Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671142 postów

Napisano 04 luty 2015 - 10:52

"Jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę?" to pytanie, na które odpowiedzieć ma społeczna kampania „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!”. Wspólne działania siedmiu instytucji publicznych m.in.: Narodowego Banku Polskiego, Policji oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów mają na celu podniesienie świadomości konsumentów dotyczącej bezpiecznego zaciągania pożyczek.

Powrót do artykułu: Jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę?

#2 Guest_Martyna G.

Guest_Martyna G.
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 10:52

bezpiecznie to znaczy w sprawdzonych instutycjach. mi taką zaoferowali na www.kredyt.pl

#3 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 11 luty 2015 - 09:55

Witam

Jestem ciekawy jakie macie doświadczenia z produktami pozabankowymi. Ja mówiąc szczerze nie byłem w stosunku do nich jakoś pozytywnie nastawiony, aż do czasu gdy naprawdę potrzebowałem kilku tysięcy w krótkim czasie. Skorzystałem wówczas z foxpozyczka.pl Chwilówka ta jest dostępna przy minimum formalności, a w dodatku zły BIK nie jest problemem. Wszelkie kwestie formalne załatwiłem przez internet, co znacznie ułatwiło mi sprawę, a spłaca się to zobowiązanie też bardzo fajnie.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 14:49

ja brałam kilka razy w życiu taką szybką pożyczke zawsze spłacałam na czas ostatnio brałam na szybkigrosz.pl i też wszystko poszło sprawnie

#5 Guest_ttrr

Guest_ttrr
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 16:26

zamierzam skorzystać z oferty szybkigrosz.pl mają dobre opinie wiec chyba opłaca się tam pożyczać

#6 Guest_javek

Guest_javek
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 06:07

ja pożyczkę mam w Profi Credit i jestem zadowolona żadnych ukrytych kosztów solidna firma i konkretnie podchodzą do klienta i jego potrzeb chciałem 8 tyś i tyle dostałem bank mi odmówił

#7 kinga97

kinga97

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 10:36

Portal najlepszechwilowki.net to portal, gdzie można można znaleźć niezbędne informacje dotyczące kredytów lub chwilówek. Są to bardzo przydatne informacje dla osób, którzy potrzebują gotówki na wszelakie inwestycje.

#8 Guest_e-mail: sibirimarie01@gmail.com

Guest_e-mail: sibirimarie01@gmail.com
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 08:59

Mam kapitał, który zostanie wykorzystany na udzielanie krótko- i długoterminowych pożyczek od 5 000 do 1 000 000 euro każdej poważnej osobie, która chce tej pożyczki. 3% odsetka w roku w zależności od kwoty pożyczonej, ponieważ, będąc prywatnym, nie chcę naruszać prawa lichwiarskiego. Możesz zapłacić od 3 do 25 lat w zależności od kwoty pożyczonej. Od Ciebie zależy, czy zobaczysz miesięczne płatności. Proszę tylko o potwierdzenie poświadczonego odręcznego długu, a także niektórych dokumentów do dostarczenia. Utknąłeś na bankiecie i nie masz przychylności banków, albo lepiej, że masz projekt i potrzebujesz finansowania, złego kredytu lub potrzebujesz pieniędzy na opłacanie rachunków, funduszy na inwestycje w firmy. Tak więc, jeśli potrzebujesz kredytu, nie wahaj się skontaktować ze mną, aby dowiedzieć się więcej o moich warunkach. Proszę o kontakt bezpośrednio poprzez e-mail: sibirimarie01@gmail.com PD: chór ludzi nie poważnych

#9 mumok

mumok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 maj 2018 - 11:41

Dobre opcje są również na lowcakredytow.pl - kredyt hipoteczny :) Warto analizować tego typu rankingi :)

Gdy się starzejemy, zamieniamy się we własnych rodziców; wystarczy pożyć dość długo, by ujrzeć twarze powtarzające się w czasie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy