wawrzyn
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 07:59

Widziałem, że ktoś tu już polecał, ale dołączam się do tych rekomendacji. Jak najbardziej w Warszawie warto postawić na Home Invest. Spora wiedza i doświadczenie, a to widać przy każdym kolejnym projekcie. Mile zaskoczyła mnie tez możliwość skorzystania z darmowej konsultacji z doradcą kredytowym, także nie mogło być lepiej.

#52 chb14

chb14

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 maj 2019 - 11:08

Polecam poczytać sobie opinie o poszczególnych deweloperach ale nie sugerować się jedynie opiniami, tylko zobaczyć jakie były ich wcześniejsze realizacje i czy standard ktory deweloper oferuje Wam odpowiada.  To Wy będziecie mieszkali w tym mieszkaniu i samodzielnie musicie zdecydować czy jest to dobra opcja dla Was.

Sprawdźcie również czy

jest rachunek powierniczy

czy mieszkanie ma dobry standard

i czy lokalizacja Ci odpowiada. 

Biura na wynajem Christo Botewa 14
ul. Christo Botewa 14
30-798 Kraków
NIP: 8681438019
Regon: 851642113
email: administracja@chb14.com
tel. +48665160136

#53 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 20 maj 2019 - 13:08

A co myślicie o Murapolu? Teraz ma wiele inwestycji na Śląsku.

#54 Guest_Ludwik

Guest_Ludwik
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 14:58

My z żoną też podpisujemy się obiema rękami pod Home Invest. Super deweloper! Bardzo solidny i rzeczowy. Wszystko można szybko załatwić, a inwestycje, które prowadzą są naprawdę piękne. My wybraliśmy Willę Ochotę, ale nie był to łatwy wybór.

#55 Markko

Markko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 11:36

Najlepiej poszukać opinii wśród ludzi, którzy już mieszkają w budynkach postawionych przez konkretnego deva. Wtedy wszystkie trupy wypadają z szafy.

#56 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:03

No tylko ludzie czasami marudzą dla samego marudzenia. Coś o tym wiem z obserwacji.

#57 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:44

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą: https://www.apm-development.com.pl/ Jak dla mnie - są super i zasługują w pełni na rekomendację. Mają wiele lat doświadczenia i wiele inwestycji za sobą, wg mnie udanych. Na tej podstawie można śmiało sobie o nich wyrobić zdanie. Ja uważam, że są super komunikatywni i bardzo pomocni. 

#58 Guest_Nina

Guest_Nina
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 09:43

Kupiłam mieszkanie od Atala więc mogę ich polecać zwłaszcza że wszystko łącznie z odbiorem mieszkania przebiegało bez zastrzeżeń

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: najlepszy deweloper, deweloper, nieruchomości, polski rynek nieruchomości

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych