Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Ile kosztuje tatuaż???

tatuaż cena

43 odpowiedzi w tym temacie

#41 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 15 sierpień 2020 - 21:12

Na tatuażu nie ma co oszczędzać, w końcu to raczej zostanie z wami do końca życia :) Dlatego wybierajcie profesjonalne studia, gdzie pracują tatuatorzy z prawdziwego zdarzenia, bo wtedy będziecie miec gwarancję udanego tatuażu, którego nie będziecie się wstydzić. Ja z Warszawy doradzić mogę Art Force www.artforce.pl/ na Woli, pracuje tam mega dobra ekipa.

#42 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 03 styczeń 2021 - 23:23

Najważniejsza pielęgnacja! Przede wszystkim na początku, kiedy tatuaż jeszcze się goi. O wszystkim powiedzą Ci w salonie tatuażu. U mnie najlepiej do pielęgnacji sprawdza się Octenisept. Tatuaż wtedy bardzo szybko i bez żadnego problemu się goi.

#43 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 05 styczeń 2021 - 07:08

Koszt zależy nie tylko od wielkości tatuażu, ale również od tego czy wykonujesz tylko jeden, czy kilka naraz - w tym drugim przypadku cena oczywiście jest niższa.

#44 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 22 lipiec 2021 - 08:52

Nie wiem, bo to wszystko zapewne zależy od wielkości i rodzaju tatuażu. Ale możesz wybrać się do studia Sky Tattoo https://www.skytatto...tatuazu-slupsk/  i tam wszystkiego się dowiesz. To specjaliści od tatuaży nawet najbardziej skomplikowanych i z tego co wiem, mają przystępne ceny.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tatuaż, cena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych