Skocz do zawartości

Księgowa - Trójmiasto

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Nantino

Guest_Nantino
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 22:42

Dobry wieczór. Czy może mi ktoś z Państwa polecić księgową w Sopocie, która ma czynne biuro również w weekendy? W tygodniu ciężko mi wygospodarować czas na cokolwiek...

#2 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 18:50

Dobry wieczór. Czy może mi ktoś z Państwa polecić księgową w Sopocie, która ma czynne biuro również w weekendy? W tygodniu ciężko mi wygospodarować czas na cokolwiek...

Witam,

prowadzę biuro w Gdańsku, ale nie widzę przeszkód, żeby wspólpracować z firmą w Sopocie. Pracuję również w weekendy. Proszę o kontakt kinga@brainwash.pl

#3 Guest_pannaniktt

Guest_pannaniktt
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 16:37

Jak ci brak czasu to polecam biura online, bo nie musisz jeździć osobiście do biura. W Gdańsku działa dwa plus jeden:  bardzo fajne biuro, moja mama z niego korzysta, pomagałam jej szukać!

#4 Guest_Ms

Guest_Ms
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 17:04

Serdecznie polecam biuro rachunkowe Marzena Kaszuba. Pełna profesja, dojazd do klienta, wszystko wykonanie na czas, bezpłatne porady. Naprawdę polecam. www.BiuroKaszuba.pl 

#5 Guest_Trodal

Guest_Trodal
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 09:30

Ja podpiszę umowę z MG-Finanse z Gdańska, zakładam działalnośc od stycznia. Trzy spotkania z nimi odbyłam w tym z jednym dogadaliśmy się w sobotę, Pan Maciej wydaje się byc najbardziej profesjonalny z okolicy. Poza tym podoba mi się to co zobaczylam w firmie - porządek we wszystkim. W innym była kawa stawiana na fakturach i mnóstwo papierów. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych