Skocz do zawartości

Jaką drukarnie polecicie?

wróć do serwisu Księgowość 53 odpowiedzi w tym temacie

#41 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 544 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 14:18

Nigdy nie korzystałem z żadnej drukarni.

#42 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 21:05

Ja z kolei korzystam często, więc mogę coś tu doradzić. Z Lublina bardzo dobra drukarnia to OferPress http://oferpress.pl/To fajna, nowoczesna drukarnia z własnym zakładem poligraficznym, znają się na rzeczy. Ciągle coś firmowego u nich drukuję – foldery, ulotki, kalendarze, wizytówki – ich wybrałem bo jakość najlepsza i w terminie się zawsze wyrabiają bez problemu.

#43 Guest_patrroox

Guest_patrroox
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 18:41

Jeżeli w Warszawie to tylko Interdruk..Jak na stolicę to mają bardzo konkurencyjne ceny, a do tego mnóstwo pozytywnych opinii i wiele lat doświadczenia. Korzystałem jak potrzebowałem ulotek reklamowych i wszystko było okk! Polecam!!

#44 Guest_Renia

Guest_Renia
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 19:30

Z racji zawodu często współpracuję z drukarnią. Mam wypróbowaną A3extra z Poznania, szczególnie do wielkoformatowego i nadruków na odzieży firmowej, polecam

#45 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 06 maj 2019 - 07:38

Poszukuję firmy, która stworzyłaby dla nas ściankę reklamową. Oczywiście chcę, by prezentowała się nienagannie, gdyż stawiamy przede wszystkim na jakość. Wiele osób poleca Retio https://www.retio.pl/, wiem też, że współpracują z największymi polskimi markami. Co o nich sądzicie? Zamawialiście może systemy wystawiennicze od nich? Podobają mi się ich rozwiązania, szeroki wybór, wiele możliwości, a także cena, bo nie ma co ukrywać jest naprawdę atrakcyjna. Mojej uwadze też nie uszło to, że mają darmową dostawę na terenie Polski.

#46 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 14 maj 2019 - 22:55

My od dwóch lat regularnie korzystamy z drukarni  internetowej  http://urdruk.pl/bo sporo materiałów musimy drukować do firmy. I jeśli chodzi o tę drukarnię to z naszej strony pełne zadowolenie bo drukarnia drukuje porządnie, zawsze w terminie a do tego z cenami nie szaleją. 

#47 minkakalinka

minkakalinka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2019 - 11:44

Ja się skłaniam ku wyborowi http://studiokalendarzy.pl która to oferuje wysokiej jakości kalendarze reklamowe. Zamawiam je od lat pod koniec roku i nie dość, że wszyscy w firmie mają kalendarze z logo firmy, to jeszcze mamy materiały na upominki dla klientów.

#48 Markko

Markko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 31 maj 2019 - 20:55

Może to się przyda w kontekście wyboru drukarni: klik

#49 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 620 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 10:46

Polecam drukarnię z Łodzi Fingerprint

https://www.fingerprint.pl

Mają wyjątkowo korzystne ceny na wydruki. Jestem  zadowolona z całej realizacji zamówienia. Wszystko odbyło się bezproblemowo  Szybko i profesjonalnie, ceny niskie jak na taką dobrą jakość.  Jakość wydruków perfekcyjna. Z przyjemnością polecam tą drukarnię i na pewno będę korzystała ponownie. . Zależało mi na czasie, zamówienie wykonane w 2 dni, inni potrzebowali wiecej czasu. 

#50 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 14:48

Ja korzystałam z usług drukarni www.tomexsc.pl i muszę przyznać, że byłam miło zaskoczona jakością usług w stosunku do konkurencyjnej ceny. Bogata oferta, szybka realizacja i serdeczna obsługa.

#51 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 17:44

Ja mogę polecić drukarnie Ton Print, z której my korzystamy. Solidna firma :) Jeśli chodzi o drukarnie w Warszawie, to wg mnie top of the top - najwyższa jakość druku. Mają zaplecze sprzętowe, które pozwala na realizacje projektów, które cechuje wysoki stopień trudności. My drukowaliśmy u nich kilka razy różne nietypowe zlecenia np. na kartonie czy papierze samoprzylepnym. 

#52 Guest_Jeremi

Guest_Jeremi
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 18:41

od dwóch lat drukuję w a3extra i jak dotąd każde zamówienie przychodzi zgodne z zaleceniami. 

#53 Guest_Daniel D

Guest_Daniel D
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 18:51

Rzeczywiście drukarnie online są chyba najlepszym wyborem, sam korzystam z a3extra i jak dotąd z pełną satysfakcją. Polecam

#54 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:51

W jakim mieście? Wszystko zależy od tego co będziesz drukował.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych