Skocz do zawartości

Nowe mieszkania w Krakowie - gdzie szukać?

kraków nowe mieszkania inwestycie mieszkalne

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 11:33

Poszukuje mieszkania w Krakowie, jestem z innej części polski i słabo orientuję się w topografii miasta. Gdzie warto kupić mieszkanie? Jakich okolic unikać? Może są jakieś nowe ciekawe inwestycje. Proszę o info.

#2 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 17:21

Poprzeglądaj sobie oferty na home brokerze smile.png na stronie mają fajną wyszukiwarkę z mapą, możesz wybrać przedział cenowy itp.

#3 kameleon_90

kameleon_90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 13 marzec 2015 - 13:58

Ja również nie znam Krakowa, ale kiedy szukałam czegoś dla siebie trafiłam na stronę dopoznania.pl. Znajdziesz tam nowe inwestycje, porcje newsów o deweloperach, promocje od deweloperów, ale co w tym przypadku najważniejsze formularz, dzięki któremu połowa roboty zostanie zrobiona za Ciebie - wpisujesz interesujące Cię dane (cena, lokalizacja, ...), a w odpowiedzi dostajesz tylko te oferty, które odpowiadają podanym wymaganiom. :)  

http://www.dopoznani...cjuj_cene.html

#4 pa_ula

pa_ula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 06 maj 2015 - 12:14

A może inwestycja Grupy GEO przy ul. Wrocławskiej? Mnie jako czekoladożercę nazwa zdecydowanie przekonuje - Fabryka czekolady. http://www.dopoznani...czekoladek.html

#5 mateowierzbicki

mateowierzbicki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2015 - 22:02

Ciekawą ofertę dla zainteresowanych mieszkaniami w ścisłym centrum Krakowa blisko Rynku ma firma Koneser Group. Np. gruntownie odnowiona kamienica na ul. Józefa Sarego 16. Apartamenty w świetnej lokalizacji.

#6 AnnaKr

AnnaKr

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 26 maj 2015 - 08:14

Poszukuje mieszkania w Krakowie, jestem z innej części polski i słabo orientuję się w topografii miasta. Gdzie warto kupić mieszkanie? Jakich okolic unikać? Może są jakieś nowe ciekawe inwestycje. Proszę o info.

Trochę za mało informacji.

• Zależy jakim budżetem dysponujesz - generalnie im wyższy, tym bliżej rynku
  • Jakie masz potrzeby (kawalerka, czy np. minimum 80m)
  • Jak ważna dla Ciebie jest infrastruktura MPK (własne auto, czy wolisz tramwaj, a może rower?)
  • Jak ważnym dla Ciebie jest swoboda parkowania autem
  • Bliskość parku, placu zabaw (kwestia dzieci i spacerów)

Dopiero znając odpowiedzi na tego typu pytania, można coś bliżej zasugerować. Nie mniej, kluczową kwestią jak zawsze są pieniądze i nawet jeśli to nie będzie to, co zakładałeś i tak to weźmiesz, o ile cena będzie akceptowalna.

Nie ma co się nastawiać na rejonizację (bo np. Huta ma złą opinię, to tam nie). Huta właśnie ma ceny sensowniejsze niż inne rejony, kiedyś było tam dość niebezpiecznie dla "gości". Obecnie bardziej niebezpieczną okolicą są np. Azory. To się zmienia, więc nie warto nad tym się rozwodzić. 

#7 jagoda90

jagoda90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 maj 2015 - 10:47

Szukając mieszkania wybrałam najłatwiejszą drogę, z powodu braku czasu. Wysłałam jedno zapytanie na stronie pomieszkanie.pl i otrzymałam same najlepsze oferty, które deweloperzy przygotowali specjalnie dla mnie i oczywiście za darmo! ;) Szczerze polecam. :) 

#8 AnnaKr

AnnaKr

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 27 maj 2015 - 12:43

Wysłałam jedno zapytanie na stronie pomieszkanie.pl i otrzymałam same najlepsze oferty, które deweloperzy przygotowali specjalnie dla mnie i oczywiście za darmo! wink.png Szczerze polecam. smile.png

Nic tylko ręce załamać... Aż tak kiepsko idzie, że trzeba tak prymitywnych chwytów używać?

Skoro wysłałaś jedno zapytanie, to skąd wiesz, że to są/były najlepsze oferty? Ano właśnie....

#9 Kami.ski

Kami.ski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 czerwiec 2015 - 13:37

Duże apartamenty ale także mniejsze mieszkania co jakiś czas są w ofercie www.koneser.coSprawdzałem ich w sieci i w Krakowie dużo już zbudowali i remontowali zabytkowe kamienice blisko Rynku. Mają doświadczenie i wydają się być solidni.

#10 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:27

nie wiem czy szukasz nowego mieszkania czy też czegos na rynku wtórnym ale jeśli nowe to polecam Konopnicką i Activ Investment. Lokalizacji zachwalać nie muszę - widać, że wszędzie blisko. Poza tym, możesz komuś wynająć pokój czy coś i spłacać sobie spokojnie kredyt czyli nawet zarabiać na tym wszystkim

#11 Guest_Szym

Guest_Szym
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 15:37

szukaj w ofertach biur nieruchomosci. Ja osobiscie moge polecic Nowodworski Estates, maja kilka placowek w Krakowie, ja bylem w tej na Kapelance, pan Adrain Sowa sie mna zajal. Bardzo profesjonalny agent. Tak czy siak musisz przyjechac obejrzec mieszkanie na zywo, wiec udaj sie do biura, tam Ci pomoga, doradza

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1825 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:07

Patrzcie po najnowszych ofertach - https://tabelaofert....owe-mieszkania/

W każdym mieście powstają nowe nieruchomości, a wybór w tym zakresie jest coraz większy.

O wszystkim decyduje jednak kwestia dopasowania budżetu pod oczekiwania. To wszystko.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#13 gretchen1975

gretchen1975

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 13:39

Warto zajrzeć na taki portal http://www.mapanieruchomosci.pl/- jest tak dużo inwestycji nowych i fajnie się przegląda. na pewno znajdziesz coś dla siebie :) 

#14 Guest_Katermistrz

Guest_Katermistrz
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2016 - 15:36

Warto przeglądać strony deweloperów którzy działają w Krakowie, np. firma Gama-M z tego co wiem w Prądnik Parku buduje teraz całe osiedle. Szczegółów nie znam ale pewnie na ich stronie można znaleźć więcej informacji, o lokalizacji cenach itd.

#15 DOM.COM

DOM.COM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 kwiecień 2016 - 19:44

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Osiedle "Słoneczny Stok" położone jest na pięknym stoku o południowej wystawie w urokliwej miejscowości Sygneczów.
Lokalizacja osiedla łączy w sobie bardzo dobrą komunikację z Krakowską aglomeracją, możliwość obcowania z naturą, oraz gwarantuje spokój i ciszę w malowniczym, oddalonym od miejskiego zgiełku AZYLU.

Trwa sprzedaż mieszkań w budynku 216.
SEGMENT „BLIŹNIAKA” (175 M² w budynku 216) za 620.000,0 zł (brutto). TO TYLKO 3.543,0 ZŁ/M² (brutto)!

ATRAKCYJNE CENY M² W MIESZKANIACH JEDNOPOZIOMOWYCH JUŻ OD 3600 ZŁ BRUTTO!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ!
Strona internetowa inwestycji: www.sygneczow.pl
Strona internetowa dewelopera: www.dom.com.krakow.pl

Kontakt:
Wojciech: 698 269 035
Artur: 609 189 316
dom.com@sygneczow.pl

#16 Guest_wareda

Guest_wareda
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 14:50

Na ten moment mieszkam w wynajętym przy pośrednictwie agencji mieszkaniu i jest okej. Umowa jest tak sformułowana, że gwarantuje mojej rodzinie bezpieczeństwo, nie możemy być wrzuceni z dnia na dzień z mieszkania, a wiem że niektórym wynajmującym się takie sytuacje przydarzają. Co do biura to myśmy się z żoną zdecydowali na biuro Sadurskich – krakow.sadurscy.pl. Mieli chyba największy wybór mieszkań w naszym przedziale cenowym i okolicy, która nas interesowała.

#17 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1825 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 07:02

Namiary na oferty nowych mieszkań - https://tabelaofert....eszkania/krakow

Prawda jest taka, że wybór tutaj jest ogromny. Nie brakuje okazji i nawet w samym Kraku naprawdę stawki poleciały mocno w dół, a jak będzie dalej, to dopiero czas pokaże.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#18 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 lipiec 2016 - 11:59

Może Nowa Huta?

#19 Guest_Veta90

Guest_Veta90
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 16:45

Ja polecam Wole Duchacką. Blisko do bonarki i korpo, które są tam zlokalizowane, doskonała komunikacja miejska, cisza i spokój.

#20 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 11:35

Zobacz sobie jakie oferty mieszkań ma aktualnie deweloper budo pol , mowa o tym: http://budopol.pl/ . Jeżeli chodzi o krakowski rynek to działają naprawdę prężnie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kraków, nowe mieszkania, inwestycie mieszkalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych