Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile kosztuje budowa hali magazynowej?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 257 odpowiedzi w tym temacie

#61 krzyzak

krzyzak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 13:06

Ostatnio też słyszałem o Infraco- widziałem do tej pory same pozytywne opinie na ich temat. Sam rozważam postawienie niewielkiej hali magazynowej i nie mogę zdecydować się na wykonawcę. Czy ktoś jeszcze może mi coś powiedzieć o Infraco?

#62 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2260 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 10:18

Wszystko jest kwestią budżetu jaki posiadacie, ale sądząc po aktualnej sytuacji i raportach rynkowych - http://www.jartom.co...gazynowych-2016można przejmować znakomite okazje. Teraz pytanie - co na to rynek? Czy znajdą się na ten cel środki?

#63 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2260 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 10:01

I jeszcze apropo - zauważyliście w ostatnim czasie wzrost cen lepszych lokalizacji? Mam wrażenie, że w końcu coś zaczyna się na rynku dziać. Widzicie zmiany w swojej okolicy?

#64 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 12:31

Sama budowa to jeszcze w miarę. Najgorzej jest z urządzeniem i wyposażeniem takiej hali bo jak ma na siebie pracować i przynosić zyski to musi być porządne. Taką podstawą niech będzie chociażby posadzka przemysłowa. Do magazynów kładzie się specjalistyczne i o wiele mocniejsze a niestety nie każdy tak robi. Są przecież naprawdę bardzo dobre firmy które się tym zajmują jak np. Multi Floor więc nie wiem w czym jest problem. Inna rzecz to oczywiście maszyny gdzie jak się kupi bubla to potem można ładnie stracić na naprawie.

#65 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2260 postów

Napisano 29 kwiecień 2016 - 10:27

Czy ja wiem? W JARTOM duża część hale jest gotowa pod działalność. Problemem jest po prostu znalezienie takiej, która będzie dopasowana optymalnie pod dany temat. A ogólnie to hale jest do wyboru, do koloru.

#66 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 13:58

I jeszcze apropo - zauważyliście w ostatnim czasie wzrost cen lepszych lokalizacji? Mam wrażenie, że w końcu coś zaczyna się na rynku dziać. Widzicie zmiany w swojej okolicy?

to prawda, też widzę wzrost cen. Na szczęście teren pod halę  kupiłem już dawno i to w przyzwoitej cenie.  Co do firmy to polecam etp.pl  świetni fachowcy, szybko i sprawnie im poszła budowa naszej hali.

#67 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2260 postów

Napisano 02 maj 2016 - 10:32

Baju baju będę w raju. Dużych transakcji zawieranych jest niewiele, ale to i tak na tle poprzednich lat doskonały wynik. A jak to będzie wyglądało dalej to dopiero czas pokaże - na pewno te hale które wiszą w JARTOM dają niezłe perspektywy.

#68 Guest_bizon

Guest_bizon
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 13:20

z doświadczenia mogę polecić firmę Protan Elmark - stawili dla mnie hale namiotową magazynową, projekt indywidualny pod moje potrzeby. Na stronie można zrobić wycene i wtedy poznasz wszystkie koszty

#69 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 23 maj 2016 - 12:18

Jeżeli jesteście przedsiębiorcami i interesuje Was zakup elementów stalowych, wydaje mi się, że warto zapoznać się z ofertą VIMEX S.A. Firma posiada własne centra logistyczne - magazynowe (Chorzów, Kostrzyn nad Odrą), ma 2 zakłady prefabrykacji stali. Ma też własną flotę transportową, także może dowozić stal do odbiorców na terenie całej Polski.

#70 Guest_arkadiusz68

Guest_arkadiusz68
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 08:44

Są specjalne firmy które zliczą Ci wszystkie wydatki. Pamiętaj też o dobrej izolacji zimnochronnej. Ja własnie współpracuję z firmą Izoserwis.pl.

#71 Guest_Michal75

Guest_Michal75
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 20:27

Jest to bardzo uzależnione od tego jak duża ma być hala i z czego ma być wykonana. Są różne rodzaje konstrukcji, widziałem nawet blaszane. Przy okazji, wiecie gdzie mogę zamówić lampy do takiej hali? Znalazłem jak na razie firmę przemyslowelampyled.pl.

#72 Guest_Karolksen

Guest_Karolksen
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 18:18

Trzeba pomyśleć o badaniach jakości konstrukcji stalowych takiej hali.  Różnie bywa, ale lepiej się zabezpieczyć, niż potem mieć problem. My zdecydowaliśmy się na taki krok, badania robił dla nas Metrotest, szybko się uwinęli a my się uspokoiliśmy.

#73 Guest_Kokors

Guest_Kokors
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 18:54

Jeśli o hydraulikę siłową chodzi, bo i to może sie przydać, to  warto sprawdzić co mają w toruńskim Hydro-Torze. Dużo mają sprzętów a jeszcze więcej potrafią wykonać na życzenie.

#74 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2260 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 10:22

Łapcie odpowiednie namiary - http://www.jartom.co...gazynowych-2016

Rynek magazynowy wymaga mega budżetu, ale to co pokazują te raporty póki co się sprawdza. Wychodzi z tego, że w najbliższym czasie uda się przejąć nieruchomości w wielu dobrych lokalizacjach. Tylko czy macie na to budżet?

#75 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 648 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 16:53

Jeśli chodzi o okna, to warto zainwestować w coś takiego http://www.interprod...l/okna-stalowe/ . Dobre jest to, że wykonują je pod wymiar wskazany przez klienta. Oferują indywidualne rozwiązania. Takie okna stalowe produkują opierając się na profilach stalowych renomowanej firmy Jansen.

#76 Guest_waldik

Guest_waldik
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 17:32

Konstrukcje stalowe montował nam poznański Remompap. To fachowa ekipa, u nas pracowali solidnie i szybko.

#77 Guest_szymon

Guest_szymon
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 08:40

u nas budowa szybko poszła, potem było trochę problemów ze znalezieniem odpowiedniego sprzętu, bo niby sporo tego na rynku a z jakością różnie bywa. Wybraliśmy firmę GK PRODUCT  i to była dobra decyzja. Najlepsza firma jeśli chodzi o  maszyny i urządzenia potrzebne do produkcji okien

#78 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 317 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 01:16

Zazwyczaj jeszcze przed budową trzeba zainwestować w stabilizację gruntu. Jest to bardzo istotne. W przeciwnym wypadku możemy mieć duże problemy. Warto sprawdzić ofertę tej firmy w tym zakresie. Oferuje ciekawe i praktyczne rozwiązania.

#79 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 08:50

No właśnie, to wszystko zależy od materiałów użytych do jej budowy, trudno tak teraz ocenić. Ale myślę, że to na pewno sporo kosztuje jednak. Mój znajomy zdecydował się na wynajem hali magazynowej do swojego biznesu. Nie uważasz, że to lepszy pomysł? Ta hala, którą wynajął od firmy Operis podobno rewelacyjnie się sprawdza, duża, przestronna. To podobno dobra firma, świadczy usługi magazynowania, składowania towarów, też usługi ich mrożenia. Wynajmują powierzchnie magazynowe, hale produkcyjne. Przejrzyj sobie ich ofertę, może ich usługi Cię zainteresują. Podobno można u nich wynająć w konkurencyjnej cenie.

#80 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 19:25

Koszty są ogromne i czasem w ogóle nie opłaca się inwestować w tego typu rozwiązanie. Lepiej wszystko dobrze przekalkulować i porównać koszty z wynajmem hali. Niewątpliwe tutaj ballyvesey.pl mają bardzo ciekawe oferty. Mają w ofercie różne lokale.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych