Skocz do zawartości

Jaki program do PIT?

wróć do serwisu Księgowość 34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Paula26

Guest_Paula26
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 11:26

Jakich programów używcie do rozliczeń PIT? Ze swojej strony polecam www.pity-online.pl/ gdzie można znaleźć kilka programów do rozliczeń - osobiście korzystam z pierwszego. Jest prosty i łatwy w obsłudze, a dzięki kreatorowi wszystkie dane bezproblemowo się wprowadza.

#2 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 403 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 31 styczeń 2015 - 16:05

Ja korzystam Pity IPS.

#3 natalka1012

natalka1012

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 luty 2015 - 15:24

Ja korzystałam z programu PITy 2014 na stronie  https://www.edufinan...pit-2014,prosty w obsłudze, szybki - taki kreator, który pyta o różne dane, pomagając w wypełnianiu.

#4 Mentor

Mentor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 kwiecień 2015 - 00:31

Wypełnianie pit'a nie jest takie trudne. Warto nauczyć się samemu i zrobić to oficjalnym narzędziem e-Deklaracje), a i wtedy samemu można wybrać na co się przekaże ten 1%

#5 Beata88

Beata88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 15:57

Ja rozliczam się programem ze strony rozliczeniepit.pl Jest wygodny w obsłudze, a 1% idzie dla Fundacji Onkologicznej Osób Młodych Alivia. Jeśli komuś nie pasuje przekazanie 1% tej fundacji (chociaż moim zdaniem warto), to rzeczywiscie chyba tylko oficjalne e-deklaracje zostają.

#6 Guest_michallo

Guest_michallo
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 10:39

Jak dla mnie bezkonkurencuyjny jest pitax.pl. Polecam sprawdzić.

#7 Maria

Maria

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3353 postów
  • LokalizacjaMAŁOPOLSKA

Napisano 20 kwiecień 2015 - 11:53

Ja korzystam Pity IPS.

Ja również korzystam z PIT IPS i jest to to już 17 edycja programu o nazwie PITy 2014,

#8 Dostja

Dostja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 04:24

W tym roku skorzystałem z oprogramowanie na stronie money.pl, ale automatycznie mi wpisało organizacje na 1%, więc przepisałem w końcu ręcznie i wpisałem własną organizację.

Polecam wyjątkowe pokazy pirotechniczne łódź.

Weź zdrowie w swoje ręce, stosuj naturalne suplementy diety.

#9 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 11:25

PIT Scan - ja sobie bardzo chwalę. Strona wygląda bardzo rzetelnie, a sam program jest przygotowany tak, by każdy ze spokojem mógł sobie poradzić z takimi obowiązkami.

#10 grzechol

grzechol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 17:16

Ja mam płyke z jakiejś gazety z programem do rozliczania PIT-u. Bardzo sensowyny program, nazywa się po porstu PITy

#11 cympekwm

cympekwm

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 12 październik 2015 - 13:36

Jak dla mnie program pit powinien być przede wszystkim prosty i nie stwarzać problemów jeśli chodzi o jego podstawowe funkcje czyli właśnie wysłanie dokumentów. Ludzie wybierają programy bo chcą uniknąć tego wszystkiego co spotyka się właśnie w urzędach i na poczcie, kolejek, sterty dokumentów i zdezorientowanych ludzi ;)

#12 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 12 październik 2015 - 16:00

Najlepszy jest chyba ten ministerialny program, bo inne to mają ograniczenia

#13 Tfutu4

Tfutu4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 październik 2015 - 00:38

Nie wiem dlaczego, ale ja nie ufam jakoś tym programom. Zawsze później sprawdzam czy oby na pewno dobrze wszystko policzyły. 

Każdą rewolucyjną ideę można podsumować trzema fazami – to niemożliwe, nie będę marnować czasu – to możliwe, ale nie warte zachodu – mówiłem przez cały czas, że to był dobry pomysł.

#14 grafolog123

grafolog123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 11:13

Ja korzystam z tego programu- program pit. W zasadzie nigdy nie próbowałem innego, bo byłem z niego zadowolony. Jest łatwy w obsłudze i dobrze podpowiada jakie miejsca trzeba uzupełnić. 

#15 Guest_Mariola

Guest_Mariola
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 19:38

ja jestem bardzo zadowolona z programu PITAX. kiedyś dawałam księgowej do rozliczenia PIT, teraz sama już wszystko rozliczam - odkąd go odkryłam, wiem ze jest to mega proste

#16 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 19:31

Pii-37 oraz inne możesz wypełnić np. korzystając z darmowego pit-format.pl Tak samo możesz przed program złożyć edeklaracje. Za jego pomocą możesz rozliczyć również różne ulgi jakie przysługują podatnikowi.

#17 bdsm_842

bdsm_842

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 13 kwiecień 2016 - 11:33

Mi się wydaje, że te wszystkie programy są takie same. Pierwszy lepszy można wziąć i pobrać;)

#18 kipoo99

kipoo99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 19:48

zawsze na pierwszej pozycji w google są najlepsze. Ja nigdy nie mam problemu ze znalezieniem
Miłości, brzemienności, jazdy na wielbłądzie nie zdołasz ukryć.

#19 malimali

malimali

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:10

Do rozliczania PITów najwygodniejsze są e-deklaracje. A do tego bardzo intuicyjne.

#20 Guest_Graszka

Guest_Graszka
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 09:42

z tymi programami bywa różnie - jedne nie dają możliwości elektronicznej wysyłki, inne narzucają 1%, a jeszcze inne nie posiadają podpowiedzi. wszystko zależy na co się trafi - kiedyś trafiłam na PITAX i jakoś tak przypadł mi do "gustu" - szybko i sprawnie udało mi się poraz kolejny złożyć z nim pit

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy