Skocz do zawartości

Któego dewelopera polecacie?

najlepszy deweloper deweloper nieruchomości polski rynek nieruchomości

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_EM

Guest_EM
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 11:38

Który z deweloperów na polskim rynku jest w Was najlepszy. Mam na myśli współpracę, ceny, inwestycje i wszystko co z czym styka się kupujący. Ciekaw jestem Waszych opinii.

M

#2 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 25 luty 2015 - 14:48

A które miasto Cię konkretnie interesuje? Jest np http://www.geogrupa.pl/ , deweloper który istnieje na rynku od 25 lat, obecnie prowadzi inwestycje we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach, a sprzedawane mieszkania objete są programem MdM (mieszkanie dla młodych). Jeśli ktoś ma wieloletnią praktykę i renomę, zakładam, że wrato mu zaufać. Jednak w każdym wypadku przed kupnem polecam zrobić dokładny research wśród znajomych/internautów.

#3 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 15:22

Zależy w jakim mieście smile.png Warto sprawdzić czy można brać mieszkania w ramach mdm i dobrze jest jednak kupowac przez pośrednika bo wtedy wiesz, że sprawdzi dewelopera i będzie pewny (bo teraz to roznie bywa z tymi deweloperami...) w home brokerze chyba mają największą bazę deweloperów ok 500

#4 pa_ula

pa_ula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 14:49

Jakim miastem jesteś zainteresowany? Podaj jakieś konkrety, to może uda mi się pomóc. 
Na tę chwilę mogę polecić serwis nowych mieszkań i domów gdzie znajdziesz oferty i promocje od deweloperów z całej Polski. 

#5 patrycjusz

patrycjusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 08:55

Moim zdaniem Atal. Mam mieszkanie od tego dewelopera i jestem bardzo zadowolony. Zobacz jego inwestycje, są artykuły na temat nowych http://wroclaw.infodeweloper.pl . Ja kupiłem mieszkanie jak jeszcze trwały prace i budowa prowadzona zgodnie z planem, cena przystępna, jeżeli chodzi o rozkład mieszkania to też wybrałem takie które najbardziej mi pasowało ale większość jest ciekawa pod tym względem.

#6 Abraniak

Abraniak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 18:38

Dokładnie, powiedz jakie miasto, bo rzadko jeden deweloper ma filie w kilku miastach, zazwyczaj są strictwe związani z miejscowością. Jak chciałem kupić córce mieszkanie, to szukałem nie powiem długo, ale ostatecznie wybrałem Idea Inwest, bo pamiętam ich z rozmów przy okazji lokali komercyjnych i wiedziałem że nagle nie znikną i nie upadną, że to poważny kapitał i doświadczenie. Wtedy przeglądałem głównie mieszkania dwupokojowe szczecin, dziś raczej skłaniałbym się ku większemu. Padło na Pogodno, bo sam się tam wychowałem i córa jest zadowolona. Ich mogę polecić: http://ideainwest.pl/

#7 Guest_anndzic

Guest_anndzic
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 12:57

Jeśli o Poznań chodzi to myślę, że powinieneś zobaczyć inwestycje od PBLechbud, co prawda ich osiedla znajdują się pod Poznaniem, ale w miastach doskonale skomunikowanych  z Poznaniem. Moja siostra kupiła od nich mieszkanie. Co sobie najbardziej chwali to fakt, że jest to mała, rodzinna firma, a co  za tym idzie nie ma utrudnionego kontaktu, a swoich klientów traktują jak członków rodziny. Samo mieszkanie jest w fajnej, przyjaznej dzieciom okolicy. Dużą zaletą jest też cena - pod miastem zdecydowanie taniej kupisz mieszkanie czy dom.

#8 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 03 luty 2017 - 13:15

W najbliższy weekend Targi Mieszkań i Domów w Expo XXI, warto odwiedzić bo np. ROBYG oferuje specjalne promocje i ma ponad 2200 mieszkań w ofercie! A wiadomo, że jak ktoś szuka czy to mieszkania dla siebie czy na wynajem, to fajnie skorzystać z promocji.

#9 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 12:19

A interesuje Cię jakieś miasto tak konkretnie? My byliśmy zadowoleni ze współpracy przy kupnie naszego mieszkania bydgoszcz. Całkiem fajne oferty można znaleźć jeśli wie się czego się szuka.

#10 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 12:26

Atrakcyjna oferta ROBYG podczas targów na warszawskim Torwarze!
Nowoczesne mieszkania Grupy już od 5 899 zł za m2!
ROBYG w wyjątkowy sposób dba o zadowolenie klientów – jako jedyny deweloper w kraju wyposaża wszystkie lokale w innowacyjny system Smart House w standardzie. Grupa, udostępniając technologię inteligentnego domu bez dodatkowych kosztów, zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo, a dogodne lokalizacje projektów ROBYG to gwarancja wyjątkowego komfortu. Doskonałą okazją do poznania tych i wielu innych korzyści jakie daje ROBYG są Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, organizowane w dniach 4 i 5 marca na warszawskim Torwarze. Każdy, kto w godzinach 10.00-17.00 odwiedzi stoisko ROBYG, będzie mógł skorzystać z atrakcyjnych promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję, a także dowiedzieć się więcej na temat szerokiej oferty dewelopera, która obejmuje ponad 2 000 mieszkań w stolicy. Spośród nich wybrane kwalifikują się do rządowego programu „MdM”.
Osoby poszukujące swojego wymarzonego „M” w stolicy koniecznie muszą odwiedzić stanowisko ROBYG na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Bardzo dobrze rozbudowane portfolio Grupy – aż 8 inwestycji w 5 dzielnicach w Warszawie – zostało przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Ciągle poszerzamy naszą ofertę, dbając o to, aby była ona odpowiedzią na realne potrzeby klientów. Wiemy jak bardzo ludzie cenią sobie komfort, dlatego budujemy funkcjonalne mieszkania w technologii Inteligentnego Domu. Udostępniając za darmo Smart House chcemy także zagwarantować mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa. Możliwość stałej kontroli i sterowanie domową elektroniką daje pewność, że nasze „cztery kąty” są odpowiednio chronione” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

#11 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 04 maj 2017 - 11:25

Ja mogę polecić tego dewelopera z Wrocławia http://www.temar.com.pl/. Moja znajoma mieszka w jeden z ich inwestycji już dłuższy okres czasu i bardzo sobie chwali. Dogodna lokalizacja i przede wszystkim wysoka jakość wykończenia mieszkania. Aktualnie też mają wiele ciekawych inwestycji, warto sprawdzić ich ofertę. 

#12 kajka

kajka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 20:38

Zależy o jaki region pytasz. Jeżeli chodzi o Wrocław z czystym sumieniem polecam nowe mieszkania od dewelopera Archicom

#13 Guest_olok

Guest_olok
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 16:00

Każda dzielnica ma coś do zaoferowania. Uważam, że Wola jest super do zamieszkania. Dobra infrastruktura, dobry dojazd do centrum. A mieszkania na Norwida 1 zapowiadają się ekstra

#14 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 15:19

5 i 6 sierpnia są dni otwarte w inwestycjach ROBYG w Warszawie, warto zajrzeć na stronę, zanim się wybierzecie: https://www.facebook...22255561155682/

#15 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 12:44

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić firmę POLNORD. Jestem na etapie finalizacji zakupu mieszkania od nich na osiedlu Brzozowy Zakątek. To rzetelna firma, pd początku nie mieliśmy z nimi żadnego problemu. Własnie kończą inwestycję na Wilanowie. Fajne są te mieszkania, blisko szkoły, przystanków. Ja akurat to brałem pod uwagę ze względu na dzieci. Nieopodal jest też park więc  miejsce idealne. 

#16 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 11:03

Polecam zorientowac sie czy deweloper jest wpisany do Polskiego Związku Deweloperów Polskich. Dzieki temu będziecie mieli pewnośćze jest to sprawdzona firma:

http://pzfd.pl/rachunek-powierniczy/

Wszyscy deweloperzy w związku oferują rachunek powierniczy. Dzięki temu macie pewnosć,ze wpłacone pieniadze nie zostaną przywłaszczone przez niepewną firmę i że będziecie mieli pewnosć zamieszkania w nowym domu....

Niestety pomimo ustawy deweloperskiej nie wszystkie nieruchomości takie rachunki maja. 

#17 wikow2

wikow2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 14:49

Jeśli chodzi o Lublin i okolice polecam gorąco deweloper Orion. Oferuje on bezproblemową i korzystną dla obu stron sprzedaż mieszkań lublin. Na pewno nie zawiedziecie się korzystając z jego usług ;)

#18 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 07:34

A ja z kolei zamieszkałem z żoną we Wrocławiu i uważam, że to była jedna z lepszych decyzji, które podjęliśmy w swoim życiu. Przyjechałem tutaj na studia i zakochałem się w tym mieście. Na szczęście szybko udało mi się znaleźć nową pracę, dosyć fajną i w miarę dobrze płatną, więc nie mam co narzekać. W końcu podjęliśmy decyzję o kupnie własnego "m" i kupiliśmy je u dewelopera "Vantage Development". Wybraliśmy osiedle "Promenady wrocławskie" - fajnie zlokalizowane i pełne terenów zielonych. Jakby ktoś był zainteresowany, podsyłam link do ich strony - https://vantage-sa.p...je/wroclaw.html

#19 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 318 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 10:45

w sumie racja

#20 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 804 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 08:24

Jeżeli chodzi o Wrocław to czołowi deweloperzy zostali opisani na http://poradnikowy.n...ow-z-wroclawia/. Jak ktoś szuka nowego mieszkania to powinien zerknąć na ten tekst.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: najlepszy deweloper, deweloper, nieruchomości, polski rynek nieruchomości

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych