Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile kosztuje budowa hali magazynowej?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 191 odpowiedzi w tym temacie

#161 Guest_teddi

Guest_teddi
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 15:08

Przyda się też dobry transport.  My w tym względzie współpracujemy z OCS.  Bardzo solidna firma z szerokim wachlarzem usług transportowych. My korzystamy z  transportu  w suchym lodzie. Firma jest zawsze na czas, a cennik mają przyzwoity.

#162 Guest_Jan72

Guest_Jan72
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 13:51

W koszty budowy na pewno będzie trzeba także wliczyć przemysłowe systemy próżniowe oraz redukcji zanieczyszczeń. Ja zamawiałem je od firmy edwardsvacuum.com.pl. Kontakt oraz szczegóły znajdziesz na stronie internetowej.

#163 Guest_Janek66

Guest_Janek66
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:30

Pamiętaj też o dobrej posadzce przemysłowej. Ja niedawno wymieniałem posadzkę w zakładzie i korzystałem z usług firmy Erger. Wybraliśmy podłoże cienkopowłokowe z żywicy epoksydowej ponieważ jest bardzo trwałe i bezpieczne.

#164 Guest_Piotr28

Guest_Piotr28
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 06:12

Jak tak popatrzysz do przodu to wcale nie duży jest ten koszt budowy takiej hali. Dużo droższe jest wynajmowanie od kogoś takiej hali. Ja stawiałem jakieś 2 lata temu robiła mi to firma Solidhale i wcale tak duży koszt nie wyszedł. Na chwilę obecną już prawie wszystko mi się zwróciło wynajmuję halę innym i mam z tego jeszcze zysk

#165 mangus

mangus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 09:59

koniecznie pamiętaj, że trzeba zainwestować w systemy bezpieczeństwa schmersal. Bez tego ani rusz! Zapewni to bezpieczeństwo nie tylko twoim pracownikom, ale i maszynom. Wiadomo też ze wtedy nie bedzie żadnych zastojów w pracy czy coś bo wszystko będzie chodziło jak w szwajcarskim zegark

#166 Guest_arukaduru

Guest_arukaduru
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 14:09

Tak jak ktoś pisał, jednym z koniecznych kosztów jest odpowiedni system bezpieczeństwa, żeby nic nikt nie podwędził, ani, tfu tfu, nie uszkodził. Polecam ze swojej strony systemy bezpieczeństwa Konsalnet bo mają mega dobry czas reakcji i bardzo skutecznie przeciwdziałają wszelkim niebezpieczeńśtwom

#167 Guest_miroon

Guest_miroon
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 22:30

Co do wyposażenia hali to często nieodzowne są sprzęty miernicze. Sprawdzonym producentem urządzeń pomiarowych jest  Precia Molen. Od lat działają u nas ich wagi, są solidne, nie psują się.

#168 PiterXXX

PiterXXX

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 12:32

Jak tak popatrzysz do przodu to wcale nie duży jest ten koszt budowy takiej hali. Dużo droższe jest wynajmowanie od kogoś takiej hali. Ja stawiałem jakieś 2 lata temu robiła mi to firma Solidhale i wcale tak duży koszt nie wyszedł. Na chwilę obecną już prawie wszystko mi się zwróciło wynajmuję halę innym i mam z tego jeszcze zysk

Dokładnie, co do kosztu to myślę, że można się jakoś rozsądnie dogadać, polecam ludzi z http://solidhale.pl/jak stawiali mi hale to można było się z wszystkim dogadać na dobrych warunkach a hala od 2 lat służy bardzo dobrze.

#169 Guest_maciejjj

Guest_maciejjj
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 12:09

Pewnie przydadzą się solidne uszczelki, szczeliwa, płyty uszczelkarskie. Dlatego zerknijcie do Uszczelki Polska, to wrocławski producent, który oferuje tez produkty innych marek. Solidna firma, wszystko co mamy od nich jest solidnej jakości.

#170 Ond49

Ond49

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaNakło nad Notecią

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:04

W zależności, czy będziesz chciał prowadzić halę magazynową, polecam systemy przywoławcze LRS Poland http://www.lrspoland.pl/. Bez tego nie wyobrażam sobie pracować w takim miejscu. :P

#171 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 18:04

Tutaj http://adamietz.pl/b...ne_wykonawstwo/ są namiary na firmę, która oferuje generalne wykonawstwo hal magazynowych. Warto się do nich zgłosić. Mają bowiem kompleksowe usługi w tym zakresie, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić.

#172 techno

techno

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:43

Wszystko zależy od tego jaki chcesz mieć sprzęt w takiej hali. Na przykład maszyny do pakowania próżniowego swoje kosztują. Trzeba to wszystko policzyć.

#173 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1825 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 09:39

SOLID HALE - zdecydowanie radzę właśnie ich. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać. Ogólnie to właśnie hale stalowe są rozwiązaniem najbardziej dopasowanym pod aktualne wymagania rynku. Na spokojnie można tą techniką wybudować halę w każdej konstrukcji, każdego typu - kwestia tylko odpowiedniego projektu i rozmieszczenia. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#174 Guest_marecky77

Guest_marecky77
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 18:53

Czasem warto wziąć  pod uwagę wynajem zamiast budowy. Teraz i wynajem się opłaca. My także wynajmujemy,  na Śląsku od Operis i tak jest dobrze, bo stawka jest w porządku. Mają różne hale i magazyny, można też u nich magazynować towary wymagające stałej kontroli  temperatury. W ofercie mają też przeładunek, kompletację, organizację transportu,  dlatego nam bardzo odpowiadają.

#175 Guest_wiktorD

Guest_wiktorD
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 19:40

U nas jest hala zbudowana z prefabrykowanych elementów stalowych od Largo Hale.  Hala służy już kilka lat i wszystko jest w porządku, sama budowa  nie trwała długo, szybko się uwinęli, bardzo terminowa firma.

#176 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 11:55

Koszta budowania hali magazynowej zależą od projektu, wymagań, szczegółów. Każdy detal może zwiększyć lub zmniejszyć budowę Twojej hali magazynowej. Osobiście mogę Ci polecić ciekawą firmę Polsko-Holenderską która realizuje takie projekty, mowa tutaj o firmie CoBouw https://cobouw.pl/hale-stalowe/ która realizuje nowoczesne projekty hali magazynowych. Projektują i budują hale stalowe: magazynowe, produkcyjne, przemysłowe, logistyczne, handlowe, usługowe, sortownie, chłodnie i parę innych. Perfekcyjnie wykorzystują potencjał wykorzystywanych surowców i dbają o każdy detal zmieniając plany w gotowe obiekty przemysłowe. Ciekawa firma, według mnie jedna z lepszych w branży przemysłowej i projektowania hal w Polsce.

#177 DariuszP

DariuszP

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 19:12

W hali magazynowej muszą być podnośniki i ładowarki, tego typu sprzęty znajdziecie w Genie Polska. Firma oferuje solidne urządzenia, do tego mają punkty serwisowe w całej Polsce zatem nie ma problemu z pilną naprawą jeśli taka potrzeba się zdarzy. 

#178 DariuszP

DariuszP

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 12:24

del

#179 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 05 październik 2017 - 12:49

Trudno oszacować ile taka budowa może kosztować. Jak buduje się ją samemu lub ze znajomą ekipą to na pewno będzie taniej. Trzeba jednak znać podstawy budowlanki, by się tego podjąć. Warto sięgać po poradniki z tego zakresu, np. taki o zamocowaniach https://eu-eu.eu/co-...sz-zamocowania/. One w hali będą niezbędne.

Always look on the bright side of life!

#180 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 10 październik 2017 - 11:51

Nie da się tutaj określić jaki jest koszt budowy hali. Wszystko zalezy od tego:

jaka technologią budowana jest hala

jakiej jest wielkości

na jaką firmę się zdecydujemy ( chociaż  tutaj sugeruję nie kierować się jedynie ceną, bo czasami warto jest dopłacić trochę więcej ale zdecydować się na kogoś z doświadczeniem,tak aby dobrze wykonał robotę)

Polecam hale stalowe, są niedrogie i mają dobre właściwości.

Co do firmy to na stronie jest spory katalog firm: https://serwisnaprawa24.pl/-  z działu budownictwa. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych