Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysł na biznes. Dom weselny?

wróć do serwisu Moja Firma 41 odpowiedzi w tym temacie

#41 kbfoto

kbfoto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 26 listopad 2019 - 12:06

Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Białegostoku to polecam sprawdzić Rezydencję Protasy, Lipcowy Ogród i Hotel Traugutta. Piękne miejsca na organizację wesela. Byłem po kilka razy w tych miejscach i powiem Ci że ciężko o lepsze. Jedzenie wyśmienite, obsługa świetna i same sala idealne. Każda w innym stylu. Od eleganckiej po rustykalną. Jak chcesz to zajrzyj na stronę internetową https://www.kbfoto.c...elna-bialystok/ i zobacz jak sale wyglądają na zdjęciach ślubnych. Kawałek za Białymstokiem jest też ładna na 200 osób. Mowa o Atlancie w Jeżewie. Dojdzie dojazd do sali ale jest tam spory hotel i trochę taniej. 

#42 daniel36Wilk12

daniel36Wilk12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2021 - 17:03

Jestem ciekaw gdzie organizujecie swój ślub lub imprezę firmową. Ja znalazłem bardzo fajne miejsce wesele Radom. Mają duży podjazd, świetnie udekorowane sale i możliwość spania na miejscu co jest dla mnie bardzo ważne. Jest to hotel 3 gwiazdkowy z bardzo fajnym zapleczem. Interesuje mnie czy ktoś miał tam ślub i może powiedzieć o całej organizacji lub np. jakąś imprezę firmową. Jedzenie jest bardzo dobre bo byłem na obiedzie i wszystko smaczne i ładnie podane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych