Skocz do zawartości

Ile kosztuje tatuaż???

tatuaż cena

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:24

Ile kosztuje zrobienie tatuażu, takiego na ramię? ciekawi mnie jakie są ceny Polsce??? Ktoś coś?

#2 larysa.

larysa.

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1041 postów

Napisano 09 luty 2015 - 16:51

Na cenę tatuażu składa się wiele czynników (wielkość tatuażu, renoma studia/tatuatora, czy w kolorze, stopień skomplikowania wzoru etc.). To nie fryzjer, że idziesz i masz z góry ustalony cennik. Czasem cena ustalona jest za sesje, określane są ceny wyjściowe... Skontaktuj się mailowo z jakimś studiem, napisz co byś chciała i poproś o wycenęsmile.png

Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.happy.png   

#3 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 lipiec 2015 - 11:50

Myślę, że najpierw warto poprzeglądać sobie galerie tatuażów takie jak ta - http://dziarownia.pl/tatuaze/na-szyi, na której można poszukać sobie jakiegoś ciekawego wzoru, który chcesz sobie wytatuować.Jak też poprzednik wspomniał, ceny tatuażów różnią się w każdym studiu, więc najlepiej wybrać się do jednego z nich, gdzie wycenią koszt wybranego tatuażu. 

#4 Vegata45

Vegata45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 27 lipiec 2015 - 09:11

To zależy od wielkości oraz tego jakie barwy zostaną użyte, zwykle małe tatuaże jednokolorowe, mniej więcje 5x5 cm kosztują od 200 do 400 złotrych, zaś większe ok 10x10 przekraczają często 1000zł, zaś jeśli są w wielu kolorach mogą być dwuktornie droższe. Całe plecy to koszt przekraczający 5 tys złotych, w przypadku wielu kolorów ceny zaczynają się od 10 tys. zł. - jest to przy okazji wiele wizyt, minimum 7-8.

Cześć i czołem. Kluski z rosołem. Polecam Wam stronkę przyjeciela: http://www.trzypowody.pl

#5 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 09:50

Podpytaj w tym studio tatuażu w Warszawie https://www.facebook...warszawa.tattoo . Bo ceny są różne, Zależy to m.in. od kolorystyki, wielkości, stopnia skomplikowania wzoru, klasy tatuatora. Tylko osoba, która robi tatuaże będzie mogła CI kompetentnie odpowiedzieć na pytanie o cenę.

#6 Magdalena84

Magdalena84

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 listopad 2015 - 13:34

Chyba kilkaset złotych - zależy od wielkości tatuażu, ilosci kolorów no i oczywiście salonu jaki odwiedzisz. Wydaje mi się jednak że nie warto na tym przesadnie oszczędzać - ktoś zrobi po taniości i będzie problem jak spierniczy.

#7 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 456 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 17:02

Najtańsze to mają w kryminale, ale tam nie radzę :) Gdzieś na forum tematycznym zapytaj.

#8 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 18 luty 2016 - 21:11

Z tego co mnie wiadomo, a mam już własny tatuaż, zrobiony w http://13tattoo.pl/ , trudno powiedzieć, ile kosztuje tatuaż. Najlepiej pójść do studio i zapytać. Przede wszystkim cena zależy od wielkości, a do tego skomplikowania tatuażu, oraz ilości użytych kolorów. Oczywiście liczy się wszystko razem, ale tutaj lepiej nie oszczędzać, a pójść do sprawdzonego miejsca. 

#9 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 12:06

Od kilkuset do kilku-kilkudziesięciu tysięcy złotych.

#10 Guest_Iwo

Guest_Iwo
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2016 - 12:28

Jest wiele zmiennych przy wycenie tatuażu.
Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej pójść do studia, przedstawić swój pomysł. Później tylko tylko ponegocjować, dojść do konsensusu i cieszyć się nową dziarą.
Ja tak zrobiłem właśnie zrobiłem. Poszedłem do Konsensus tattoo i jestem bardzo zadowolony z mojego rękawa. Daję im 5 gwiazdek

www.facebook.com/Konsensus-Tattoo-266653280024005

#11 Guest_michalina

Guest_michalina
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 22:33

Dokladnie- nie da sie tak wycenic, bo kazdy salon ma swoje stawki, duzo zalezy od techniki. Wiadomo, ze jesli salon jest naprawde dobry to sie ceni wink.png ja swoj tatuaz robilam w Jah Love w wawie, dalam sporo kasy, ale wszystko wyszlo idealnie, tak jak chcialam, w sterylnych warunkach. polecam:)

#12 aśkaa

aśkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2016 - 18:28

od kilkuset złotych w górę

#13 aga23

aga23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 czerwiec 2016 - 22:18

Zależy jaki :) 

#14 Guest_Mustaine

Guest_Mustaine
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 12:50

Oczywiście, że zależy jaki, więc nie ma co mówić, ale to spokojnie kilka dobrych stówek. Nie ma co oszczędzać na tym, bo to za poważna sprawa na zdawanie się na mało znane salony, partaczy nie brakuje. Ja robiłem w Last Drakkar w Warszawie, sa na Chmielnej, są świetni, co widać po galerii. 

#15 Guest_Gabi

Guest_Gabi
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2017 - 21:16

Nie da się ocenić ile taki tatuaż będzie kosztował. Wszystko zależy od jego rozmiaru, od wzoru, od ilości sesji. Jeśli masz już wybrany wzór to wybierz się do salonu i podpytaj jaka będzie mniej więcej cena smile.png Z własnego doświadczenia mogę polecić salon Jah Love Tattoo Studio w Warszawie- robilam tam dwa tatuaże i oba wyglądają ekstra, do tego wszystko w sterylnych warunkach.

#16 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 11:53

Pani, różnie. Wszystko zależy od wielkości i tatuatora. Tatuaż na całe ramię (rękaw) to koszt około 8 tysięcy złotych w typowym studio tatuażu. U lepszych artystów cena nawet kilkukrotnie wyższa. Niewielki napis to cena 200-300 złotych. Rozbieżności są bardzo duże.

#17 lego90

lego90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 luty 2017 - 16:09

To zależy od jego stopnia zaawansowania. Ale niewygórowane ceny są np. tutaj http://houseofink.pl/:)

#18 Michał90

Michał90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 luty 2017 - 21:29

w profesjonalnym studiu u dobrego tatuażysty około 800-1000zł za sesję, zależy jaki duży tatuaż może być jedna lub więcej sesji. 

#19 Guest_Karola

Guest_Karola
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 19:37

Na pewno nie warto kierować się zasadą, że im taniej tym lepiej- w końcu tatuaż to coś, co zostanie z tobą do końca życia. Dlatego dobrze jest wybrać profesjonalny salon, w którym nie tylko pracują utalentowani tatuażyści, ale także zabieg jest wykonywany w sterylnych warunkach. Poczytaj sobie np. o wspomnianym wcześniej Jah Love Tattoo Studio. Zbierają świetne opinie na facebooku i sama się do nich niedawno zapisałam na tattoo smile.png

#20 kolorofon1

kolorofon1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 20:11

Salon do takich rzeczy musi być profesjonalny - to oczywiste. Wiem, że w http://lastdrakkar.com/ mają dobre podejście do człowieka i znają się na swojej robocie. Wiele osób mi o nich opowiadało.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tatuaż, cena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych