Skocz do zawartości

Tani lub darmowy program do pełnej księgowości

wróć do serwisu Księgowość 41 odpowiedzi w tym temacie

#21 zielonydługopis

zielonydługopis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 12:41

możesz poszukać i porównać na http://biznes.do500.pl/. zawsze to jest jakaś oszczędność. Ja osobiście na początek też bym poleciła R2fk, nie jest strasznie drogi i będzie spokojnie wystarczał.

#22 jokulkos

jokulkos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 lipiec 2015 - 00:20

Przy płatnych programach typu Rax masz wszytskie potrzebne funkcje, darmowe programy zazwyczaj funkcjonują tylko na okres miesiąca, potem trzeba wykupic licencję.

#23 Guest_bogdan

Guest_bogdan
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 20:56

możesz poszukać i porównać na  zawsze to jest jakaś oszczędność. Ja osobiście na początek też bym poleciła R2fk, nie jest strasznie drogi i będzie spokojnie wystarczał.

R2fk jest mimo wszystko znacznym kosztem, ale mimo wszystko darmowych rozwiązań (o ile takie są), bym nie polecał ze względu na to, że skąpy płaci dwa razy.

#24 avokado

avokado

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 16:59

Jeżeli potrzebujesz programu do księgowości to jest sporo darmowych i z abonamentem, korzystałam z superksięgowej. Jest w miarę intuicyjny i prosty w obsłudze, dostępny z przeglądarki bez potrzeby instalowania, więc finanse firmy masz zawsze pod ręką. Modułów do wyboru jest kilka, w zależności o potrzeb, mnie głównie interesowało obliczanie vat, tworzenie bazy kontrahentów, więc wykupiłam opcję za 49 zł. 

#25 Guest_Stanisław

Guest_Stanisław
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 12:33

Lepiej jest zapłacić za program niż korzystać z darmowych bądź tanich podróbek. Jeśli chodzi o księgowość w firmie to wystarczy jedno niedopatrzenie żeby naklepać sobie biedy. Ja akurat z Sage Symfonii korzystam i nie uważam żeby to był program który jest drogi. Cena jest adekwatna do jego możliwości. Na pewno wychodzi to dużo taniej niż zatrudniać księgowego. 

#26 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 12:41

Ja u siebie w firmie mam księgowa, ale pracujemy na Symfonii. Z tym że dodatkowo moduły do sprzedaży i fakturowania. Sporym plusem jest że te moduły się ze sobą łączą, oszczędza to sporo czasu.

#27 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 15:50

Spróbuj demo R2fk, zbiera dużo pozytywnych opinii, warto sprawdzić i przekonać się, czy sprosta Twoim oczekiwaniom. IMO – zostaniesz przy tym programie. 

#28 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 09:35

Bardzo profesjonalne podejście do kwestii księgowych, podatkowych itp. mają w KDS (www.ksiegowosc-dla-spolek.pl). Współpracują z prawnikami, są na bieżąco jeśli chodzi o przepisy, a te się praktycznie codziennie zmieniają.

#29 Guest_Baśka

Guest_Baśka
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 14:54

Witajcie,

zakładam spółkę z o.o., przewiduję kilka-kilkanaście dokumentów księgowych na miesiąc, a więc nie potrzebuję skomplikowanego programu do księgowania. Potrzebuję tylko czegoś najprostszego, co by pomogło sporządzać sprawozdania i deklaracje podatkowe.

Mam doświadczenie w Symfonii, ale ten program odpada ze względu na koszt, poza tym nie potrzebuję aż tak rozbudowanego programu.

Czy mogą Państwo coś poradzić w tej kwestii?

Pozdrawiam,

Arek

dla małych lub początkujących spółek zoo polecam OGNIKA. Jest przejrzysty, łatwy w obsłudze i niedrogi.

#30 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 15:51

Ja też korzystam z r2fk, i chwalę sobie ten program, przede wszystkim ma najlepsze wsparcie ze wszystkich, z którymi się do tej pory spotkałem + jest często aktualizowany.

#31 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 14:14

Ja też korzystam z r2fk, i chwalę sobie ten program, przede wszystkim ma najlepsze wsparcie ze wszystkich, z którymi się do tej pory spotkałem + jest często aktualizowany.

Nie dziwię Ci się, bo to jest jeden z najlepszych programów, z jakimi miałem styczność - a było ich już trochę. Nie spotkałem do tej pory osoby, która miałaby złe doświadczenia z ich programami, a to o czymś świadczy.

#32 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 19 maj 2016 - 15:38

Nie wiem czy jest sens ryzykować z darmowymi programami - co tanie, to drogie. Na miejscu autora tego wpisu wolałbym wydać pieniądze na program, który jest pewny, sprawdzony (np. r2księga), a w razie jakiejkolwiek potrzeby daje pewność, że nie zostanie się sam na sam z problemem. 

#33 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 10:30

OD wielu lat korzystamy z Lefthanda. Przyjemnie, prosto i szybko. Na początku też bralismy po uwagę R2księga ale po testach Lefthand bardziej przypadl nam do gustu. 

#34 Guest_dd

Guest_dd
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 12:43

Zdecydowanie polecam R2fk

mydlenie oczu za darmo na początku a potem zapłacisz za wszystko ja to znam lepiej poszukaj księgowej po pieniądzach a nie kombinuj bo dorobisz sobie kłopotu.

na początku jest pięknie ale zobaczysz po czasie że będziersz to musiał z nawiązką zapłacić

dd pozdrawiam

#35 Wiśnicki

Wiśnicki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 08:53

Aktualnie szukam programu do pelnej księgowości. Niekoniecznie darmowego ale taniego. NIestety ale wiele darmowych programów z jakich korzystałem miało bardzo ograniczone funkcje. Nie podobało mi się to,że w koncu jeśli chce się przejść do pełnej wersji to trzeba placić kasę i to wcale nie taką mała.

Tak więć szukam czegoś płatnego ale bez dodatkowych płatności. Co polecicie? 

#36 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 13:53

Sprawdź Ognika. Nie jest darmowy ale nie jest też zbyt drogi

#37 Guest_Adam73

Guest_Adam73
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 08:05

Sprawdź sobie ofertę RESET2 - tam nie ma ukrytych opłat. Po prostu co rok odnawiasz licencję i to wszystko. Mało tego, nawet jak nie odnowisz licencji, to nadal możesz korzystać, bo licencja = aktualizacje, więc tylko do tego nie masz dostępu, a producent niczego innego Ci nie blokuje.

#38 Guest_Rysiek

Guest_Rysiek
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 07:58

Reset2 polecam - sprawdzone, dziala

#39 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:14

R2 będzie tani, ale darmowego nie szukaj. Przy czym R2 będzie tani ale też do pewnego momentu. Później zapłacisz jak za każdy inny topowy bo wiadoamo że w miarę jedzenia apetyty rośnie

#40 KamilaZ

KamilaZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 sierpień 2018 - 09:41

Istnieje darmowy program do pełnej księgowości? 

biuro rachunkowe kadry i płace warszawa BPG to zespół specjalistów, którzy zadbają o Twoich pracowników poprzez znajomość się na prawie pracy oraz dokumentacji kadrowej i płacowej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych