Skocz do zawartości

Ile kosztuje tatuaż???

tatuaż cena

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pufa

Pufa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 11:37

Ja mam na plecach na łopatce, płaciłam 600 w warszawie i nie w jakimś super znanym studio

#22 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 10:29

Zalezy od miasta i konkretnego salonu :) Najlepiej podpytać na miejscu, w Warszawie możesz sobie sprawdzić np. Jah Love Tattoo Studio- bardzo popularna i profesjonalna miejscówka, dziarałam się tam u Adolfa i polecam :)

#23 Robertson

Robertson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 21:42

Ja z kolei byłem w ASUKA Studio Tatuażu i Piercingu Warszawa www.facebook.com/tattooasuka Tatuaż i piercing w Śródmieściu Aleja Jana Pawła II 43 a lok 37 b Warszawa (pasaż Muranów) Maja dobre tusze a projekty tatuażu tworzone są przy kliencie by miał możliwość ingerowania w projekt, co stwarza dużą swobode. Kontaktowałem sie z nimi mailowo jakby co studio@asuka-art.pl - warto.

#24 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 sierpień 2017 - 13:30

Możecie skontaktować się z studio@asuka-art.pl i zapytać o koszt tatuaży. Na https://www.facebook.com/tattooasukamożecie się dowiedzieć więcej na temat tego studia tatuażu z Warszawy. Moim zdaniem naprawdę godne polecenia miejsce. 

#25 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:10

Do 1000zł, ja mam na łydce i płaciłem 800zł :P 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#26 pasikonik

pasikonik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:12

tak naprawde nie da sie podac orientacyjenj ceny tatuazu w salonie bo kazdy ceni sie inaczej, wszystko zalezy tez od wielkosci, kolorow, trudnosci, szczegolow itd.. Ale cenowo idealny jest wg mnie piotrek Nowacki z Warszawy. Tu macie jego strone https://www.facebook...27237137346559/ mozecie popatrzec na galerie. Ma duze bo 20 letnie doswiadczenie, kocha swoja prace, to artysta i wizjoner oraz perfekcjonista w kazdym calu. Jak robic dziarki to tylko u niego

#27 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:41

Akurat w przypadku tatuażu to bym nie oszczędzała. Oczywiście można poszukać tatuażysty, który zrobi nam dziarę za połowę ceny, ale jaki w tym sens, skoro może nam być potem wstyd się z tym pokazać. :D Tatuaż przede wszystkim ma nas ozdobić, więc musi być wykonany w jak najlepszej jakości i to przez doświadczonego artystę. Inne warianty nie wchodzą w grę. W Warszawie możesz sprawdzić studio ASUKA https://www.facebook.com/tattooasuka, wiele osób je poleca. Dużą zaletą jest możliwość ingerowania w projekt, więc dokładnie wiemy, czego się spodziewać. Wszelkie pytania można kierować na maila studio@asuka-art.com, więc na spokojnie można wszystko ustalić i zaplanować.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tatuaż, cena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych