Skocz do zawartości

Budowa domu - koszty w 2015 roku

budowa domu 2015 dom jednoodzinny

119 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Maciek0000_0

Guest_Maciek0000_0
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 09:04

Dokladnie superdom.pl ma fajne oferty i idzie duzo sie dowiedzieć o budowie i projekty na swieta maja w ceniewink.png

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:22

A powiedzcie czy jestem w stanie wybudowac przez firme dom do 200tys działkę mam z mediami dom parterowy do 120m moze byc z garazem i bez 

#23 Marcin123

Marcin123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 07:32

Czy ktoś się orientuje jakie będą kosztu budowy domu 150 m.kw. w 2015 roku???

Witam, ja się orientuje za ile można kupić elegancki, przestronny, nowoczesny dom w okolicach Wrocławia.

http://fhdevelopment.pl

#24 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 11:13

Swietna oferte ma firma www.superdom.pl. Maja ciekawe projekty i co więcej maja domek modelowy. Jestem za aby firma wybudowala dom bo nie znam sie na tym a ma byc to na lata , wiec szkoda by bylo cos" zepsuć " i żałować bo chcialo się zaoszczędzić smile.png

#25 gripjan

gripjan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 14:22

Warto też rozejrzeć się za dostawcami betonu. Ceny potrafią się znacznie różnić jak i jakość betonu. Jeżeli ktoś jest ze śląska to warto zapytać http://www.betonbest.pl

#26 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 23:32

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby zatrudnienie profesjonalnej firmy, która zrealizuje projekt budowlany od A do Z. Nie mniej jednak, w tym wypadku koszty będą dużo wyższe, także jeżeli mamy ograniczony budżet lepiej zorganizować wszystko na własną rękę. Szukając oszczędności warto poświęcić trochę czasu na znalezienie firm mających konkurencyjne ceny, np. Geoinvest (link), która świadczy usługi brukarskie oraz wynajmuje sprzęt typu koparki.

#27 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 03 luty 2016 - 10:17

Uzależnione jest to na pewno od wielkości domu, materiałów użytych przy budowie jak i samego projektu

#28 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 19 luty 2016 - 15:12

Jeśli szukacie ciekawostek budowlanych to zapraszam na blog : http://malowanie-fasad.com.pldużo informacji ze świata budowy !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#29 noreks

noreks

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 12:38

Warto porównać kilka oferty i wybrać tę najkorzystniejszą budowa domów szczecin jest przeprowadzana na dość wysokim poziomie. 

#30 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 21:37

Jeżeli planujecie budowę na terenie woj. śląskiego, rzućcie okiem na stronę http://s3-bud.pl. Firma buduje domy od podstaw, świadczy też szereg dodatkowych usług związanych z budownictwem, między innymi zajmuje się elektryką, hydrauliką, ocieplaniem, murowaniem ścian, instalacjami c.o.

#31 Guest_Kajaaw

Guest_Kajaaw
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 11:53

Dobrze jest zasiegnac opinii eksperta a juz najlepiej zlecic wszystko od a do z.. ani ja ani maz nie mamy glowy ani do papierow ani do projektow, dlatego dobrze jest skorzystac z pomocy kogos kto sie zna. My skorzystalismy z designoff.com.pl, fajnie zaprojektowali Nam dom, ze wszystkim bylismy na biezaco, uwwglednili funkcjonalne rozwiazania ktorych w gotowych projektach niestety czasem brakuje

#32 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 14:05

Zobaczcie sobie ile kosztuje budowa domu według Homebook.pl . Tam jest porównanie kosztów budowy przez firmy, a kosztów jakie poniesiemy, kiedy sami będziemy budować dom. Warto to wiedzieć zanim podejmiemy się budowy.

Always look on the bright side of life!

#33 Guest_Lidiaf

Guest_Lidiaf
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 18:53

Też jestem zdania że lepiej zlecić formie wszystko do zrobienia od a do z..owszem może to generuje wyższe koszty ale przynajmniej ma się pewność że nie zaliczy się żadnej wpadki. Razem z mężem przy budowie Naszego domu skorzystaliśmy z usług designoff.com.pl i wszystko poszło gładko i zgodnie z planem a przede wszystkim wzięli pod uwagę "szczegóły" oświetlenie czy kolor ścian które pozwoliły optyczne zwiększyć pomieszczenie

#34 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 09:57

Ja to trochę się pogubiłem jak przyszło do instalacji szarego styropianu. Nie jest to taka łatwa sprawa wbrew pozorom. O tym na co zwrócić uwagę znalazłem sporo info na www.knaufmag.pl. Tak krótko mówiąc to zasada jest taka, żeby szlifować dla lepszej przyczepności i zwrócić uwagę na klej – powinien być dość elastyczny.

#35 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 13 maj 2016 - 15:49

Budowa domu to zawsze stres i mnóstwo spraw do załatwienia. Dlatego cieszę się, ze trafiliśmy na firmę, która pomogła  nam w  formalnościach, m.in. związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Gral-Bud http://www.gral-bud.pl/to bardzo kompleksowo działająca firma, nie wiedziałam, że tak można :) Bardzo to nam ułatwiło życie. 

#36 Guest_kirrol

Guest_kirrol
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 10:23

ja zleciłam budowę domu firmie Mytkowski i jestem bardzo zadowolona - cena i warunki zgodne z umową (ceny są podane na ich stronie przy konkretnych projektach domów, które są w cenie) i wg mnie cena odpowiednia do komfortu, który mieliśmy dzięki zleceniu budowy

#37 Guest_jegnej

Guest_jegnej
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 07:59

My robiliśmy wszystko SAMI. Mąż  nawet wynajmował rusztowanie od SLV. Bardzo dobra firma.

#38 Guest_PrzemysławDo

Guest_PrzemysławDo
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 20:17

Wszystko zależy od tego jak duży dom, jakich materiałów się użyje, jaką ekipę wybierze itd. Co do materiałów budowlanych to u mnie sprawdziła się firma Zajkowska. Większość rzeczy kupiłem u nich i dzięki temu trochę zaoszczędziłem. 

#39 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2378 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 06:59

Czym pokrywacie teraz dach? Tzn. w sensie - jakie pokrycie jest tym najlepszym jakościowo, patrząc na koszty?

Zobaczcie to - http://www.budmat.pl.../blachodachowkiZnacie bardziej opłacalną formę pokrycia dachu? Stabilniejsze i pewniejsze rozwiązanie? Dajcie proszę przykłady konkretne.

#40 Guest_Dom.pl

Guest_Dom.pl
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 18:44

Zapraszam na stronę www.dom.pl! Tam znajdziecie świetne informacje nie tylko na temat budowy, ale też na temat urządzania modnych wnętrz! Na pewno wiele przydatnych informacji!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowa domu, 2015, dom jednoodzinny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych