Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zgubiłem prawo jazdy lub dowód rejestracyjny pojazdu za granicą, co teraz?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48822 postów

Napisano 03 luty 2015 - 20:27

Zgubienie prawa jazdy lub dowodu rejestracyjnego samochodu w przypadku, gdy jesteśmy zagranicą to problem. Okazuje się, że w takiej sytuacji należy kontynuować podróż do kraju bez dokumentów i w razie kontroli liczyć na wyrozumiałość policjantów.

Powrót do artykułu: Zgubiłem prawo jazdy lub dowód rejestracyjny pojazdu za granicą, co teraz?

#2 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 20:27

Zguba dokumentu to zawsze spora strata. Tym bardziej, że wyrabianie duplikatu w Urzędach trwa zwykle bardzo długo, a prawo jazdy jest częściej bardziej potrzebne niż dowód osobisty. Żeby szybko załatwić sprawę polecam zajrzeć na stronę z dokumentami kolekcjonerskimi fastidcard.com

#3 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 03 luty 2015 - 20:40

Możesz wyrobić wtórnik prawa jazdy w starostwie.

#4 Guest_Aerathea

Guest_Aerathea
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 11:47

Jeżeli zgubiłeś prawo jazdy to mogę Ci polecić fastidcard com :P Dobre kolekcjonerki, na szybko można załatwić ;)

#5 Guest_Mazda6

Guest_Mazda6
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 11:50

Dokładnie. Zgadzam się z przedmówcą. Ja jak zgubiłem prawko to kupiłem kolekcjonerkę, tyle że w moim przypadku z clubcard com pl :)

#6 derbgrrla

derbgrrla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 21:50

Fajne te kolekcjonerskie, szkoda że za pokazanie policji czegoś takiego można mieć nie lada problemy.

najtańsze oc

#7 Guest_Miki

Guest_Miki
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 13:29

Ja też zgubiłem i wiedziałem że trzeba będzie długo czekać na wtórnik....więc postanowiłem kupić sobie kolekcjonerskie prawko z dokumencik com pl!Nie widzałem żadnej różnicy między tym kolekcjonerskim a oryginalnym tak na prawdę :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych