Skocz do zawartości

Nowe mieszkania w Krakowie - gdzie szukać?

kraków nowe mieszkania inwestycie mieszkalne

108 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Aldonna

Guest_Aldonna
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 12:37

Osiedle Art-City na Grzegórzkach. To praktycznie ścisłe centrum Krakowa. 

Faktycznie, Grzegórzki, to jedna z lepszych dzielnic Krakowa. Niby centrum, a jednak pomiędzy blokami można odzyskać spokój, a dzieciaki pobawią się na placu zabaw. 

#82 Guest_Dajanira

Guest_Dajanira
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 15:04

Jeżeli kogoś stać, to polecam Apartamenty Morelove - klasa i luksus w każdym znaczeniu tego słowa. 

#83 Guest_Dejanirka

Guest_Dejanirka
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 12:35

Bronowice i osiedle 7 Życzeń - moim zdaniem jedna z najładniejszych inwestycji ostatnich lat w Krakowie. 

#84 Guest_Ciżemka

Guest_Ciżemka
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:47

More-love, czyli inwestycja Ekoparku na Woli justowskiej. Ceny od 8-9tys za metr kwadratowy. Niewiele jak na tą dzielnicę.

#85 Guest_Nimfa

Guest_Nimfa
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 18:08

Ekopark ma inwestycje m.in. na Grzegórzkach, w Bronowicach, na Woli Justowskiej etc.

#86 Guest_Witamina

Guest_Witamina
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 12:10

Na Woli Justowskiej Apartament Morelove - udana inwestycja, która prezentuje się wyjątkowo pięknie. A będzie jeszcze ładniej jak skończą.

#87 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 19:51

Ja mieszkam na Prądniku Czerwonym i jestem bardzo zadowolony. Generalnie jeżeli szukasz fajnych ofert mieszkaniowych to polecam biuro nieruchomości ABC Dom - znaleźli dla nas świetną ofertę.

#88 Guest_Wojtek z Krk

Guest_Wojtek z Krk
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 14:04

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie to może warto przyjrzeć się takim dzielnicom jak Krowodrza czy Zabłocie stamtąd masz na prawdę wszedzie dobry dojazd. Ale od razu zainwestuj w agenta nieruchomości. Moja znajoma korzystała z usług ABCDOM i bardzo sobie ich chwali, Znaleźli jej mieszkanie dosłownie w kilka tygodni  

#89 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 13:42

Nowe mieszkanie, nowy start. Super się tak czasami przeprowadzić i zmienić miejsce, ale cała ekscytacja znika, jeśli pojawia się problem z organizacją całej przeprowadzki. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to zostawiam Wam informacje na temat tego, jak szukać odpowiedniej firmy https://adexim.com.p...zki-i-transportPrzydatna lektura.

#90 martinrekk

martinrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 11:53

Jak chciałem kupić nieruchomość w centrum Krakowa parę miesięcy temu to wcześniej zleciłem jej audyt właśnie pod kątem budowlanym firmie Klinika Budowlana. TO był dobry pomysł, bo wyszło na jaw wiele rzeczy...Dach wcale nie był w takim idealnym stanie jak przekonywał właściciel podobnie jak elektryka i wentylacja...ostatecznie budynku nie kupiłem.

#91 Guest_Jagoda

Guest_Jagoda
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 10:33

Jak nowe to albo Ruczaj albo Mydlniki. Tam są super nowe mieszkania ;). Mnie właśnie przy poszukiwaniu mieszkania pomagała agencja nieruchomości  ABC-DOM, która załatwiła wszystkie formalności, pokazała na prawdę fajne mieszkania a nie stare komunistyczne, z wyskakującym Gierkiem z szafy, a po podobnej cenie ;)

#92 Guest_Tymek

Guest_Tymek
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 15:10

Zobaczcie sobie na aktualną ofertę krakowskiego Frontonu. Świetne mieszkania, domy, doskonala lokalizacja.

#93 Guest_anette23

Guest_anette23
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 12:44

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie to może warto przyjrzeć się takim dzielnicom jak Krowodrza czy Zabłocie stamtąd masz na prawdę wszedzie dobry dojazd. Ale od razu zainwestuj w agenta nieruchomości. Moja znajoma korzystała z usług ABCDOM i bardzo sobie ich chwali, Znaleźli jej mieszkanie dosłownie w kilka tygodni  

To prawda, agencja ABCDOM jest bardzo fajna i rzetelna, ale co do dzielnic się nie do końca zgodzę. Tzn tak dojazd jest dobry ale ceny są wysokie. Ja poszłam w Hutę/Bieńczycę i w ogóle nie żałuje tej decyzji, tymbardziej że połączenie do centrum i w inne części Krakowa jest rewelacyjne. Mówiąc szczerze wolę poświęcić 20 min na dojazd do centrum autobusem pospiesznym ale za mieszkanie płacić połowę mniej niż w tamtych dzielnicach. Dodatkowo Huta wcale nie jest taka straszna jak ją malują - jest bardzo piękna i zielona a do tego spokojna.

#94 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 09:58

Jeśli szukacie nowych mieszkań w Krakowie to w szczególności luknijcie na ofertę Ekopark https://www.ekopark....szkania-krakow/

#95 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 19:29

Targi w Krakowie: https://www.mieszkan...kaniowe/krakow/

Idealna okazja dla szukających mieszkań na tym rynku. Wielu wystawców przygotowało promocje, będą warsztaty i mnóstwo innych atrakcji.

#96 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 26 październik 2018 - 08:52

Jeśli nowe mieszkanie to najlepiej od dewelopera, popatrz po stronach lokalnych firm które budują całe osiedla na pewno coś wybierzesz. Tutaj Zamieszkajwkrakowie.pl masz trochę informacji o tym pięknym mieście i wyborze mieszkania.

#97 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 20:11

Solidny, sprawdzony deweloper to Samson –Dom. Zobaczcie sobie inwestycję na Prądniku Czerwonym, Magna Apartamenty http://samson-dom.pl...na-apartamenty/ Doskonała lokalizacja, okolica cicha i spokojna a jednocześnie jest tam cała niezbędna infrastruktura, sklepy, przychodnie lekarskie, szkoły, restauracje, kina, obiekty sportowe, tereny rekreacyjne, m.in. Park Zaczarowanej Dorożki czy Park Tadeusza Kościuszki. Sam budynek jest fajnie zaprojektowany, mieszkania mają bardzo wygodne rozkłady, do budowy użyte są dobrej jakości materiały.

#98 Guest_Mokka

Guest_Mokka
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 11:48

Zobaczcie sobie na aktualną ofertę krakowskiego Frontonu. Świetne mieszkania, domy, doskonala lokalizacja.

Racja. Inwestycje Frontonu mają jedne z lepszych lokalizacji na mapie Krakowa a przy tym dobry stosunek jakości do ceny. Ja jestem akurat z tych, którzy lubią mieszkać blisko centrum, a nie na obrzeżach miasta. 

#99 Guest_ponotro

Guest_ponotro
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:41

Jeżeli nie lubisz zbyt tłocznych okolic, to lepiej nie wprowadzaj się na Ruczaj. Tam sobie można przez okno porozmawiać z sąsiadem z naprzeciwka. Nie wiem, kto się zgodził na takie gęste zabudowania, ale w praktyce jest to tragiczne rozwiązanie. 

#100 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 13:53

Sam jednak postawiłbym na mieszkanie z rynku pierwotnego. Obecnie buduje się z zupełnie innych technologii niż mieszkania budowane kilkadziesiąt lat temu. Mieszkania nowe są o wiele tańsze w utrzymaniu. Poza tym architekci uwzględniają zupełnie inne potrzeby mieszkańców oraz wprowadzają korzystniejsze rozkłady mieszkań.

W Krakowie jedną z ciekawszych inwestycji jest ta na Podgórzu Duchackim:

https://lokum-dewelo...ta/lokum-vista/

Realizowana przez dewelopera Lokum. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kraków, nowe mieszkania, inwestycie mieszkalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych