Skocz do zawartości

Remont w biurze

remont fototapeta

wróć do serwisu Sektor Publiczny 46 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_romek

Guest_romek
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 14:25

robilismy niedawno remont w biurze ale jedynie malowanie ścian, wymiana krzeseł biurowych i nowe laptopy z electro.pl bo stare już tak cięły że nie dało się na nich pracować ;0

#22 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów

Napisano 20 październik 2016 - 09:22

Pomyślcie może nad jakimiś motywatorami do pracy na ścianach

#23 Kild

Kild

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 październik 2016 - 10:18

Pomyślcie może nad jakimiś motywatorami do pracy na ścianach, zerknij tutaj http://artpasaz.pl/n...ane-z-napisami/mają fajne naklejki,łatwo je mocować samemu.

Również korzystałem, polecam. :)

#24 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 20:40

Jezeli szukacie firmy, ktora ma w swojej ofercie m.in: spawanie światłowodów, pomiary światłowodowe, naprawę światłowodów, usuwanie awarii, kompleksowe wykonanie sieci światłowodowych oraz niskoprądowych, to moze firma: http://krajowy.biz/firma,optolibrepl bedzie dla Was odpowiednia? Dlugoletnie doswiadczenie na rynku, setki wykonanych prac - mowia same za siebie.

#25 Guest_Karolina101

Guest_Karolina101
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 09:17

nas dopiero czeka remont, zamierzamy rozpocząć go dopiero w lutym, ale nie próżnujemy i  mamy np już wybrane nowe meble na Flori Meble. Eleganckie biurka, regały na dokumentacje, szafę i narożnik, to tak na dobry początek, bo jeszcze sporo wyborów przed nami.

#26 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 589 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 19:23

Tutaj http://www.interiorplus.pl są namiary na firmę, która kompleksowo zajmuje się remontami. Mają wiele różnych usług, dzięki czemu można z powodzeniem zlecić im remont biura czy nawet całego budynku. Koniecznie sprawdźcie sobie ich ofertę.

#27 Radoslav

Radoslav

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 10:17

Mnie jakoś fototapety niebardzo się podobają. Ale to oczywiście rzecz gustu.

#28 Mrs. Turner

Mrs. Turner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 13:12

Sama w domu może też bym sobie nie przykleiła fototapety, ale w biurze by mi nie przeszkadzała. Fajnie jak jest na czym oko zawiesić od czasu do czasu.

#29 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 11:21

Pewnie, że tak, jakiś element rzucający się w oczy jest jak najbardziej sprzyjający.

#30 Valer

Valer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 14:13

To trochę dziwne - sądzę, że o tego typu sprawach powinna decydować sama szefowa. Aczkolwiek propozycje podane przez forumowiczów wydają mi się ciekawe, jest z czego wybierać. :)

#31 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 19:53

Ja zdecydowałem się na samodzielny remont, bo wolę jak wszystko jest zrobione dokładnie tak jak należy. Wziąłem sobie urlop i zakupiłem parę narzędzi oraz zestawów . Trzeba mieć na prawdę dobry sprzęt, żeby wszystko poszło sprawnie z przebudowami. Z doświadczenia wiem ,że warto kupować polskie produkty, np takie rozwiertarki  http://artykulytechn...in-222-hss.htmlwytrzymują nawet najtrudniejsze warunki wiercenia. 

#32 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 15:25

@FishyBem ja wychodzę z tego samego założenia, że jeśli mogę coś zrobić samodzielnie to to robię. Też mam trochę dobrego sprzętu - generalnie preferuję narzędzia bezprzewodowe bo sa wygodniejsze a takie można dostać np w sklepie http://www.ryobi.ndc24.pl/ . Jak coś się zepsuje to cóż to za problem  - siadam i robię. 

#33 Beja

Beja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 luty 2017 - 10:20

Oczywiście, że jeśli są takie możliwości to warto zaoszczędzić i zrobić remont samemu. Mozna w ten sposób kupić np lepsze meble, albo sprzęt. Podobnie było i u nas, wspólnymi siłami z pracownikami zrobiliśmy większość, a za to mamy stworzyliśmy specjalne pomieszczenie do spotkań, w którym jak na razie jest tylko piękny stół drewniany z krzesłami z Meble Hot. Teraz jeszcze dokupimy u nich komody i to w zupełności wystarczy.

#34 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 09:56

Nie mam przekonania do "ekip", Cztery lata temu w biurze zorganizowaliśmy mały remoncik we własnym zakresie i nawet fajnie to wyszło. Malowanie ścian, wymiana mebli - dzięki sprawnej organizacii wszystko trwało kilka dni. Przy okazji mam pytanie, bo planuję zainwestować w nowe biuro i trafiłem na ofertę "Promenady wrocławskie" - https://promenadywroclawskie.pl/. Ciekawa okolica, tylko 3 kilometry od Rynku, przystępne ceny, więc chyba się zdecyduję. Co myślicie, korzystał ktoś z Was z ich usług?

#35 Piter na schwał

Piter na schwał

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 13:33

A zobacz w linku - podaje kawałek bo mnie wywala jak dodam cały. Ciekawie to wyszło, ale mieli swoje zdjęcia więc nie było problemu z wzorem. agatonstudio.pl/blog/2017/02/24/jak-urzadzic-biuro-tapeta-do-biura/ ja na Twoim miejscu sięgnąłbym do banku zdjęć np fotolia.com i tam wpisz to co lubisz. Najważniejsze pytanie to do jakiego biura bo tak to wróżenie z fusów jaki wzór polecić.

#36 Guest_basik01

Guest_basik01
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 12:32

Jeśli biuro nie jest jakieś duże to oczywiście, że lepiej jest taki remont zrobić samemu. U nas też taki był w zeszłym roku i wyszło nam świetnie. Na gdmmeble.com znaleźliśmy fajne biurka i fotele i to nawet za niewielkie pieniądze. Fakt faktem opłaciło się do nich zajrzeć bo biurka pierwsza klasa, a fotele super wygodne i doskonale wyprofilowane, zresztą Halmar złych rzeczy to nie robi. To co zaś udało się zaoszczędzić wydaliśmy na zawsze przydatne akcesoria.

#37 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:16

A jakie macie podłogi w biurach? My kładliśmy podłogi drewniane i powiem że - mimo wcześniejszego mojego sceptycyzymu - dają radę :) Jakoś tak od razu przytulniej, jak jest drewno :) W domu też mamy tylko drewniane podłogi, nie licząc łazienek. A fajny wybór podłóg mają w tym sklepie online, polecam zobaczyć http://www.parkietym.../4/podlogi.html :)

#38 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 444 postów

Napisano 26 maj 2017 - 11:06

U nas są różne. Wszystko zależy od pomieszczenia.

#39 mrowinski

mrowinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 lipiec 2017 - 20:10

No wlasnie, co byscie dali w biurze na podloge? Opcje sa oczywiscie dwie: panele lub jakies plytki panelo-podobne. Duzym plusem paneli jest szybki montaz i tani koszt zakupu .. jednak niektore potrafia sie niezle powycierac po kilku latach - pomijajac juz te wszystkie zaawansowane powloki ochronne. Plytki bylyby tutaj o wiele lepszym rozwiazaniem tak na pierwszy rzut oka. Zastanawia mnie tylko kwestia jezdzenia po nich kolkami od foteli obrotowych .. sa moze jakies maty chroniace je przed tym? Co do kwestii zakupu to gdzie znajde najwiekszy wybor? Do tej pory najwiecej udalo mi sie znalezc na stronie Paradyz - https://sklep.parady...produkty/plytki Orientujecie sie moze czy to beda dobre jakosciowo? Oczywiscie pytanie kieruje do osob dobrze poinformowanych w tej kwestii. Pozdrawiam

#40 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 18:36

Co do sprzętu, to ja bym jednak sugerowała, aby kupić standardowy komputer biurowy Intel dla każdego pracownika, zamiast laptopa. To dużo bardziej wydajne rozwiązanie. Oczywiście wiele zależy od specyfiki pracy, ale w większości firm stacjonarny komputer świetnie się sprawdzi :) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, fototapeta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych