Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Nowe mieszkania w Krakowie - gdzie szukać?

kraków nowe mieszkania inwestycie mieszkalne

124 odpowiedzi w tym temacie

#121 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 20 maj 2021 - 07:48

Dokładnie tak, sprawdzony deweloper, nie tylko w Krakowie zresztą budują. Znajomi kupili od nich mieszkanie w Warszawie i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dlatego my też się zdecydowalismy

#122 Guest_Galian

Guest_Galian
  • Goście

Napisano 20 maj 2021 - 12:33

Mnie też przekonuje to osiedle ZAM :) chyba się umówię z doradcą. Mam jeszcze pytanie, może Wy mi trochę rozjaśnicie - o co chodzi z tymi smart rozwiązaniami w tych mieszkaniach? 

#123 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 909 postów

Napisano 30 lipiec 2021 - 07:48

Mieszkań powstaje sporo. Zarówno na przedmieściach jak i w centrum. Od siebie polecam szukać miejsca w segmencie. Często przytulny segment o dużym metrazu kosztuje niewiele wiecej niż mieszkanie w bloku. 

Nieruchomości polecam poszukać na tej stronie

https://www.ap7.pl/p...rzedaz/krakow/1

Aktualnie jest tam spory wybór zarówno jeśli chodzi o rynek wtórny jak i pierwotny. 

#124 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

Napisano 23 listopad 2021 - 13:19

Szukając ciekawych inwestycji w Krakowie i Wrocławiu to ze swoich doświadczeń jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Lokum Deweloper którzy naprawdę mają wiele świetnych propozycji w bardzo dobrych lokalizacjach m.in jeśli chodzi o Lokum Vena https://lokum-dewelo...rta/lokum-vena/ w wyjątkowej części Wrocławia, w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego i Rynku. Licząc jednocześnie na bardzo dobre zarobki i ogromne wsparcie obsługi!

#125 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1291 postów

Napisano 06 grudzień 2021 - 10:24

Ja bym na pewno unikał centrum, nie ma gdzie odetchnąć od gwaru, co na dłuższą metę może męczyć

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kraków, nowe mieszkania, inwestycie mieszkalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych