Skocz do zawartości

Zdjęcie
wróć do serwisu Moja Firma 47 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelz

pawelz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 04 luty 2015 - 13:35

Chciałbym nabyć nowy samochód do mojej firmy. Zastanawiam się nad opcją leasingu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmami leasingowymi.Jak wygląda procedura. Czy zakup samochodu w ten sposób się opłaca?

#2 olaf.k

olaf.k

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 luty 2015 - 12:33

Obecnie nadal podstawowym źródłem pozyskiwania kapitału dla firmy jest kredyt inwestycyjny. Jednak ze względu na wysokie wymagania banków(zwłaszcza względem małych firm) oraz stosunkowo długi czas rozpatrywania wniosków, przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na leasing. Leasing jest na pewno produktem bardziej elastycznym niż kredyt   tu więcej info o leasingu http://wezleasing.pl...sie-oplaca.html . Biorąc leasing na pewna spłata rat będzie dostosowana do Twoich potrzeb, a w momencie mniejszej rentowności firmy nawet obniżona.

#3 Guest_zwag

Guest_zwag
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 16:53

A co myślicie o firmie CLS.PL ? My właśnie u nich dostaliśmy najlepszą ofertę na kredyt samochodowy. Rozważamy też opcję leasingu, ale raczej zdecydujemy się na kredyt. Może już korzystał ktoś z oferty tej firmy i może coś na jej temat powiedzieć?

#4 adamgalecki

adamgalecki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 19:30

jasne ze sie opłaca

#5 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 07 listopad 2015 - 19:24

Leasing operacyjny dla przedsiebiorców jest niezwykle korzystny.

Serwis finansowo-poradnikowy https://superomat.pl - kalkulator rat, rankingi finansowe i porady.

#6 leasi432

leasi432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 12:02

http://www.masterlea...oferta_leasingu

Leasing pojazdów:

• wszystkie marki samochodów obecne na polskim rynku,
  • opłata wstępna już od 5% przy wybranych modelach,
  • wysokie rabaty na wiele marek i modeli,
  • szybkie podjęcie decyzji o przyznaniu finansowania do 24 godzin,
  • uproszczone procedury – dokumenty założycielskie firmy i dokument tożsamości,
  • elastyczny okresu trwania umowy i struktury płatności,
  • ubezpieczenie z likwidacją szkód,
  • kompleksowa obsługa techniczna podczas trwania umowy,
  • profesjonalna obsługa oraz możliwość zawarcia umowy w siedzibie Klienta,
  • możliwość akceptacji umowy w przypadku nowopowstałych firm (minimum 1 miesiąc działalności).

#7 michalinakot123

michalinakot123

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 10:25

Wszystko na temat leasingu, nie tylko to, naczym polega leasing, znajdziesz na frappe.pl Jestem pewna, że nie będziesz miał już żadnych pytań po przeczytaniu artykułu. Pozdrawiam

#8 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 07:47

A ja mam niekoniecznie takie wrażenia. Leasing brałem prawie 2 lata temu i szczerze powiedziawszy to cieszę sie,ze go kończę spłącać. Okazało się,że jest o wiele więcej dodatkowych opłat do leasingu niż sądziłem. O wielu  z nich idea leasing nie wspomniał. Jakbym miał brać leasing kolejny raz to na pewno dopytałbym się w temacie na forum finansowym albo chociaż wybrał się do doradcy. A tak skuszony ofertą wziąłem sam. Droga rejestracja, drogie ubezpieczenie. Normalnie wszystko jest tam drogie. Odsyłam Was na stronę forum kredtowego: http://www.forum-kredytowe.pl/- jest tam dział o leasingu i tam dokładnie się dopytajcie w temacie. 

#9 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 18:52

Czytanie umów i pytanie się profesjonalistów to podstawa przy każdym rodzaju kredytu. Ja zanim zdecydowałem się na leasing w raiffeisen to tydzień chodziłem, pytałem i czytałem. Raz nawet zagiąłem agenta. Dostałem rabat :D

#10 malwinas

malwinas

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 18:27

leasing mam swoje wady i zalety. Mój mąż wybierając auta dla firmy zdecydował się na ofertę w mBanku i polecam ich ofertę (https://www.mbank.pl...easing/pojazdy/)

Jeśli nie posiadamy klauzuli o wykupie w przypadku leasingu wykup auta staje się to niemożliwe. Właścicielem przez cały czas jest leasingodawca. Zaletą leasingu staje się natomiast nieangażowanie zbyt wielkich środków własnych. Opłaty za raty leasingowe są stałe i niezmienne. Kolejnym plusem leasingu jest możliwość przeniesienia opłat za ewentualne naprawy techniczne pojazdu, nie będące winą leasingobiorcy. Często w leasingu  minimalna kwota wynosi 50 tysięcy. Okres spłaty, w przypadku  leasingu wynosi 5 lat.

#11 Guest_momentum

Guest_momentum
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 14:43

wszystko ma swoje wady i zalety. Ale dla firm leasing jest opłacalny, bardziej niż kredyt. Dobrze nim zarządzając można dobrze ograniczyć koszty. Sam niedlugo będę wymieniał samochód, po raz kolejny wezmę leasing w raiffeisen, to jest naprawdę dobra opcja w firmie

#12 dkfinanse

dkfinanse

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 październik 2016 - 23:06

Pomogę uzyskać leasing operacyjny/finansowy/konsumencki. Wpłata własna od 0%, od 1-go dnia działalności, bez BIK, KRD, ZUS i US Kontakt do nas biuro@totalkredyty.pl lub tel. 510 051 934

#13 Guest_Hymon

Guest_Hymon
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 21:24

Leasing się bardzo opłaca, przy dużej flocie samochodów szczególnie opłaca się leasing operacyjny. W mojej firmie korzystają z leasingu raiffeisen i flota jest zarządzana bardzo dobrze.

#14 Guest_dicki

Guest_dicki
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 10:50

W firmach, szczególnei większych, ze sporą flotą, opłaca się jak najbardziej, odliczanie kosztów jest bardzo zauważalne. Do tego firmy często oferują karty paliwowe, np taki raiffeisen daje kartę orlenu. Przy zarządaniu flotą jest to ekstra sprawa.

#15 shayleen

shayleen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 06:07

Dokładnie! A jak już jest ta "flota" o której pisze kolega wyżej to można iść "na łatwiznę" i składać wniosek o leasing online np. na platformafinansowa.pl - nie trzeba wychodzić z domu by dostać interesujący nas sprzęt w leasing. 

Wniosek już w 30 minut :)

#16 Guest_bicycle

Guest_bicycle
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 15:51

Jasne, że się opłąca. Nie tylko do firmy, leasing konsumencki też jest coraz bardziej opłacalny. Sam szykuję się do wzięcia leasingu w raiffeisen (znajomy pracuje i poleca) więc nic tylko szukać dobrych ofert

#17 Guest_Grzesia

Guest_Grzesia
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 14:40

Jasne, że się opłąca. Nie tylko do firmy, leasing konsumencki też jest coraz bardziej opłacalny. Sam szykuję się do wzięcia leasingu w raiffeisen (znajomy pracuje i poleca) więc nic tylko szukać dobrych ofert

Masz w tym banku Raiffeisen Leasing? Czytałem dosyć dobre opinie w tym temaice. Ja właśnie zastanawiam się właśnie nad wzięciem samochodu w leasing skoro już mam założoną działalność.

#18 Guest_Ryciu

Guest_Ryciu
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 13:01

Mnie tam szczerze mówiąc bardziej przekonują auta japońskiej marki, stąd też wybór Toyota Bank. A najprostszym wyborem decyzyjnym zawsze są pieniądze, więc warto obadać sobie kalkulatory leasingowe na stronach banków i rozmowy z konsultantami, czy nawet prośba o wysłanie wstępnych umów na auta w leasingu.

#19 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 08:46

Na tej stronie jest dobra krótka analiza tego dla kogo leasing samochodu może być bardziej opłacalny od kupna samochodu za gotówkę:

http://www.akcjakred...krotka-analiza/

Na pewno jest to dobra opcja dla firm. Firmy mogą sobie wrzucać raty w koszta. I dzięki temu sporo zaoszczędzić. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#20 Guest_catory8

Guest_catory8
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 10:13

Leasing się wtedy opłaca jak wiesz, że Twoja firma faktycznie spełnia wszystkie warunki jeżeli nie to raczej się w to nie pchaj. Choć jeśli już (a znam to z autopsji) to mogę Ci polecić ludzi z platformafinansowa.pl w kwestii leasingu. Pełen profesjonalizm i zadowolenie (przynajmniej moje). 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych